Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Number of messages : 3631
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 47

Ayrex BO Broker VELIKI TEST i Trgovanje Binarnim Opcijama Uživo

on Mon Mar 20, 2017 9:36 pm
Pozdrav svima ,

Posle dužeg razmišljanja gde i šta i kod koga, ja sam se odlučio za mali live test sa 30USD kod Ayrex BO brokera koji vam pruža mogućnost trgovanja binarnim opcijama. Takođe želim da naglasim da sve nove klijente  Ayrex BO broker nagrađuje sa 30 dolara bonusa bez depozita. Čisto da se zna ja ne trugujem sa bonus sredstvima već sa sopstvenim novcem . Razlog zašto je to tako je prost,  ja nisam njihov novi klijent te stoga nema mogućnosti  da ja dobijem ovaj bonus. Zašto 30 dolara start ,prvenstveno da oni koji me prate imaju istu startnu poziciju kao i ja. Novac nije neki pa iz tog razloga malo će mo da se zezamo sa Binarnim Opcijama, pa i ako izgubim novac a što je malo verovantno nije ni važno. 

Hehehe prva opcija  na USDJPY, nalog je zatvorena uspešno( in the money) jer sam pratio signal koji broker nudi kao opciju u veb platformi, kratko CALL , vreme trajanja opcije 1 minut, uloženo 5 USD očekivana dobit 8,5 USD. Balans je uvećan za 3,5 USD.

Iskreno ja baš nisam nešto za BO trgovanje , ali moram priznati da je ovo sjajno iz nekoliko razloga. Kao prvo vi unapred sami određujete koliko ste spremni da investirate i pri tom znate ako se vaša opcija zatvori out of the money koliko će te tom prilikom izgubiti ili ako se vaša opcija zatvori in the money koliko će iznositi vaša zarada ( prvi snimak ekrana sa moje platforme ). U koliko želite da trgujemo zajedno kod Ayrex brokera možete me dodati na Skype da se zezamo i zarađujemo ili možda izgubimo. Za sada je plus ko što se može videti iz priloženog .

Ne zaboravite da otvorite račun kod Ayrex BO Brokera i dobijete BONUS BEZ DEPOZITA . Ja vas čekam da trgujemo zajedno Binarnim Opcijama , prvenstveno što je i za mene ovo sasvim novo i neistraženo područje. bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:05 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

Re: Ayrex BO Broker VELIKI TEST i Trgovanje Binarnim Opcijama Uživo

on Tue Mar 21, 2017 8:15 am

Jutro sam započeo uspešno uz Ayrey signale i  nema greške. Zaista počinje da mi se dopada trgovanje binarim opcijama. Prosto,jednostavno ,transparentno,uz unapred određene parametre, koliko će iznositi vaša zarada ili koliko gubite ako trend krene protiv vas.
Za sada sam kupovao opcije Call,  jutros po prvi put  PUT. U sva tri slučaja sam pratio signale iz Ayrex veb platforme, i sva tri puta moje opcije su se zatvorile in the money.

Evo pogledajte, kupljena je PUT opcija na eurusd, vreme trajanja 1 minut.

Signal se prati veoma jednostavno. Na primer ovaj signal je bio na veći vremenski opseg mislim da je to bilo na 5 il 10 minuta. Ali to je veoma dugo za mene ,  te stoga ja čekam da se odbrojavanje spusti na 1 minut jer sam i nameravao da kupim opciju u tom vremenskiom opsegu,  a pre toga pratim šta se dešava i da li je signal relevantan, jer znate savršenstvo ne postoji. I sačekao sam taj jedan minut kupio PUT opciju jer je to bila preporuka. Koa što se vidi na početku je bio mali minus. Crveni kružić sa belom tačkom u sredinu je moja PUT opcija ali posle par sekundi signal se potvrdio kao verodostojan za ovu opciju i ja sam se opet zatvorio in the money

Trgovanje na novoj platformi kod Ayrex Binarnog Brokera se ogleda u jednostavnosti ,a  što se meni lično veoma dopada. U gornjem desnom uglu odmah pored vašeg imena imate padajući meni i kada kliknete na njega vi možete preći na staru platformu, koja se ne razlikuje mnogo od ove nove koja je jos uvek u beta verziji ali savršeno šljaka. I ne zaboravite na Ayrex BBD od 30 USD.

U koliko u toku dana bude još ovakvih prilika ,nastavljamo. Još da napomenem! Ja sam počeo trgovanje a moj račun nije bio vreifikovan , pa reko ajde da i to rešim jednostavnim ubacivanjem potrebnih dokumenata na moj nalog . Toliko za sada priča sa AYREX brokerom se nastavlja dalje....

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:06 pm; edited 6 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Mar 22, 2017 1:41 pm
Pozdrav sa suncane planine hehehe,

Ayrex nije zaboravljen jer to nam je jedini BO broker kojeg za sada testiramo. Pre desetak minuta sam kupovao opcije CALL/PUT i rezultat je sledeci

Kao sto se moze videti iz priloznog bilo je tu svasta +/- , ali bitan je krajni rezultat i novih par dolara na mom balansu.

Evo nekih primera kupovine binarnih opcija od malo pre :

Takodje moram da naglasim da danas bas i nisam pratio signale iz veb platforme osim u par navrata. Jedan signal je bio fake. Generalno sam zadovoljan jer sam u plusu par dolara. I da vas podestim jos jednom! Ne zaboravite NDB u visini od $30 koje dobijate za registraciju racuna kod Ayrex BO brokera.

Sutra nastavak.... bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:06 pm; edited 4 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 05, 2017 9:33 am

Prošlo je malo više vremena od mog zadnjeg javljanja i trgovanja binarnim opcijama kod Ayrex-a. Naime ja sam izgubio sav bonus bez depozita koji sam dobio od ovog brokera. Bili je tu uspona i padova ali kao što rekoh razmišljao sam šta dalje. Iskreno ja nisam neki ekspert za BO trgovanje ali , moram priznati dopada mi se. Ima tu i velikih mogućnosti za zaradu. Novac sam izgubio glupo a i nije neki mora se priznati. Svakako u pitanju je bio moj lični test, brokera,platforme signala,itd. Moram priznati da mi se lično dopada jednostavnost trgovanja binarnim opcijama, kao i veoma jednostavna i pregledna platforma, tu su i signali koje dobijate, tako da ukupan moj utisak je pozitivan. Lično preferiram kratko 30 sekundi trgovanje. Tako sada nastavljam sa depozitom od 200 USD.

Rezultat od jutros 9 dolara profita na investiranih 5 usd , kupljena PUT opcija na 30 sekundi.U svakom slučaju nije loše u koliko uzmemo u obzir da je 130 dinara cena za radni sat u Srbiji.

Mogućnosti za zaradu ali i gubitak su velike na dnevnom nivou. Kao što  sam i napomenuo za mene 30 sekundi opcija je majka mara.

Savet. Uvek obratite pažnju na signale u vašoj platformi jer su oko 80% tačni.
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:07 pm; edited 4 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 05, 2017 1:15 pm

Pre par minuta sam iskoristio jos jednu povoljnu priliku i real signal sa Ayrex platforme. Uloženo je 5 usd na kupovinu PUt opcije na valutnom paru EURUSD.

Signal koji je bio dobar

Kupljena PUT opcija, vremenski opsek 30 sekundi.

Zatvoreno in the money

Moj total balans

U koliko bude jos povoljnih prilika javljam rezultat.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 05, 2017 2:40 pm
Pozdrav svima. Bilo je još dve povoljne prilike. Jedna se zatvorila sa nulom a jedna se zatvorila u profitu.

Znaci kupljena je jedna CALL opcija sa investiranih 20 dolara  na valutnom paru EURGBP, na 30 sekundi , rezultat vidite iznad, i jedna PUT opcija takođe sa investiranih 20 dolara koja se zatvorila sa nulom.

Saldo za danas je preko 50 USD. Što se mene lično tiče ja sam zadovoljan i danas neću više trgovati sa binarnim opcijama.

Info o uplati i povlačenju novca

Za uplate možete iskoristiti jednu od opcija ispod sa slike i dobiti bonus počev od 10 pa sve do maksimalnih 30%

U koliko posedujete Master ili Visa karticu uplata je brza. Evo još jednog primera za bonus od 30%

Prilikom isplate vašeg profita Ayrex broker vas časti sa dodatnih 10 dolara po transakciji u koliko novac povlačite na jedan od vaših elektonskih servisa.

Sledeće nedelje nastavak
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 12:45 pm
Pozdrav svima,
Od jutros sam bio aktivan na mom nalogu,ali jebiga nešto mi nije baš najbolje išlo. U par navrata sam pratio signale sa moje web platforme a u par navrata sam trgovao na moju procenu.

EURJPY / PUT

EURUSD / CALL

GBPUSD / CALL

NZDUSD / CALL

USDCAD / CALL

Bilo je još kupljenih opcija ali danas se nisam baš proslavio, bar za sada. Istorija od jutros.

Kao i što se vidi iz priloženog bilo je i 5 negativnih ulaza. Sa povećanjem uloga od 40 dolara po kupovini uspeo sam da se ispeglam. Tako da ništa nisam zaradio ali ništa nisam ni izgubio. Dan je veliki videću kasnije da kupim još par opcija. Ali ovog puta prateći signale iz platforme, a što malo pre nije bio slučaj za par zatvorenih opcija u minusu. Mislim ni signali nisu baš 100% pouzdani ali oko 80% bi bila neka realna procena. Ne znam ko im isporučuje ove signale. Moguće Autochartist , bar mi lični na njih. U tom slučaju im možemo verovati. Jer ja imam njihovog robota na MT4 i MT5 platformi koji šljaka ok. Napraviću malu pauzu i posmatraću tržište jedno vreme bez ikakvih ulaza ni ovde ni na jednoj drugoj platformi , jer uvek ima vremena da se izgubi novac.Toliko za sada odoh

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:08 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 2:24 pm
Kupljena jedna CALL binarna opcija  na valutnom paru USDJPY se zatvorila in the money. Signal mi se učinio kao dobra opcija što je rezultiralo malim profitom jer sam uložio samo 10 dolara. Što bu ukupan saldo za sada bio +11 dolara. Dosta brate odoh na preslavu "Markov Dan" u Ostružnicu.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 8:55 pm
Nove kupovine su obavljene pre par minuta i bilo je tu i pozitivnih i negativnih naloga. Generalno dodato je još par dolara na moj postojeći balans. Ono što sam tek sada primetio je procenat koji određuje verovatnoću zatvaranja kupljene opcije u preporučenom smeru.

Lepo piše samo treba da se obrati pažnja. A eto od kada trgujem i testiram ovog sjajnog BO brokera ja tek sada primetio. Elem otvorio sam još par naloga na Dragon Smart signalu, ovoga puta konsultujući autočartis signale i ja tako podešavam procenat verovatnoće i nešto razmišljam ma moralo bi da postoji i kod Ayrex platforme ta opcija ,  kad ono procenat da mi izbije oči a ja ga ne vidim hahaha.

Testirao sam par signala i verovatnoću koja je data. Samo jedan signal od 70% verovatnoće uspeha se zatvorio negativno ostalo je sve išlo u preporučenom smeru. Čak ima i signala sa 80% verovatnoće, mislim da je bio CALL na EURUSD koji sam takodje ispratio i bio je sasvim tačan.Šteta što ne kupih opciju jer malo je takvih signala sa 80%. 

Primer CALL opcije na EURJPY

U koliko se odlučite da trgujete Binarne Opcije preko Ayrex brokera , pratite signale i obratite pažnju na procenat verovatnoće zatvaranja opcije u datom smeru,mislim da nećete pogrešiti. Ja lično sam zadovoljan kako sve funkcioniše. Nisam baš zadovoljan sa visinom ostvarenog profita, jer pre svega 200 usd je mnogo mala cifra i u koliko previše rizikujem kao  danas na primer kada sam vadio kestenje iz vatre i ulagao po 40 dolara u kupovinu opcije, to vam ne preporučujem. Mislim da je razumno 5 do 10 dolara uložiti na svaku kupovinu nikako više na ovaj nivo balansa. Jer ovde nema dokapitalizacije kao kod BKC brokera i mog trenutnog minusa na USDJPY oko 2000 USD.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 17, 2017 10:07 am
Od jutros odmaram mozak i čekam da cena dodje u odgovarajuću zonu za delovanje na mom MT5 računu. Te stoga sam odlučio da trgujem sa binarnim opcijama čisto da razbijem dosadu. Kao što se može videti moj ulog je vema mali od samo 200 usd . Jer je ovo za mene nova oblast koja moram priznati mi se veoma dopada. Takođe i Ayrex BO broker ima veoma inovativnu web platformu za trgovaje kao i vrlo brz sistem za uplate i povlačenje novca bez mnogo peripetija.

Prošle nedelje sam složio priličan broj minusa i moj balans je pao na samo 140 dolara. Od jutros situacija je malo bolja i dodatno sam popravio stanje sa par kupovina.
Istorija od danas sa jednim veoma uspesnim PUT nalogom na NZDUSD

PUT  na AUDUSD je bio takođe pun pogodak

I dva negativna naloga na EURUSD

30 Sekundi trgovanje je po malo hazarderski ali meni savršeno odgovara. bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:09 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 17, 2017 3:01 pm
Još jedan brz ulaz i mali profit PUT na AUDUSD

Ovde sam pratio signal a posebnu zonu koja je označena na slici od signala plavim linijama. Po meni da je slika malo veća bilo bi bolje.Trenutno ima veoma mali format te stoga ja treba da buljim u ekran da vidim cifre i zonu predviđenog kretanja cene u datom vremenskom opsegu.
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:09 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 19, 2017 9:23 am
Zdravo društvo. Od jutros sam testirao svoju sreću hahaha. Ja volim 30 sekundi opcije to mi značajno podiže adrenalin u  ranim jutarnjim satima. Ove nedelje moj balans je značajno pao na svega 130 usd od investiranih 200. ALI uvek postoji jedno veliko ALI!

Ko nije spreman da rizikuje taj nema ništa. Te sam od jutros dodao novih 30usd. Fali još 70,polako. Takođe razmišljam i to ozbiljno da trgujem ozbiljno sa opcijama i da pređem na duži vremenski opseg ali kao što rekoh 30 sekundi pa to je sajajno i neveravatno za mene. Od jutros je bilo nekoliko kupovina,pogledajte primere:

Pošto ja u sebi imam malo i kockarskog duha ja sam na EURGBP uložio 50 dolara a što je premnogo na ovaj nivo balansa, u kupovinu PUT opcije, prateći signal koji Ayrex daje svojim klijentima povremeno. Kada pratite signal obavezno obratite pažnju na vremenski opseg da ne bude zajeb. Te sam ispeglao moj preveliki minus.
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:10 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 19, 2017 3:04 pm
E danas me baš nešto hoće. Upravo sada su uspešno zatvorene dve opcije na valutnom paru EURUSD.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 19, 2017 3:40 pm
Ja došao skoro do 200 danas. Kupljena je jedna CALL opcija na valutnom paru EURUSD i još jedna takođe CALL opcija na valutnom paru  USDJPY.
,

U ova dva slučala nisam pratio signale od brokera već sam u isto vreme pratio kretanje cene na minutnom grafikonu od moje MT5 platforme i kupovao opcije. Što je se pokayalo kao dobar potez. Vreme trajanja opcija je 30 sekundi moj omiljeni vremenski okvir. Šta mislite šta sve može da se uradi za 30 sekudni u životi?

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 19, 2017 7:16 pm
Moja današnja trejding strategija je veoma jednostavna. Pratim M1 graf i tik graf na MT5 platformi jer mi daje širi pogled na kretanje valutnog para, i u određenom trenutku kupujem CALL ili PUT opciju za valutni par koji posmatram. Moj postojeći balans je ponovo 200 usd jer sam kupio jednu CALL opciju na valutnom paru EURUSD na 30 sekundi naravno hehehe.

Sledeće nedelje ulazim u profit to je jasno kao dan.
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:11 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 19, 2017 9:05 pm
I konačno profit. Kupljena je call binarna opcija na valutnom paru EURUSD.

Moj jednostavan sistem trgovanja na 30 sekundi sam objasnio u temi iznad. Znači ja pratim šta se dešava sa valutnim parom na mojoj mt5 platformi sve vreme i u pravom trenutku kupujem opciju.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 11:12 am
Pozdrav svima koji prate moja trgovanja. Od jutros je sve krenulo dobro. Kupljena je jedna call opcija na valutnom paru EURUSD koja se zatvorila u novcu /  in the money. Kako ja to radim evo pogledajte snimak ekrana.

EURUSD CALL naravno na 30 sekundi

Nije ulozeno mnogo novca u kupovinu ove opcije, jer bolje vise kupovina sa manjim rizikom nego jedna kupovna sa velikim rizikom.Od sada tako ce da bidne. Na prvoj slici gore vidite moj novi sistem rada. Sisitem kod mene za sada funkcionise dobro. Posmatranje  minutnog grafa mi daje siru sliku a posmatranje tik grafa kretanje po svakom minimalnom pomeraju cene. U koliko bude novih prilika javljam.

Odoh
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 11:58 am
Malo sam promeni sistem na sledeci nacin. Na mojoj MT5 platformi sam izbacio ASK liniju i na M1 i na Tik grafu, pa to sada izgleda ovako.

Ask linija mi odvlaci paznju a i potpuno je nepotrebna jer je na veb platformi bid linija aktuelna. Takodje kupljena je jos jedna CALL opcija na EURUSD vremenski opseg 30 sekundi, a koja se zatvorila u novcu.

Signale ne pratim. Ne kazem da su losi vec mi ovaj sistem savrseno odgovara. 30 sekundi je ipak kratko za bilo koje predvidjanje kretanja cene u tako malom vremenskom opsegu. Naime signali iz platforme uvek daju veci vremesnki okvir. Mozda sam ih ja pogresno koristio, ko zna? Ali sada mi nisu ni potrebni. Ne kazem da ih necu koristiti na vecem vremenskom okviru, ali za 30 sekundi mi savrseno nisu potrebni.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 4:41 pm
Pre par minuta sam zatvorio jos dve opcije. Jedna CALL na eurusd 30 sekundi koja mi se omakla dok sam podesavao MT5 za monitoring kliknuo sam slucajno i jbg. minus i jedna PUT na EURUSD  koja je do sada moja najuspesnije zatvorena in the money opcija ikada.

Slucajan CALL na EURUSD. Ovde svaki pogresan klik odnosi novac. Jednom sam posmatrao jedan valutni par na MT5 u slucjano sam ugasio poziciju kada su se otvorila vrata od sobe gde ja trgujem, eto toga sam se sada setio zbog ovog primera.

PUT na EURUSD ulozeno citavih 50 dolara a sto mi je donelo profit  in the money 40 dolara.

bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:12 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 5:31 pm

Za danas dosta. Kupljena je jedna PUt opcija na USDJPY valutnom paru na 30 sekundi i  zatvorena in the money!

Semu rada objasnjena u temama iznad ove.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 31, 2017 2:45 pm
I tako posle kraceg vremena pauze ponovo sam aktivan i na ovom racunu. Pratio sam signal sa platforme i kupio jednu PUT opciju na dva minuta istek sa ulozenih 5 usd a sto mi je donelo profit od 3 usd.

O kavlitetu i jednostavnosti platforme koje nudi Ayrex ne treba vise nista da pisem. Interfejs ove platforme meni licno savrseno odgovara za druge ne znam.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jun 01, 2017 8:59 pm
Pozdrav svima koji prate moja realna trgovanja,

Ja nastavljam dalje sa Ayrex brokerom i kupljene su dve opcije prateci njihove aktuelne signale a koje su se zatvorile u novcu.

Ayrex vam pruza odlicne uslove ali samo za kratke kupovine. Najveci vremenski opseg je satipo, a najmanji vremenski opseg je 30 sekudni, bez obzira za koju vrstu trgovanja se opredelite.Ja iskljucivo koristim ShorTerm,stvar navike nista vise.

Trgovanja sa ovim brokerom idu oprezno jer moj depozit mi ne dozvoljava da idem brze u koliko ne zelim veci rizik.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jun 02, 2017 10:23 am
Pozdrav svima,

Danasnji signali su se pokazali sasvim korektno. Sve moje kupovine su bile na osnovu njih. Snimak moje platforme od jutros sa nekoliko zatvorenih kupovina i dve u toku.

Ove dve aktuelne pozicije koje vidite u donjem desnom uglu su kupljenena na malo veci vremenski opseg kao i neke pre njih. U ovom slucaju sam koristio high/low opciju. Moje iskustvo sa binarnim opcijama je jos uvek na pocetnickom nivou, u svakom pogledu. Medjutim kako vreme prolazi to se menja. Iskreno par puta sam oduvao moj racun u totalni minus, ali to se polako menja i sve ide u pozitivnom smeru. Razlog zasto sam oduvao racun je trgujem i kada mi se ne trguje. A to mi onda stvara nervozu, i drugi razlog pocetinicko ne znanje i prvi susret sa binarnim opcijama u zivotu na realnom racunu.

Stoga sebi sam rekao polako. I tako sada i radim. Danas nema vise nikakvih ulaza na ovoj platformi jer pogledajte krajnji rezultat koji je ekstra pozitivan. U koliko nastavim moze se desiti kontra  a imam i drugih obaveza.

U koliko ste u pokretu mozete preuzeti ovaj besplatni App za vas mobilni uredjaj.

Odoh... bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:17 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sun Jun 04, 2017 11:45 pm
Jedan brzi ulaz pred spavanje i kada je trziste usporeno. PUT na EURUSD.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Jun 06, 2017 10:02 am
Pozdrav svima,

Kao sto znate moja omiljene kupovine su kratke kupovine binarnih opcija na 30 sekundi. Za sada sam kupio 4 opcije koje su se zatvorile pola pola.

Moja najbolja kupovina na valutnom paru NZDUSD.Ovde je zanimljivo jer sam pratio ovaj valutni par slucajno a onda se pojavio i signal koji je potvrdio moju predpostavku za kretanje cene.

Sa novim informacija sa ove platforme uskoro.
bad boys

View previous topicBack to topView next topic