Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Crypto Kong
advertisement

You are not connected. Please login or register

Miloš Zna !

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Miloš  Zna ! Empty Re: Miloš Zna ! Sat Oct 22, 2016 11:34 am

milosmiljkovic



To znaci da funkcionisu skrill i paypal servisi bez problema.

2Miloš  Zna ! Empty Miloš Zna ! Mon Aug 22, 2016 4:03 pm

Milos



Pozdrav svim citaocima foruma,

Ovo je moje prvo vidjenje jednog forex brokera i usluga koje pruza svojim klijentima , to jest meni . Kao prvo ja sam iskoristio ponudjenu sansu za bonus od 25 dolara kod ovog brokera i mogu reci da je sve proteklo regularno . Racun sam verifikovao i nakon verifikacije , dobio sam pomenuti bonus. TrioMarkets je relativno nova komapnija za mene , iskreno nisam cuo za njih dok nisu poceli da se reklamiraju ovde na forumu. Koliko je meni jasno iz njihovih uslova za ovaj bonus ima da trgujete do penzije da bi ste podigli profit a kamoli ovaj bonus. Predpostavljam da je namera brokera da vam dodeli ovaj bonus samo da bi smo mi radoznali probali sta , gde , kako . 

Takodje u koliko zelite da znate , ovih dana ima malih problema u koliko zelite da deponujete novac sa svog deviznog racuna iz Srbije na neki od vasih trejding racuna .Takodje taj probelem je prisutan i kada zelite da podignete novac po Loro doznaci. Nisam siguran koliko ce to da traje ali ako imate Skrill ili neki drugi servis onda za vas nema zime.

Miloš  Zna ! 4228288712

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum