Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Crypto Kong
advertisement

You are not connected. Please login or register

Virtaulni Hosting i MQL Zajednica

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Virtaulni Hosting i MQL Zajednica Empty Virtaulni Hosting i MQL Zajednica Mon Oct 12, 2015 10:05 am

gandra

gandra
Global Moderator

U koliko koristite MT4 ili MT5 platformu za trgovanje imate mogćnost da zakupite virtualni hosting i veliku ponudu dostupnih servera direktno iz vaše platforme i kao član MQL 4 ili 5 zajednice.

Ako trgujete sa robotima virtulani hosting vam svakako treba ,cene nisu velike i kreću se oko 10 dolara mesečno u proseku , što je bagatela.U tom slučaju izbegavate probleme sa internetom koje možete imati iz ovih ili onih razloga,nestanke struje , što je u Srbiji čest slučaj,jer stalno nešto rade i popravljaju,pa u tom slučaju vaša platforma ne radi.Ako imate VPS vi ste od ovih problema izuzeti jer vaš EA šljaka i zarađuje ili gubi ko zna  a u zavisnosti kakav ste majstor bili pre toga.

U koliko trgujete bez robota onda zaboravite VPS jer vam nije potreban kao u mom slučaju,jer ja nešto ne verujem robotima.Ne tvrdim ništa nisam , ni za ni protiv,jer kao što postoje dobri trgovci tako postoje i dobri roboti ali ja neznam da ih napravim niti sam se nešto veliko ni trudio.

Ono što je meni i najzanimljivije i pored toga veoma korisno je mogućnost besplatnog korišćenja MT4 virtualne platforme određeni broj minuta ,mislim da je negde oko 1400 nisam siguran.Sve što je potrebno je da se ulogujete ka i na vašu destop MT4 platformu i to je to.Ova opcija je za mene veoma dobra i treba je koristiti samo kada vam treba ,u nekom nužnom slučaju da ne bi ste arčili ove besplatne minute.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Virtualna platforma ima sve mogućnosti kao i destop platforma da ne objašnjavam dalje vidi sliku.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ostale MQL Pogodnosti


MQL4/5 veb sajt je u vlasništvu MetaQuote kompanije koja je uradila odličan posao sa platformom i ovom MQL zajednicom.Vi kao član te zajedinice imate velike mogućnosti da pored trgovanja zaradite novac na sledeče načine,i to :


  • Kao Prodavac signala

Znači potrebno je predhodno da se registrujete na MQL5 vebsajt,da imate live račun za trgovanje kod vašeg FX brokera,da koristite jednu od platformi od MetaQuote kompanije ,da se registrujete kao Seller/Prodavac, a zatim da napišete neke osnovne podatke itd .Minimalna cena koju možete odrediti je 20 dolara,maksimalna cena nije fiksirana.Sistem kopiranja je potpuno automatski. Ja sam se registrovao kao prodavac pa ako vas interesuje nađite me i kopirajte moja trgovanja.Imate detaljnu statistiku pa vi odlučite!
Moja MQL trejding Statistika:

  • Kao Kupac Signala

Ako pak želite da se ne trudite mnogo oko trgovanja imate mogućnost kao član MQL zajednice da pregledate statistike od svih prodavaca signala i odlučite se za jednog od njih.U tom slučaju vaš život stavljate njima u ruke i vaš budući profit.Koliko sam ja do sada video ima dosta profitabilnih prodavaca i dobrih prilika za kopiranje.


  • Freelance i Skripte


Ova opcija vam omogućava da neko od vas naruči robota/skriptu skrojenog po njegovoj meri .Vi kao dobar poznavalac MQL programa možete ponuditi vaše usluge i budžetirati vaš budući rad ili sve po dogovoru i željama vašeg budućeg klijenta i napraviti mu robota baš kakvog on želi i da bude samo njegov.


  • Indikatori i EA

Ako pak imate već sprene robote ,indikatore za prodaju takođe ih možete ponuditi potencijalnim kupcima .


  • MQL5 Cloud Network

Ako imate dovoljno jaku mašinu i instaliranu veliku procesorsku snagu onda to možete ponuditi na prodaju i zaraditi novac i od toga.

Takodje MQL ima integrisan i forum pa vam se pruža prilika da se reklamirate do mile volje.

I eto toliko za sada o MQL veb sajtu prilikama i mogućnostima koje pruža .Ako sam nešto preskočio slobodno napišite u ovoj temi . bad boys



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum