Banx broker
Advertisement

paxforex
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 3606
Date of Entry : 2013-01-13

Re: Ayrex BO Broker VELIKI TEST i Trgovanje Binarnim Opcijama Uživo

on Mon May 22, 2017 11:12 am
Pozdrav svima koji prate moja trgovanja. Od jutros je sve krenulo dobro. Kupljena je jedna call opcija na valutnom paru EURUSD koja se zatvorila u novcu /  in the money. Kako ja to radim evo pogledajte snimak ekrana.

EURUSD CALL naravno na 30 sekundi

Nije ulozeno mnogo novca u kupovinu ove opcije, jer bolje vise kupovina sa manjim rizikom nego jedna kupovna sa velikim rizikom.Od sada tako ce da bidne. Na prvoj slici gore vidite moj novi sistem rada. Sisitem kod mene za sada funkcionise dobro. Posmatranje  minutnog grafa mi daje siru sliku a posmatranje tik grafa kretanje po svakom minimalnom pomeraju cene. U koliko bude novih prilika javljam.

Odoh
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:11 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 11:58 am
Malo sam promeni sistem na sledeci nacin. Na mojoj MT5 platformi sam izbacio ASK liniju i na M1 i na Tik grafu, pa to sada izgleda ovako.

Ask linija mi odvlaci paznju a i potpuno je nepotrebna jer je na veb platformi bid linija aktuelna. Takodje kupljena je jos jedna CALL opcija na EURUSD vremenski opseg 30 sekundi, a koja se zatvorila u novcu.

Signale ne pratim. Ne kazem da su losi vec mi ovaj sistem savrseno odgovara. 30 sekundi je ipak kratko za bilo koje predvidjanje kretanja cene u tako malom vremenskom opsegu. Naime signali iz platforme uvek daju veci vremesnki okvir. Mozda sam ih ja pogresno koristio, ko zna? Ali sada mi nisu ni potrebni. Ne kazem da ih necu koristiti na vecem vremenskom okviru, ali za 30 sekundi mi savrseno nisu potrebni.
bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:11 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 4:41 pm
Pre par minuta sam zatvorio jos dve opcije. Jedna CALL na eurusd 30 sekundi koja mi se omakla dok sam podesavao MT5 za monitoring kliknuo sam slucajno i jbg. minus i jedna PUT na EURUSD  koja je do sada moja najuspesnije zatvorena in the money opcija ikada.

Slucajan CALL na EURUSD. Ovde svaki pogresan klik odnosi novac. Jednom sam posmatrao jedan valutni par na MT5 u slucjano sam ugasio poziciju kada su se otvorila vrata od sobe gde ja trgujem, eto toga sam se sada setio zbog ovog primera.

PUT na EURUSD ulozeno citavih 50 dolara a sto mi je donelo profit  in the money 40 dolara.

bad boys

Last edited by gandra on Sun Aug 06, 2017 5:12 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 22, 2017 5:31 pm

Za danas dosta. Kupljena je jedna PUt opcija na USDJPY valutnom paru na 30 sekundi i  zatvorena in the money!

Semu rada objasnjena u temama iznad ove.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 31, 2017 2:45 pm
I tako posle kraceg vremena pauze ponovo sam aktivan i na ovom racunu. Pratio sam signal sa platforme i kupio jednu PUT opciju na dva minuta istek sa ulozenih 5 usd a sto mi je donelo profit od 3 usd.

O kavlitetu i jednostavnosti platforme koje nudi Ayrex ne treba vise nista da pisem. Interfejs ove platforme meni licno savrseno odgovara za druge ne znam.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jun 01, 2017 8:59 pm
Pozdrav svima koji prate moja realna trgovanja,

Ja nastavljam dalje sa Ayrex brokerom i kupljene su dve opcije prateci njihove aktuelne signale a koje su se zatvorile u novcu.

Ayrex vam pruza odlicne uslove ali samo za kratke kupovine. Najveci vremenski opseg je satipo, a najmanji vremenski opseg je 30 sekudni, bez obzira za koju vrstu trgovanja se opredelite.Ja iskljucivo koristim ShorTerm,stvar navike nista vise.

Trgovanja sa ovim brokerom idu oprezno jer moj depozit mi ne dozvoljava da idem brze u koliko ne zelim veci rizik.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:16 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jun 02, 2017 10:23 am
Pozdrav svima,

Danasnji signali su se pokazali sasvim korektno. Sve moje kupovine su bile na osnovu njih. Snimak moje platforme od jutros sa nekoliko zatvorenih kupovina i dve u toku.

Ove dve aktuelne pozicije koje vidite u donjem desnom uglu su kupljenena na malo veci vremenski opseg kao i neke pre njih. U ovom slucaju sam koristio high/low opciju. Moje iskustvo sa binarnim opcijama je jos uvek na pocetnickom nivou, u svakom pogledu. Medjutim kako vreme prolazi to se menja. Iskreno par puta sam oduvao moj racun u totalni minus, ali to se polako menja i sve ide u pozitivnom smeru. Razlog zasto sam oduvao racun je trgujem i kada mi se ne trguje. A to mi onda stvara nervozu, i drugi razlog pocetinicko ne znanje i prvi susret sa binarnim opcijama u zivotu na realnom racunu.

Stoga sebi sam rekao polako. I tako sada i radim. Danas nema vise nikakvih ulaza na ovoj platformi jer pogledajte krajnji rezultat koji je ekstra pozitivan. U koliko nastavim moze se desiti kontra  a imam i drugih obaveza.

U koliko ste u pokretu mozete preuzeti ovaj besplatni App za vas mobilni uredjaj.

Odoh... bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:17 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sun Jun 04, 2017 11:45 pm
Jedan brzi ulaz pred spavanje i kada je trziste usporeno. PUT na EURUSD.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Jun 06, 2017 10:02 am
Pozdrav svima,

Kao sto znate moja omiljene kupovine su kratke kupovine binarnih opcija na 30 sekundi. Za sada sam kupio 4 opcije koje su se zatvorile pola pola.

Moja najbolja kupovina na valutnom paru NZDUSD.Ovde je zanimljivo jer sam pratio ovaj valutni par slucajno a onda se pojavio i signal koji je potvrdio moju predpostavku za kretanje cene.

Sa novim informacija sa ove platforme uskoro.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator
Godina : 47

on Tue Jun 06, 2017 12:33 pm

PUT na EURUSD me je dovelo do 300 USD na mom racunu.

Idemo do hiljadarke ...
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jun 07, 2017 9:48 pm

Pozdrav svima,

Zatvoren je jedan kratki nalog u novcu na mojoj omiljenoj platformi na valutnom paru EURUSD vreme isteka 1 minut.

Kao sto znate,trgovanje binarnim opcijama je za mene nesto sasvim novo, i veoma mi se dopada. Kupovine opcija vise ne forsiram kao na pocetku jer to donosi samo gubitke. Trgujem samo kada sam raspolozen a sto mi donosi mali profit za sada. Sa Ayrex binarnim brokerom nastavljam dalje druzenje na njegovoj sjajnoj platformi. Pratite ovu temu kako bi ste videli dalji razvoj dogadjaja.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 10, 2017 12:50 pm

E evo nas opet na ovoj temi. To sto se nisam javljao znaci da nisam imao vremena. Danas nastavljamo dalje. Ja sam u proteklom periodu aktivno trgovao sa kratkim ulazima na 30 sekundi vremenski opseg i rezultat je vise nego pozitivan,ZA SADA. A evo i rezultata od danasnje kupovine binarnih opcija.

Sve danasnje binarne opcije su kupljenje u vremenskom interavalu od 30 sekundi. U nekim slucajevima sam pratio signale a u nekim ne, kao ovaj zadnji slucaj gde sam ulozio citavih 100 usd u kupovinu. Danasnji rezultat je pozitivan na kraju, mada ispocetka je krenulo lose ,kao sto se moze i videti iz slike iznad sa moje platforme. Sa novim desavanjima na ovom  racunu sutra.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 11:15 am

Da li ste predpostavili gde cu da odem posle danasnjeg gubitka 45 usd na mom drugom BO racunu. Pa naravno na 30 sekund "ludočako trgovanje",hehehe. Ovde volim da smirim zivce podignem adrenalin,ili umirim glavobolju, verujte bolje je od aspirina. Kupljena je jedna PUT binarna opcija na valutnom paru EURUSD naravno na 30sec.

Ovde se vise necu vracati ka ni na drugu bo platformu. Sto se tice kupovine binarnih opcija za danas dosta. Jer moram da razmisljam sta da radim sa mojim MT4/5 racunima koji su opet u debelom minusu. Na dragon smart je morala da se uplati poprilicna suma novca da bih drzao minus zbog moje alavosti, a za cube nem pojma razmisljam , i opet prevelika ocekivanja u samo jednom trejdu , to je moj problem.
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 12:14 pm

Dobre prilike se ne propustaju te sam iskoristio par preporuka odnosno signala i zatvorio nekoliko naloga uspesno a sto je rezultiralo sa ukupnim profitom od 13 usd.
Minus:

PLUS:

Toliko odoh,
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 17, 2017 9:49 am

Pozdrav svima koji prate moje trgovanje na ovom racunu,

Evo od jutros malo razmrdavanje i kupljena je jedna PUT opcija na valutnom paru GBPJPY vreme isteka 30 sekundi sa ulozenih 5 dolara. Opcija se zatvorila u novcu tako da sam inkasirao profit od 3 dolara.U ovom slucaju sam pratio preporuku odnosno signal. Evo slike:

Sto se tice signala koje imate u vasoj platformi, morate da obratite paznju na cenovni opseg koji je dat kao preporuka za trgovanje. Sika je realno mala, pa moram da buljim u ekran da bih video cene, ali to je sto je. Ne obracajte mnogo paznje na brojac koji odbrojava preporuku za vremenski opseg koji se nalazi ispred grafa. Vec iskljucivo na kretanje cene. Evo primer:

U ovom slucaju nisam kupovao vec sam samo ispratio kompletnu preporuku za kupovinu PUT opcije za dati vremenski opseg i bila je tacna. Cena je se kretala u zadatim parametrima. Ali vremenski opseg nije bio u skladu sa kretanjem cene. Te da sam kupio ovu PUT opciju u vremenskom opsegu od tri minuta, minut ili 30 sekudni ( prateci odbrojavanje na brojacu) ja bih u tom slucaju ostao bez 5 dolara. Ali da sam kupio PUT opciju prateci kretanje cene po slici iznad ja bih bio u plusu 3 dolara. Znaci vodite racuna jer sekunde su u pitanju. Toliko , odoh.

bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Jul 18, 2017 1:24 pm

Pozdrav svima,

Danas nista spektakularno  2x PUT na AUDUSD vreme isteka 60 sekundi.Prva opcija se zatorila sa gubitkom od 5 dolara koliko je bilo i ulozeno. Rano sam kupio ovu put opciju ,a druga takodje put opcija sa ulozenih 10 dolara se zatvorila u novcu. Tako da je ukupna bilans za danas pozitivan +3 dolara.
PUT na AUDUSD out of the money:

PUT na AUDUSD in the money:

U oba slucaja sam pratio signal sa moje platforme. Ali u prvom slucaju je bio los tajming i kretanja cene. Signal je dat na 5 i 15 minuta , a kao sto sam napomnuo ja sam ga iskoristio na 1 minut. U svakom slucaju opet pozitiva , a slozicete se to je najvaznije. Sa novim informacijama uskoro.

bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jul 20, 2017 10:18 am

Pozdrav svima,

Danas lose,lose. kupio sam jednu PUT opciju na valutnom paru EURGBP na 30 sekundi i ulozenih 5 dolara. Opcija se zatvorila out of the money i tako sada imam - 5 USD. Pratio sam signal ali nisam pratio tajming zbog velike trenutne volatilnosti i tako za samo jedan tik ostao sam bez ulozenog novca.Ovde se danas necu vracati jer sam nesto lose volje, a kada je takvo moje raspolozenje  onda pravim samo gubitke.

Odoh
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jul 21, 2017 1:42 pm

Pozdrav svima,

Danas je bio moj veoma aktivan dan na ovom racunu. Zatvoreno je 15 naloga ukupno. Bilo je tu plus minus i na kraju PLUS. Takodje bilo je i previse rizika sto vam svakako ne bih preporucio ali to je sto je. Za primer cu vam pokazati  kupljenu opcije sa najvise investiranog novca i moju kompletnu istoriju trgovanja za danas.
CALL na USDJPY

Istorija za danas:

Generalno plus je samo 12 dolara, ali je plus. Moja preporuka je da ne trgujete opcije sa malim depozitima,vec da vas minimalni iznos bude najmanje 500 dolara. U svakom drugom slucaju imacete minus,bar po meni.Opet sve zavisi od pojedinca.Mozda neko napravi novac i sa 100 dolara ko zna. Do nekog ozbiljnog profita putje dug. Na drugom racunu imam preko 6000 dolara pa cu vam pokazati da tu vec postoji velika mogucnost za brz profit.Opet vodite racunu o nivou rizika, jer uvek postoji sansa da izgubite ulozeni novac. Ako nemate sta drugo da radite nemojte ni ovo da radite. Toliko za sada odoh.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 24, 2017 11:37 am

Pozdrav,

Sa mog racuna kod Finmax-a sam presao na moj racun kod AYREX-a. Ovde nije u pitanju neka cifra,ali polako. Danas mi ne ide nesto najbolje, tako da je bio jedan nalog minus jedan plus. Generalno samo  u plusu samo 2 dolara.I to bi bilo to za danas. Jos jedan mali savet: "Ne investirajte novac koji niste spremni da izgubite".
Evo snimka ekrana sa platforme:

bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Jul 25, 2017 1:33 pm

Pozdrav svima,
Danas cu vam pokazati kako na vrlo jednostavan nacin napraviti listu omiljenih parova.Prvo slika sa platforme, pa onda komentar:

Proces je vrlo prost. Odemo na listu npr. SpotFX i kliknemo na srce. Automatski se taj valutni par prebacuje u vase favorite. Isto tako mozete dodati i bilo koji drugi valutni par, metal  ili indeks, sve po vasoj zelji. Na taj nacin izbegavate listanje i vasi omiljeni parovi ili indeksi su vam odmah dostupni.

Sto se tice kupovine b.opcija,od jutros je bilo promasaja na zlatu i jedna kupovina koja se zatvorila in the money na valutnom paru EURGBP a koja je ispeglala sve i dodala koji dolar plus na moj postojeci balans.

Toliko,odoh!
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 26, 2017 10:42 am

Pozdrav svima,

Od jutros cu vam pokazati nove zanimljive opcije sa platforme kod mog omiljenog BO brokera za kratke kupovine, ja ih zovem ludocako trgovanje na 30 sekundi. Prvo slike pa onda komentar:

Kao sto mozete videti opcija takmicenja se nalazi u glavnom meniju. Kliknite na nju i sistem ce vas prebaciti na sledecu opciju. Da napomenem vi ostajete ulogovani sve vreme.

Kada dodjete na stranicu za demo takmicenje registrujte se i kada brojac otkuca nula tada pocinje takmicenje. Pravila su vrlo jednostavna. Ko napravi najvise novca taj je pobednik. Dobra prilika da se doda koji dolar na balans. Takmicenje traje samo jedan sat, i  samo kratke kupovine su dozvoljene i to ne vise od 5 u isto vreme. Startujete sa 1000 dolara, i to je to. Zelim vam srecu. Ja sam probao ali ovi rodjaci sto se prijavljuju, trguju nemilosrdno te nisam osvojio nista. Mozda se prijavim opet ko zna.

A sad da se vratimo na trgovanje. Moj nacin trgovanja b.opcijama je jednostavan.Uvek krenem oprezno sa malim ulogom. Pa ako minus raste onda povecavam ulog u svakoj narednoj kupovini da ispeglam minus.Ako je pak plus onda ostajem na istom nivou. Od jutros je bilo dve opcije out of the money i jedna kupljena opcija in the money, a sto je generalno uvecalo moj balans za dodatnih par dolara.Evo slike sa moje platforme:

Toliko za sada, odoh.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jul 28, 2017 9:59 am

Pozdrav svima,

Evo me opet na mom omiljenom racunu za podizanje adrenalina i ludacko trgovanje na 30 sekundi.Danas vam necu pokazivati nista sa platforme vec samo sta sam od jutros kupovao. Sve ovo radim da bi ste videli da moze da se napravi novac ali isto tako i da se izgubi, a sto je cesci slucaj. Da ne bi smo gubili novac treba malo i srece,kao i jutarnja kafica pre kupovina b.opcija.

U pravom trenutku sam se ulogovao na platformu jer je bilo dostupan veliki broj signala.

Naravno ja nisam pratio ove signale vec sam ih pogledao cisto informativno. Takodje svi valutni parovi vezani za GBP imali su veliku volatilnost a sto je rezultiralo sa dva minus naloga i dve kupljene opcije koje su se zatvorile u novcu tako da sam opet zbirno dodao koji dolar na moj balans.

Moj najbolji ulaz od jutros CALL na GBPJPY:

Toliko sa novim informacijama uskoro.

bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 31, 2017 10:04 am

Pozdrav svima i zelim vam puno srece na pocetku ove trejding nedelje.

Sto se mene tice 28 je bilo prilicno aktivnosti na ovom mom racunu za "Ludacko Tgovanje" na 30 sekundi.
Evo i slike sa platforme:

Total petnest zatvorenih naloga.Kao sto vidite bilo je i put i call a bilo je i plus i minus.Ukupno zbirno gledano mali plus. Mislim da u meni ima i malo kockarskog duha.Pradeda mi igro domine i ajnc nije bilo boljeg.Mozda sam povuko na njega. Danas to jest od jutros samo jedna kupljena b.opcija na valutnom paru AUDUSD , vreme isteka 30 sekundi,sa investiranih 5 dolara ,a koja se zatvorila in the money.

Kao sto primecujete,prilicno je dug put do nekog ozbiljnijeg profita sa malim ulogom kao i malim inicijalnim depozitom. Na mom drugom BO racunu gde trenutno ima preko sedam hiljada dolara , vise ulazem u svaku pojedinacnu kupovinu, takoda je i profit veci. To vam je moj racun kod Finmax BO brokera , koji mozete pratiti u drugoj temi. Na ovom racunu volim da trgujem nema veze sto je sve to na veoma niskom nivou. Prvo sto mi se dopada 30 sekundi trgovanje. Drugo sama platforma mi je veoma funkcionalna i jednostavna, bar se meni veoma dopada. A trece ako niste znali ovaj broker je iz JuznoAfricke Republike. Sto predpostavljam niste znali. I tako ja cu da probam  da nakucam hiljadarku pa ce mo da vidimo sta dalje. Toliko za sada, pozdrav.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Aug 01, 2017 8:53 am

Jutro svima,

Polako se blizim svom prvom cilju, a to je hiljadarka. Sta posle videcu. Juce i danas sam bio prilicno aktivan.
Pogledajte zatvorene naloge od juce:

Najveci profit :

Najveci gubitak:

Istorija od danas:

Previse kupljenih naloga, pocinje da me navodi na greske i pogresnu procenu. Ali generalno opet mali plus i dodatnih par dolara. Ako nemate sta da radite nemojte ni ovo da radite. U pitanju je veoma riskantno trgovanje koje moze da vam donese gubitke.Jer kao sto vidite iz prilozenog samo jedan tik i ode mast u propast. Toliko sa novim informacijama uskoro.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Aug 01, 2017 12:32 pm

Pozdrav svima,

Sada cu vam pokazati gde mozete naci kompletno uputstvo za koristenje platforme,na slici ispod:

Kada kliknete misem na oznacenu rec, pojavljivace se oblacici iznad svake opcije na platformi sa kratkim objasnjenjem. Ovo korisnicko uputstvo je veoma efikasno i preporucjem ga svim novajlijama. U medjuvremenu sam kupio jos tri opcije sa malim ulozima od po 5 dolara u svaku, i svaka se zatvorila in the money. Snimak kupljene PUT opcije na EURUSD valutnom paru na 30 sekundi, koji zamal da se zatvori u minusu.

Istorija za zadnja tri naloga:

Kao sto vidite iz prilozenog nisam hteo previse da rizikujem. Ukupan profit oko 10 dolara.
Ako nemate sta da radite,nemojte ni ovo da radite.Trgovanje binanrim opcijama nosi sa sobom veliki rizik, i moze se desiti da izgubite sav ulozeni novac ,ma koliki on bio.

Toliko za sada od mene. Sa novim info uskoro.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Aug 02, 2017 8:56 am

Jutro svima koji prate ovu temu,

Ima mnogo novosti od juce i jutros.Juce sam u toku noci imao preveliki broj kupljenih naloga, koji mi se realno vrlo vrlo malo isplatio. Tokom popodneva payout pada i do 30 pa i 40 posto za valutne parove. Takodje kasno sinoc su bili dostupni svega tri valutna para EURUSD i GBPCHF i mislim da je bio GBPJPY. Moje trgovanje od sinoc bih nazvao previse nervoze za malo novca, zakljucak ne isplativo.
Kliknite > OVDE< da pogledate celu istoriju trgovanja od juce i bice vam jasno o cemu govorim:

Ako sam dobro izbrojao cela 33 zatvorena naloga, a rezultat samo par dolara plus. Mislim da mi se ovoliko trud nije isplatio. Hocu da kazem da ne treba silovati situaciju po svaku cenu. I po meni i bar za moj bio ritam je najbolje trgovanje u toku pre podneva .Par zatvorenih naloga plus ili minus i to je to . Pa opet sutra nastavak. I tako od jutros je bilo par kupovina.
Istorija od danas:

Najgora kupovina koja se zatvorila out of the money:

I najbolja kupovina a koja se zatvorila in the money ;

U svakom slucaju blizim se mom prvom zadatom cilju, a to je kao sto znate hiljadarka. Ako budem imao vremena danas ili sutra cu da vam pokazem prostu matematiku trgovanja na trideset sekundi vremenski istek. To bi bila neka idealna situacija sa 70% zatvorenih in the money opcija i investiranih samo 5 dolara u svaku kupljenu opciju.Ta matematika kaze da bi ste dnevno u tom slucaju mogli da zaradite preko 5000 hiljada dolara. O tome vise sutra ili prekosutra. Za danas toliko od mene.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Aug 02, 2017 6:43 pm

Danas nastavljamo dalje,

Sada cu vam pokazati kako da jednostavno ocistite listu sa desne strane tako da vam na platformi budu samo trenutno aktivni parovi za kupovinu. Pogledajte sliku, vrlo je jednostavno:

Kao sto svi znate Ayrex platforma je moj top favorit za trgovanje na 30 sekudni. Kada kupite opciju call ili put vi odmah ulazite u tajming a sto je vrlo bitno za 30 sekundi,nema cekanja.Sa druge strane kod pojedinih brokera imate tajmer koji otkucava kada ce vas nalog realno biti aktivan i ako ste vi vec usli sa kupovinom. Tako da takve platforme nisu za 30 sekundi pa mozda cak ni za 60, vec samo za kupovine na  minut,dva,pet ili cak duze vreme isteka.

Sto se matematike tice koje sam vam obecao ona je sledeca. Zamislimo hipoteticki sledecu situaciju. Ako kupujemo opcije svakih 30 sekundi, u minuti imamo dve, na sat imamo 120, a na primer na 10 sati imamo 1200 kupljenih i zatvorenih opcija. E sada ako smo investirali uvek samo pet dolara a imamo srednji payout od 70% a sto bi iznosilo oko 3 dolara zarade  po opciji. Ukupan profit bi bio 3600 dolara, to je u idealnim uslovima. Ali mi ce mo da racunamo profitabilnost sa 60% na 1200 zatvorenih opcija , sto bi bilo realno. U tom slucaju vasa cifra koju ste zaradili iznosi 2160 dolara. Sta mislite da li je to moguce? Mislim treba trgovati deset sati non stop ili otvarati po nekoliko naloga u isto vreme da bi se skratio taj proces.

Evo pogledajte moju kompletnu istoriju od danas da vidite sta sam ja uradio. Mozda nije poredjana najbolje jer imam neke snimke ekrana od jutros pa sam sada nakndno vadio ove poslednje ,ali bitna je sustina.A posle komentar na ovo.
Istorija tgovanja za 02.08.17:

OVDE pogledajte par snimaka kako je tekla trgovina.Njen tok:

Jeste da je krajnji rezultat plus. Ali taj plus u odnosu na juce je vrlo mali i iznosi samo 214.85 dolara.A pogledajte koliko naloga. Za ovo vam treba velika koncetracija. Kao sto mozete videti sa slika iznad ja sam otvarao i po nekoliko naloga istovremeno. Mislim da je bolja varijanta kupovina ali samo ujutro. I to samo par naloga i nista vise. Takodje trgovanje na 30 sekundi kod ayrex brokera je veoma pogodno i za zaposlene. Zamislite sledecu situaciju.Radite od 9 ujutro. Dosli ste na posao u pola devet. Pijete kaficu i zatvorite/kupite par opcija na trideset sekundi. Kupite tri to vam je samo  minutipo vremena. To je osnovna prednost u odnosu na klasican FX.

Dobro da skartim. Po obicaju evo slike od najboljeg naloga koji se zatvorio in the money:

Snimak od kupljene opcije koja se zatvorila out of the money. Najveci gubitak od danas:

Krajnja Cifra:

I tako. Ayrex je svakako moja top preporuka za 30 sekundi trgovanje.ALI ako ne znate sta da radite nemojte ni ovo da radite, da ne bi ste izgubili vas novac.
Za danas dosta, odoh.
bad boys

Last edited by gandra on Thu Aug 03, 2017 8:25 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Aug 03, 2017 8:19 am
Jutro svima,

Danas cu vam pokazati kako da dodate BB indikator na platformu.Na ovom snimku ekrana videcete gde se nalazi opcija za indikator:

Kliknite na plus i pojavljuje se sledeci prozor ,gde mozete uraditi podesavanja po vasoj zelji:

Kada sve to sredite ili ostavite default podesavanja, dobijate BB na vasem grafu:

Na vrlo prost nacin se uklanja sa platforme.Vidi sliku:

Ili kliknite na oko ili na kantu,sve jedno se uklanja.

Sto se tice trgovanja, od jutros nije tako sjajno. Ukupan minus i pad je 116 dolara. Najgora kupovina  sa najvecim minusom od 250 dolara. Jedva sam se jutros ispeglao, da minus ne bude veci.

PUT na EURUSD 30 sekundi vremenski opseg sa investiranih $250, i minusom od - $250:

Jos samo da naglasim da sam se juce mal zeznuo oko mate , jer ako je payout 70% onda u tom slucaju cist profit je 3 dolara na investiranih 5, tako da cu to da ispravim sada. Ako nemate sta da radite nemojte ni ovo da radite jer moz da se desi da ostanete bez vaseg ulozenog kapitala brzinom svetlosti.
Toliko , odoh. bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 7:18 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Aug 03, 2017 6:07 pm

Pozdrav svima koji prate ovu temu,

Tacno 143 dana je proslo od kada sam poceo moj avanturu sa binarnim opcijama. Kao sto znate ja sam potpuni novajlija na ovom polju i nisam imao nikakva iskustva sa ovim vidom trgovanja. Sve je pocelo sa 30 dolara bonusa bez depozita kojih je ayrex davao svim novim klijentima. Sada vam mogu reci da je bilo nedelja kada mi se cinilo da se u opste ne micem sa mrtve tacke. Koliko zaradim toliko i izgubim. Bilo je velikih minusa,nerviranja, cak i razmisljanja da podignem ruke od svega i da se vratim starom dobrom fx trgovanju. Mene nije imao ko da nauci,pokaze,uputi,posavetuje.Sve u vezi nacina i stila,strategije, ako tako mogu da kazem moraosam sam da naucim. A ko se ne namuci taj se ne nauci , kaze stara narodna poslovica.

Moj prvi zadati cilj je POSTIGNUT, u toku ovog popodneva. I sada na racunu imam preko hiljadu dolara. ne zaboravite da sam poceo svega sa trideset. Evo snimka ekrana sa moje platforme:

Dalje nema ,novac ce biti povucen na moj omiljeni servis. Moj zadati cilj na ovom racunu je postignut. Ako sam vam i malo pomogao bice mi drago. Kao sto mozete videti ako ste pratili ovu temu od samog pocetka,bilo je dosta lutanja u nacinu trgovanja i mogu slobodno reci nerazumevanja.

Sada posle svega imam potpuno jasnu sliku kako,gde,sta, kako, i na koji nacin. Takodje veoma bitan faktor u svemu je i sreca mislim preko 40%. Jer slozicete se samnom ako trgujete na 30 sekundi vremenski istek tu strategije ne pomazu vec samo prava procena kretanja cene.  

Pre nego sto sam povukao novac, odluci sam da idem na sve ili nista! Kockar u meni je proradio, i evo rezultata od te velike kockarske kupovine:

I na kraju da zakljucim.
Ova tema je ZATVORENA!
bad boys

View previous topicBack to topView next topic