iq option
promotion

Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Number of messages : 3636
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 47

BKS Broker RU MT5 Live Test

on Tue Mar 21, 2017 9:43 pm
Message reputation : 100% (1 vote)

Pozdrav Svima koji me prate,

Sve je spremo za novi MT5 Live test računa kod BKS Forex brokera koji nam dolazi iz Rusije. Zašto MT5? A zašto da ne. Kao prvo BKS broker nudi bolje uslove za svoje klijente koji otvore MT5 račun, pa rekoh da i ja probam.Spred na EURUSD je vrlo tanak i krece se u opsegu od 0,2 do 1,1 pipa.

Pogledajte snimak sa moje MT5 platforme:

Sa ovim brokerom nameravam da se malo duže družimo jer i investirana suma je pozamašna tako da imam dosta prostora za testiranje raznih strategija. Takođe želim da vam napomenem da u koliko ne znate Ćirilicu , ne pokušavajte da se registrujete jer su ful Ćiriličari. Nije potrebno da znate Rusku a što je svakako prednost dovoljna je i naša. Ja sam koristio Srpska ćirilična slova prilikom registracije i sve je ok, osim za e-mail koji sam naravno napisao na Engleskom alfabetu. Takođe da bi ste verifikovali vaš račun potrebna su vam standardna dokumenta. Ja sam poslao kopiju pasoša i kopiju računa za telefon sve naravno na Latinici i sve je ok, račun mi je verifikovan.

Krenućemo sa EURUSD valutnim parom jer je spred tanak kao žilet. Čim se ukaže povoljna prilika nastavljamo dalje a vi za to vreme možete posetiti BKS Brokera. Ovo je samo jedan u nizu paralelnih live testova. 

Uskoro krećemo sa još jednim testom, mislim da sam vam to i napomenuo danas. Sredstva će biti sa BBD,znači neće biti moja,ali sve jedno u pitanju je Live račun. 
bad boys

MQL5

Last edited by gandra on Sun Oct 22, 2017 11:03 am; edited 10 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

Re: BKS Broker RU MT5 Live Test

on Wed Mar 22, 2017 8:49 am

Prvi nalog je otvoren kratko SELL na GBPUSD, spred britka sablja. E vidite iz tog razloga BKS je moj favorit za sada. Za one koji su tek poceli da prate u pitanju je MT5 real racun.

Ovaj ulaz je se pokazao kao verodostojan nalog je zatvoren u plusu.

Sa ovog snimka mozemo videti nekoliko stvari, i to spred na GBPUSD 1 pip, podeseni SL, TP i TS. Na prvom snimku vidite samo otvoreni Sell nalog sa podesenim TP. Kada je cena otisla u zeljenom smeru , tek tada sam podesio SL i TS, cisto da bih sprecio bilo kakav gubita. Sto je se posle i pokazalo kao ispravna strategija jer se cena vratila na gore i reagovao je Sl . Da ne zaboravim TS je bio podesen na 60 tako da se uvek vuce na ovom nivou za trendom.

Nije mi bio problem da se snadjem na MT5 , iskreno ja je do sada nisam koristio, sve funkcionise ok. bad boys

MQL5

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:13 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Mar 22, 2017 12:42 pm
Prica sa BKS brokerom se nastavlja dalje.  EURUSD kratko sell.

Sva trgovanja mozete pratiti i na MQL 5 . O brokeru ce biti objavljen jedan detaljan pregled ,jer po mom skromnom misljenju trejding uslovi su izuzetni kao i MT5 platforma.

MQL5

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:14 pm; edited 4 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Mar 23, 2017 11:38 am

Nasa prica sa MT5 racunom i  BKS brokerom se nastavlja dalje, i upravo sada je otvoren jedan SELL nalog na USDCHF

Sva moja live trgovanja sa ovom kompanijom mozete pratiti na MQL5 zajednici preko vidzeta ispod, ali NE kopirajte trgovanja vec samo pratite.

MQL5

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:14 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Mar 23, 2017 3:21 pm

Idemo dalje,

Novi BUY na USDCHF M30

Broker je stvarno VRH! MT5 platfoma sljaka OK, spred VRH , sve to mi omogucava brze ulaze i izlaze. Ako me pratitite na MQL5 videcete da je nivo mog rizika svega 1% , maksimale 7%. Da je u kojem slucaju investirano 10 000 USD imao bih zaradu 400 USD ili da sam investirao 100 000 USD trenutna zarada bi iznosila oko 4000 USD. Na  1000 USD iznosi 4 USD. Trgovanje bez rizika ne postoji. Sve ima svoj rizik samo je do nas da li ce mo taj rizik da drzimo u razumnim granicama.

MQL5

Evo jos jedna kratka prica iz jedne Beogradske banke. Naime pre dva dana sam trebao da platim neki racun ali posto je guzva u posti rekoh da odem do prve banke. I tako kroz razgovor u banci sa sluzbenicima , ponudise mi mogucnost investiranja u penzioni fond , bar tako bi u prvi mah. Na moje pitanje koliko iznose mesecne rate, dobio sam odgovor koliko ja hocu. Moze biti na mesecnom nivou moze biti jednokratna uplata, itd... Vidim ja da to nije privatni penzioni fond , jer oni predpostavljaju kada pricaju sa vecinom ljudi da ljudi nemaju pojma sta su investicioni fondovi. I da skratim. Ja im kazem ok vidim da nije u pitanju privatni penzioni fond vec Investicioni. Za vise detalja cu ici u tu banku da pogledam papirice . Kolika je ukupna suma u fondu, nivo rizika, na koji vremenski period , i ostale tricarije. Eto i u banci vam nude mogucnost ulaganja na berzi uz minimalni rizik .

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:15 pm; edited 4 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Mar 24, 2017 9:04 am

Mi nastavljamo dalje nasu pricu sa ovim sjajnim brokerom koji nam dolazi iz Rusije. Otvoren je novi SELL nalog na valutnom paru EURUSD

M15

H4

Sve analize govore da euro ima mali pad u odnosu na americki dolar te stoga i ovaj moj SELL nalog ima smisla. БКС broker i MT5 platforma to jest moj racun i uslovi koji se nude samo za MT5 su veoma pozitivni za sada. Broker je moja top preporuka. Spred normala , mada za neke egzoticne valutne parove imaju prevelik spred kao i za USDRUB valutni par. A hteo sam malo da trgujem sa Ruskom rubljom. Medjutim velicina spreda na ovom valutnom paru mi jednostavno to ne dozvoljava.

Pogledajte i sami:

Na MQL5 pratite moja trgovanja, jer ja nemam bas uvek vremena da objavim svaki novi ulaz ovde u novoj temi. Ali NE kopirajte moja trgovanja jer jer za sada idem samo sa jedan posto rizika, te je i profit veoma mali. bad boys

MQL5

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:16 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Mar 27, 2017 3:15 pm

Danas nemam novih ulaza, zahvaljujući našem prijatelju iz Amerike koji je pogurao dolar indeks na dole. U malom sam minusu a dokle god sam u minusu ja ne otvaram nove pozicije. Moj ukupan nivo rizika ne prevazilazi 1%.

A to znači da ja imam i vremena i sredstava na računu da sačekam mali preokret koji će uskoro uslediti i pogurati Euro na dole u odnosu na Dolar. Evropska valuta za sada divlja na berzi i ruši Dolar, potpomognuta dešavanjima u Francuskoj.

Pogledajte grafikon sa moje MT5 platforme:

MQL5

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:16 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Mar 29, 2017 2:32 pm

I tako, vraćam se ponovo u igru jer u proteklih nekoliko dana smo imali rast evra i pad dolara i mali minus. Ali kada rizik nije prevelik i kada imate dovoljno sredstava da podnosite gubitak, preostaje samo da čekamo, jer berza radi gore dole. Nikada samo gore, i nikada samo dole , to uvek zapamtite.

BKS moj omljeni forex broker i moj EURUSD otvoreni nalog trenutno stanje:

Nakon duzeg minusa sada je plus , jer ovaj preokret se najavljhuje vec par dana. Sada sam podesio SL i TS

Signal Dragon Smart , još uvek nije za kopiranje, jer se trguje sa veoma malim rizikom, i na osnovu te činjenice i profit je veoma mali. Kada signal bude spreman za kopiranje , ja ću vam pustiti poruku sa malim uputstvom ovde i na MQL5.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:17 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Mar 29, 2017 11:25 pm

GBPUSD / BUY, BUY, BUY

Rešio sam malo da poguram stvari sa mojim omiljenim БКС brokerom ( za sada). Nizak spred na glavnim valutnim parovima je velika komparativna prednost u odnosu na druge kompanije. Ali opet menjam taktiku, i sada idemo na malo duze naloge sa malo većim rizikom. da bi smo imali kakav takav profit ,reda velicine od 10 do 50 USD po jednom trgovanju.

U kolio želite vi možete počev od sada , kopirati moja trgovanja. Osnovni uslov je da imate inicijalni depozit na računu ekvivalentan  mom trenutnom depozitu u iznosu od $1000, +/- 10%. Zatim morate imati MT5 trejding račun. U koliko nemate MT5 ja vas pozivam registrujte jedan preko ovog LINKA kod БКС brokera ili klikom na logo iznad koji će vas takođe odvesti na registraciju kod ove kompanije. To vam je moja preporuka, jer vaš račun mora  ima slične karakteristike kao i moj. Mislim na veličinu spreda, swap,proviziju,itd... Vrlo je verovatno da ja neke naloge zatvorim pre nego što cena udari u TP, a to zavisi od moje trenutne procene. 

БКС форекс брокер је моја топ препорука и у колико намеравате копирање сигнала "Dragon Smart", молим вас отворите МТ5 трејдинг рачун преко даток линка изнад. Не заборавите потребна је ћирилица приликом регистрације. Поље за вашу е-пошту попуните латиницом.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:17 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Mar 30, 2017 12:05 am

I da ne zaboravim!

Na svaki nalog je podešen TS i obezbeđen je sa SL-om. Kao ovaj aktuelni nalog.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:18 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Mar 30, 2017 3:39 pm

U toku jučerasnjeg dana i tokom ovoga jutra imali smo uspešno zatvorene naloge , pogledajte sliku dole:

Broker je moja top preporuka za sada. Neko će mozda da se pita pa zašto onda ova kompanija nije među top 5? Jednostavno zato što ovaj vebsajt posećuju ljudi iz celog sveta, i zamislite nekog iz Indije ili Bangladeša kada ode na stranu za registraciju a ono sve Ćirilica, eto zato bad boys

U koliko ste počeli da kopirate moje signale, a pre toga ste registrovali MT5 račun kod  "БКС" forex brokera,već ste u profitu.Ovaj signal će biti postavljen i na myfxbook vebsajtu takođe i u mom potpisu biće stalno vidljiv jedan vidžet sličan ovom sa MQL5.
Što se tiče novih ulaza trenutno nema ništa, jer gde god hoću da uđem postoji velika volatilnost te stoga čekam, polagano ....

U koliko imate neka pitanja ili neodumice u vezi ovog brokera mozete mi ih postaviti u ovoj temi.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:18 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Mar 30, 2017 10:12 pm

Idemo dalje sa БКС forex brokerom i sjajnim uslovima koji se nude isključivo za MT5 račune. Tokom današnjeg dana nisam video prilike za ulaz. Tamo gde sam hteo bila je velika volatilnost ili su valutni parovi zatvoril paterne, tako da se prilika nije videla, bar za mene. Sada je situacija malo drugačija i prvi potencijalni ulaz je na valutnom paru USDCAD ( dnevni grafikon ).

Na slici iznad,može se uočiti spred od svega 0,9 pipsa na ovom valutnom paru kao i strelica za potencijalno kretanje ovog valutnog para u toku sutrašnjeg dana. najverovatnije ću otvoriti jedan sell nalog za par minuta.

БКС broker pruža podršku na Ruskom,Engleskom,Poljskom i Litvanskom jeziku.Za nas su zanimljiva samo ova prva dva. Moja prepuruka je da ne otvarate račune kod ne autorizovanih kompanija već samo kod kompanija gde će vaša deponovana i zarađena sredstva biti 100% sigurna. Jedna takva, sigurna kompanija je i БКС forex brokerska kompanija.

Ne zaboravite loša iskustva koja su pojedini trgovci iz Srbije i iz celog sveta imali sa pojedinim kompanijama oko isplate novca. Svi znamo koje su kompanije u pitanju,ima ih par. Da se to ne bi opet ponovilo moja preporuka za vas je БКС. Što se tiče signala za sada Dragon Smart signal ide oprezno,jer u pitanju je moj novac. A što se tiče BabooUnge signala, on vam nudi veće mogućnosti za zaradu ali i veći potencijalni rizik. 

Novac na BabooUnge signalu  je od bonusa bez depozita. Svaki signal ponaosob vam pruža detaljan prikaz dnevnih aktivnosi, i nivo rizika. Ono što je karakteristično za oba signala je profit. Ovih dana ću najverovatnije startovati sa još dva potencijalna signala koji će vam takođe pružiti mogućnost za kopiranje. U opisu strategije koja se primenjuje za aktuelne signale nema mnogo detalja jer nisam imao vremena da ih navedem.Ali i to će se promeniti ovih dana.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:19 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 03, 2017 12:21 pm

Trgovanje sa BCS ili БКС forex brokerom na MT5 platformi se nastavlja dalje. Danas imamo ekstra dobru priliku za kratko buy na valutnom paru EURCAD, vremenski okvir H1, target pogledajte na slici ispod

Prednosti koje BCS/БКС forex broker iz Rusije pruža svojim klijentima koji otvore MT5 trejding račun su veoma velike. Pored veoma prihvatljivog spreda, odlične platforme, broker vam daje na korištenje i gomilu besplatnih robota EA. Pogledajte sliku ispod sa mog Live računa:

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:20 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 03, 2017 3:46 pm

Pregled zatvorenog BUY naloga na valutnom paru EURCAD od jutros. Snimak sa moje MT5 platforme:

Kao što možete videti ovaj buy nalog je zatvoren na zadatoj ceni uspešno.Kompletan signal Dragon Smart i moje trgovanje sa BCS forex brokerom iz Rusije možete pratiti na MQL5, jednostavnim klikom na ime signala. U koliko bude novih ulaza ja ću svakako obavestiti sve moje verne pratioce o tome u ovoj temi.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:20 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 03, 2017 5:43 pm

Nova prilika za profitabilno trgovanje sa BCS forex brokerom je jedan sell nalog na valutnom paru AUDCAD.

Profit skidam sutra ili prekosutra. Detalji su jasno vidljivi na slici iznad. TS(trailing stop),podešen na 100 poena (points).
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:21 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 04, 2017 9:36 am

Pozdrav, ja nastavljam dalje sa BCS forex brokerom. U koliko želite da kopirate moja trgovanja.Potrebno je da imate MT5 trejding račun.A sada jedan mali osvrt na moj ulaz od juče i  SELL nalog na valutnom paru AUDCAD.Pogledajmo sliku radi kratke analize.

Cilj je maltene bio dosegnut. U svakom slučaju ovaj nalog je zatvoren u profitu. Dragon Smart signal vam daje mogućnost sigurnog kopiranja,jer kao što možete videti ovaj signal je sa veoma niskim rizikom. Vaš inicijalni depozit ne bi trebalo da bude manji od 500 USD ili EUR , sve ispod toga nema smisla. U koliko bude novih sigurica prilika javljam.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:21 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 04, 2017 11:35 am

Pozdrav svima,

Nova prilka za jedan prodajni nalog na valutnom paru EURNZD, vidi sliku:

Profit opet skidamo sutra. BCS forex broker je za sada moj No.1 izbor. Sve moje signale opisaću ukratko u posebnoj temi. Za sada Dragon Smart signal ima najnižu stopu rizika. Predviđen rast za ovaj signal je 10% - 15% na mesečnom nivou maksimalno.Tako je za sada. Moji drugi signali imaju veću stopu rasta na mesečnom nivou ali i mnogo veću stopu rizika. Dragon Smart signal vam je sigurica 95%. Vaš inicijalni depozit bi trebalo da bude ne manje od 500 USD, jer moze da se desi da ja drzim otvorenu poziciju i po nekoliko dana,kao što je bio slučaj sa valutnim parom EURUSD.

Ne zaboravite BCS ili "БКС", kako god ( u pitanju su regulacije ) , i MT5 trejding račun!
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:22 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 05, 2017 5:12 pm

Danas ništa, zakopao sam se na EURNZD

A po svoj prilici biće tako do sledeće nedelje.
Smile

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:22 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 07, 2017 10:45 am

Konačno dođe i taj dan hehehe... EURNZD zatvoren pozitivno, posle silnih minusa i čekanja tri dana. Profit je mali ali plus pozitivan swap koji plaća broker na ovm valutnom paru, nije loše. Elem trend je tek krenuo na dole, ali karakteristka za ovaj valutni par je"mrtvo more"! Trebaju vam konjski živci. A sada pogledajmo grafinkon ispod.

U međuvremenu sam zatvori jedan prodajni nalog na valutnom paru GBPUSD , pozitivno naravno. Koliko je se brzo zatvorio nisam imao vremena ni da išta snimim. Trenurtno aktuleni nalog je takođe prodajni na valutnom paru USDJPY. A evo i snimka sa MT5 platforme.

Na slici iznad se jasno vidi gde ga čekam da ne detaljišem mnogo. što se tiče mog generalnog utiska o BKC forex brokeru , ja sam savršeno zadovoljan za sada. Sve funkcioniše u najboljem redu. Za detaljnu analizu svih mojih trgovanja preko BCS kompanije posetite moj signal na MQL5.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:23 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 12, 2017 7:57 pm

I tako....

Prošlo je par dana od kada nisam napisao ni slovo. Imali smo malo posla oko novog izgleda veb sajta i ostale peripetije,ali danas idemo dalje. Jedno BUY na EURUSD valutnom paru kod mog omiljenog FX brokera BKC.

U koliko ste pratili moja trgovanja na MQL zajednici, lako se može uočiti da sam proteklih dana imao male minuse , koji su se zatvorili u plusu. Naime za Dragon Smart signal je karakteristika veoma nizak rizik. Ako idem brže mogući su nenadoknadivi gubici a što složićete se samnom nije prihvatljivo ni u kom slučaju.

Desi se da se zaglavim kao proteklih dana, to ništa nije novo. Jer berza je nepredvidiva. Ali ako trgujete sa malim rizikom onda nema sekiracije. Osnovna stvar pre svakog otvaranja naloga je da definišete trend . Ako se i desi da  cena ode u neželjenom smeru kontra od vašeg otvorenog naloga nema brige , jer kao što sam i napomenuo ako smo definisali trend na H4 ili D grafikonu kako treba, cena će pre ili kasnije da se vrati u tom pravcu. BKC forex broker je sjajan kao i MT5 platforma koja nudi neke napredne opcije koje nema MT4. Ali mali nedostatak je mali izbor indikatora u odnosu na MT4.

Što se tiče EUR-a , on se sada vuče po dnu ali ne brinite ubrzo ide gore. Pogledajte na primer D grafikon i biće vam jasno o čemu govorim. U koliko želite jedan dug nalog sada je pravo vreme za BUY.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:23 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 14, 2017 12:30 pm

Pozdrav moji forumaši.Ja nastavljam dalje sa BKS kompanijom a vi? Razmislite dobro gde šaljete vaš novac,BKC ili БКС je regulisana kompanija,banka,i još mnogo što šta. Za mene lično je veoma važna sigurnost zato ih i ovoliko reklamiram. Negativnih primera je mnogo. Jednostavno pojedine kompanije ne isplaćuju svoje klijente, oni mogu samo da se žale i čekaju. Zato izaberite BKC kompaniju koja nam dolazi iz Rusije. E dosta sam ih hvalio, a sada da se bacimo na posao.

Jedno BUY na EURUSD 

Ovde se vidi bolje.

Ne zaboravite da podesite TS na 15 pipa ili 150 poena sve jedno. TP se jasno vidi na grafikonu ispod.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:24 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 14, 2017 12:58 pm

Za danas imam još dva malo duža ulaza. Prvi je na valutnom paru AUDUSD H4 grafikon, TS podešen na 10 pipa,a TP se vid na slici ispod.

AUDUSD pratim već izvesno vreme, jer se sa na H4 grafikonu jasno vidi proboj i mala korekcja cene na dole.Tako je vec par dana. Danas je pravo vreme za jedno dugo BUY sa mini lotom-volume od 0,05. Rezultate sumiramo posle "VASKRSA".

Takođe imam još jedan malo duži ulaz za danas, na valutnom paru USDCAD. Koji takođe pratim jedno izvesno vreme. Znači SELL , mini lot - volume0,07,TS podešen na 15 pipa a TP se vidi na grafu ispod.

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:25 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 9:30 am

Pozdrav svima koji me prate. Svim pravoslavnim vernicima želim sretan "USKRS".

BKC brokerska kompanija nam dolazi iz velike Rusije i imaju sve žive regulacije. Ne traćite vaš novac kod NN kompanija , jer je vrlo verovatno da nećete biti isplaćeni ili možete imati velikih problema. Izaberite BKC , to vam je moja preporuka.

Danas sumiramo rezultate od pre praznika čisto da vidimo šta se dešava.

BUY na EURUSD, pa da vidimo dokle smo stigli. Za ovaj valutni par je karakterisitka velika volatilnost,a što se meni veoma dopada.

Takođe SELL na USDCAD. Ovde sam malo duže čekao da uđem u poziciju ali sada je sve ok.

Sa novim ulazima u toku dana. Mada u koliko želite pravi real time mode pratite me na MQL5. Nemam vremena svaki put da kuckam ovde.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:25 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 1:53 pm

Potencijalna prilika za danas koja bi trebalo da se uzme u razmatranje je BUY na EURNZD valutnom paru H1 graf.

U međuvremenu sam zatvorio nekoliko naloga na EURUSD u profitu.Zadnji je ovaj ispod. Dnevni pivot za danas na EURUSD je 1,0655

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:26 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 2:34 pm

Još dva otvorena naloga.Kao što sam i napomenu u predhodnoj poruci BUY na EURNZD

SELL na USDCAD

Mislim da je za mene za danas dosta . Što se tiče EURUSD valutnog para

Razmišljam o jednom dugom i jakom BUY nalogu , sve ukazuje na to. Tokom dana će biti neke značajne vesti u vezi EURA oko tri sata pa videćemo ....
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:26 pm; edited 1 time in total
View previous topicBack to topView next topic