Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 3610
Date of Entry : 2013-01-13

Re: BKS Broker RU MT5 Live Test Sa 1000 USD

on Tue Apr 04, 2017 11:35 am

Pozdrav svima,

Nova prilka za jedan prodajni nalog na valutnom paru EURNZD, vidi sliku:

Profit opet skidamo sutra. BCS forex broker je za sada moj No.1 izbor. Sve moje signale opisaću ukratko u posebnoj temi. Za sada Dragon Smart signal ima najnižu stopu rizika. Predviđen rast za ovaj signal je 10% - 15% na mesečnom nivou maksimalno.Tako je za sada. Moji drugi signali imaju veću stopu rasta na mesečnom nivou ali i mnogo veću stopu rizika. Dragon Smart signal vam je sigurica 95%. Vaš inicijalni depozit bi trebalo da bude ne manje od 500 USD, jer moze da se desi da ja drzim otvorenu poziciju i po nekoliko dana,kao što je bio slučaj sa valutnim parom EURUSD.

Ne zaboravite BCS ili "БКС", kako god ( u pitanju su regulacije ) , i MT5 trejding račun!
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:22 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 05, 2017 5:12 pm

Danas ništa, zakopao sam se na EURNZD

A po svoj prilici biće tako do sledeće nedelje.
Smile

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:22 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 07, 2017 10:45 am

Konačno dođe i taj dan hehehe... EURNZD zatvoren pozitivno, posle silnih minusa i čekanja tri dana. Profit je mali ali plus pozitivan swap koji plaća broker na ovm valutnom paru, nije loše. Elem trend je tek krenuo na dole, ali karakteristka za ovaj valutni par je"mrtvo more"! Trebaju vam konjski živci. A sada pogledajmo grafinkon ispod.

U međuvremenu sam zatvori jedan prodajni nalog na valutnom paru GBPUSD , pozitivno naravno. Koliko je se brzo zatvorio nisam imao vremena ni da išta snimim. Trenurtno aktuleni nalog je takođe prodajni na valutnom paru USDJPY. A evo i snimka sa MT5 platforme.

Na slici iznad se jasno vidi gde ga čekam da ne detaljišem mnogo. što se tiče mog generalnog utiska o BKC forex brokeru , ja sam savršeno zadovoljan za sada. Sve funkcioniše u najboljem redu. Za detaljnu analizu svih mojih trgovanja preko BCS kompanije posetite moj signal na MQL5.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:23 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 12, 2017 7:57 pm

I tako....

Prošlo je par dana od kada nisam napisao ni slovo. Imali smo malo posla oko novog izgleda veb sajta i ostale peripetije,ali danas idemo dalje. Jedno BUY na EURUSD valutnom paru kod mog omiljenog FX brokera BKC.

U koliko ste pratili moja trgovanja na MQL zajednici, lako se može uočiti da sam proteklih dana imao male minuse , koji su se zatvorili u plusu. Naime za Dragon Smart signal je karakteristika veoma nizak rizik. Ako idem brže mogući su nenadoknadivi gubici a što složićete se samnom nije prihvatljivo ni u kom slučaju.

Desi se da se zaglavim kao proteklih dana, to ništa nije novo. Jer berza je nepredvidiva. Ali ako trgujete sa malim rizikom onda nema sekiracije. Osnovna stvar pre svakog otvaranja naloga je da definišete trend . Ako se i desi da  cena ode u neželjenom smeru kontra od vašeg otvorenog naloga nema brige , jer kao što sam i napomenuo ako smo definisali trend na H4 ili D grafikonu kako treba, cena će pre ili kasnije da se vrati u tom pravcu. BKC forex broker je sjajan kao i MT5 platforma koja nudi neke napredne opcije koje nema MT4. Ali mali nedostatak je mali izbor indikatora u odnosu na MT4.

Što se tiče EUR-a , on se sada vuče po dnu ali ne brinite ubrzo ide gore. Pogledajte na primer D grafikon i biće vam jasno o čemu govorim. U koliko želite jedan dug nalog sada je pravo vreme za BUY.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:23 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 14, 2017 12:30 pm

Pozdrav moji forumaši.Ja nastavljam dalje sa BKS kompanijom a vi? Razmislite dobro gde šaljete vaš novac,BKC ili БКС je regulisana kompanija,banka,i još mnogo što šta. Za mene lično je veoma važna sigurnost zato ih i ovoliko reklamiram. Negativnih primera je mnogo. Jednostavno pojedine kompanije ne isplaćuju svoje klijente, oni mogu samo da se žale i čekaju. Zato izaberite BKC kompaniju koja nam dolazi iz Rusije. E dosta sam ih hvalio, a sada da se bacimo na posao.

Jedno BUY na EURUSD 

Ovde se vidi bolje.

Ne zaboravite da podesite TS na 15 pipa ili 150 poena sve jedno. TP se jasno vidi na grafikonu ispod.

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:24 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 14, 2017 12:58 pm

Za danas imam još dva malo duža ulaza. Prvi je na valutnom paru AUDUSD H4 grafikon, TS podešen na 10 pipa,a TP se vid na slici ispod.

AUDUSD pratim već izvesno vreme, jer se sa na H4 grafikonu jasno vidi proboj i mala korekcja cene na dole.Tako je vec par dana. Danas je pravo vreme za jedno dugo BUY sa mini lotom-volume od 0,05. Rezultate sumiramo posle "VASKRSA".

Takođe imam još jedan malo duži ulaz za danas, na valutnom paru USDCAD. Koji takođe pratim jedno izvesno vreme. Znači SELL , mini lot - volume0,07,TS podešen na 15 pipa a TP se vidi na grafu ispod.

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:25 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 9:30 am

Pozdrav svima koji me prate. Svim pravoslavnim vernicima želim sretan "USKRS".

BKC brokerska kompanija nam dolazi iz velike Rusije i imaju sve žive regulacije. Ne traćite vaš novac kod NN kompanija , jer je vrlo verovatno da nećete biti isplaćeni ili možete imati velikih problema. Izaberite BKC , to vam je moja preporuka.

Danas sumiramo rezultate od pre praznika čisto da vidimo šta se dešava.

BUY na EURUSD, pa da vidimo dokle smo stigli. Za ovaj valutni par je karakterisitka velika volatilnost,a što se meni veoma dopada.

Takođe SELL na USDCAD. Ovde sam malo duže čekao da uđem u poziciju ali sada je sve ok.

Sa novim ulazima u toku dana. Mada u koliko želite pravi real time mode pratite me na MQL5. Nemam vremena svaki put da kuckam ovde.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:25 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 1:53 pm

Potencijalna prilika za danas koja bi trebalo da se uzme u razmatranje je BUY na EURNZD valutnom paru H1 graf.

U međuvremenu sam zatvorio nekoliko naloga na EURUSD u profitu.Zadnji je ovaj ispod. Dnevni pivot za danas na EURUSD je 1,0655

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:26 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 2:34 pm

Još dva otvorena naloga.Kao što sam i napomenu u predhodnoj poruci BUY na EURNZD

SELL na USDCAD

Mislim da je za mene za danas dosta . Što se tiče EURUSD valutnog para

Razmišljam o jednom dugom i jakom BUY nalogu , sve ukazuje na to. Tokom dana će biti neke značajne vesti u vezi EURA oko tri sata pa videćemo ....
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:26 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Godina : 47

on Mon Apr 17, 2017 3:12 pm

Znam da sam rekao da za danas nema vise ulaza,ali morao sam .... jedno kratko SELL na EURUSD, jer se trenutno cena kreće ispod dnevnog pivota.

Ovo je čisto intuitivni nalog, bez bilo koje analize. Rizik nije veliki pa videćemo....
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:27 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 3:45 pm

Sjebo sam se ovde lepo piše BUY hahaha nema veze cena se vraća dole dajem glavu od praseta...

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:28 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 17, 2017 9:09 pm

Šta smo danas rekli, praseća glava jel tako hahaha, pa evo grafa na EURUSD

Možda primećujete da ja nemam ni jedan jedini indikator na platformi. Pa u pravu ste. Ne koristim ni jedan. Indikori vam obrađuju istorijske podatke i bar za mene su neupotrebljivi. Ono što je važno je čitanje ili praćenje vesti i praćenje ekonomskog  kalendara, na forumu ima mislim dva komada. Potražite ih na Sitemap. Takođe tu je uvek prisutan Autochartist. Koji mi pomaže u donošenju odluka. Moram takođe da naglasim da morate znati kako se koristi Autochartist robot ili ode mast u propast.

Čitajte vesti

Narednih dana nema novih tema na Srpskom delu foruma. Danasnji dan mi je bio naporan, previše naloga. Sve buduće ulaze možete pratiti na MQL5.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:28 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 18, 2017 12:45 pm

BUY na EURUSD

Sada nemam vremena da obrazlazem ali ucinite tako bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:29 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 19, 2017 8:45 pm

Upravo je otvoren jedan kontra nalog i SELL na USDJPY mislim da je to dobra prilika. Mozda se zatvorim veceras a mozda sutra videcemo.
Chart USDJPY, M30, 2017.04.19 18:43 UTC, BCS-Forex Ltd., MetaTrader 5, Real
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:30 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 24, 2017 10:09 am

Izbori u Francuskoj ne bi trebalo da utiču na USDJPY ali vidite itekako ima uticaja. Evro je povukao dolar to je to. Dolar je pao u odnosu na eur ali je zato porastao u odnosu na jen. Sedim ja tako sinocć i čekam da Azija počne kad ne mogu da verujem svojim očima  

Gap ko kuća umal srce da me strefi. Protekle nedelje sve analize ukazuju na blagi pad stoga nisam zatvorio moju poziciju na ovom valutnom paru, mada sam veoma razmišljao o toj akciji baš zbog izbora u Francuskoj. Nešto se mislim ma kakve veze ima dolar sa izborima u Francuskoj i ja tako ostavim moju pozciju na ovom valutnom paru otvorenu.

Sad ima samo dve opcije. Prva dokapitalizacija računa sa dodatnih par hiljada dolara.Druga zataranje velikog minusa i pozdrav sa preko 50% kapitala. Ali pošto druga opcija ne dolazi u obzir , bolja je dokapitalizacija sa dodatnim novcem i duga pozicija jer svakako će doći do očekivanog pada . ko zna možda čak i danas. bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:30 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 24, 2017 12:14 pm

Ipak je odlučeno da se uradi dokapitalizacija računa sa dodatnih 5000 usd. Tako da će otvorena pozicija na valutnom paru USDJPY biti veoma duga. Da je kojim slučajem Mari Lepen vodila u prvom krugu izbora za Predsednika Francuske ja bih bio u plusu. Mada razlika i nije velika 2% mislim. Ja svakako neću čekati drugi krug izbora da bih zatvorio ovaj nalog već če to biti do kraja ove nedelje. Predviđanja kretanja za ovaj valutni par su razna. Većina se slaže da će biti pad,ali videćemo?

U toku dana neće biti novih ulaza ni na jednom signalu. Prvi mogući ulazi su kada proradi Njujork.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:31 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Apr 24, 2017 6:28 pm

Da sumiramo moju odluku od jutros da li je bila ispravna? Kao što sam napomenuo a i mogli ste videti na MQL5 Dragon Smart statistici ja sam bio u veoma velikom minusu i postojala je opasnost od Margin call to jest automatskog zatvaranja naloga zbog prevelikog minusa. Postojale su dve opcije ili da ja zatvorim nalog i u svoj portfolio upišem gubitak preko 700 usd ili da dokapitalizujem moj račun. Pošto ja verujem da će ovaj valutni par da pada kao što se sada dešava i da je abnormalni rast u trenutku posledica prvog kruga izbora u Francuskoj ja sam se odlučio za dokapitalizaciju. Na taj način sam rasteretio svoj nalog i sada se lakše diše. Da pogledamo dnevni grafikon od pre par minuta.

Kao što se može videti bio sam u pravu i dokapitalizacija za mene je bila pravi potez. BKC broker vam pruža veoma širok opseg mogućnosti za uplate i povlačenje novca. U koliko imate račun u BKS banci još bolje, a u koliko nemate pogledajte opcje ispod:

Broker je među prvih 5 kompanija u Rusiji, ima sve potrebne regulacje kao i Cysec regulaciju pride. Samo da se odglavim na USDJPY valutnom paru i nastavljamo dalje.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:31 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 25, 2017 9:11 am

Danas sve sami minusi, ali borba se nastavlja. Pre par minuta su otvorena dva prodajna naloga i to na valutnom paru GBPUSD:

I na XAUUSD:

Posle značajne dokapitalizacije računa, mogućnosti za veći obim trgovanja su veće. Mali balansi ograničavaju trgovce. Evo vam mog primera i mog minusa od sada 700 usd.Gde je nastala greška kod mene na ovom nalogu.Pa jednostavno prevelka lotaža (0,50 )  koja je preopteretila veoma mali iznos koji je bio samo 1000 usd i to je to. Lotaža je bila velika zbog moje pohlepe, to je glavni razlog. Inat mi ne dozvoljava da zatvorim poziciju u minusu. Koliko vidim minus će biti i veći, videću šta dalje sa ovim nalogom . Za sada nemam nikakvu ideju ....

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:32 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 25, 2017 10:05 am

Novi prodajni nalog na ZLATO/GOLD:

Nije greška, malopre sam imao jedan nalog na XAUUSD a sada na Zlato . Kao što vidite BKC broker je pun iznenađenja. U principu cena se veoma malo razlikuje. Pojedine brokerske kuće nude ili Gold ili XAUUSD kao opciju. BKC broker vam nudi obe opcije.

U koliko bude novih ulaza pišem ovde.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:32 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 25, 2017 10:24 am

Nemam novi ulaz ali ću vam pokazati moj pogled na Zlato, koji ne mora biti tačan ali ja kretanje cene zlata vidim na ovaj način. Da pogledamo dnevni grafikon:

Sa dnevnog grafa vidimo da generalno cena zlata već odavno pada a što nam pokazuje velika crvena strelica na dole, i da je cena formirala jedan opadajući kanal popularno dow trend. U tom down kanalu imamo jedan mali rastući kanal i up trend kratka crvena strelica i malo probijanje kanala ( linije otpora ) bela strelica a gde se i sada cena zlata upravo nalazi, izvan dugoročne linije otpora.Cena je naišla na kratkoročnu liniju otpora ( tanka isprekidana plava linija ) koju je testirala već priličan broj puta. U svakom slučaju cena će ići dole a to pokazuje zelena strelica sve do donje linije podrške ( ljubičaste linije ). E sad većina trejdera su ili skalperi ili dnevni trgovci,mali broj njih će trgovati nekoliko nedelja,meseci ili godina. U principu ovo je samo jedan detaljan pregled gde je cena zlata sada i njeno kretanje u buduće. Ja ću se svakako tražiti u ovim granicama kretanja cene na dnevnom nivou, sa kratkim ulazima ili možda na nekoliko dana.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:33 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sat Apr 29, 2017 11:07 am

Pozdrav svima,

Kao prvo izvinjavam se jer nisam imao vremena da postavljam nove ulaze na forumu proteklih dana,ali zato sam okačio detaljan izveštaj za pogledati. Takođe BKC broker je dodao opciju "clawshorns", u klijent kabinet.

Portal za analitiku izgleda ovako:

Za pohvalu, nema šta. Analitika je dostupna na Rusom i Engleskom jeziku. Takođe tu su prisutne i video analize, i ekonomski kalendar, korisni saveti , strategije za trgovanje, forex signali,itd...

Klijent kabinet je za sada samo na Ruskom jeziku,što bar za mene nije problem. Bilo bi dobro da ima i Engleski ili Srpski ko zna videćemo šta nam ova kompanija sprema kao iznenađenje u budućnosti.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:33 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 05, 2017 10:09 am

Posle nekoliko zatovrenih naloga  koji su bili u minusu a zatvoreni su u plusu i malim profitom. Ostaje mi još da rešim minus na USDJPY valutnom paru koji je pozamašan, na isti način na koji sam uspešno rešio minus na GBPUSD. Potrebno je još malo čekanja da cena dodje u odgovarajuću zonu za dejstvo, hehe vojnički nema šta. Kada se to desi primenjujem vrlo jednostavnu taktiku, koju ću vam reći ovde kada za to dodje vreme. I tako rešim se čekanja od nekoliko nedelja da se cena vrati na dole. Investirani novac ostaje na ovom nivou na kom je sada i mislim da neće biti više potrebe za daljim povećanjem inicijalnog depozita koji je sada preko 6000 USD. Proteklih dana pa i sada nije moguće kopirati Dragon Smart signal zbog prevelikog rizika i mog maksimalnog forsiranja ovog signala. To će se  promeniti uskoro i ovaj signal će ući u normalu, to jest trgovanje uz minimalni rizik. Takođe doći će i do male korekcije cene na dole za 50 USD za kopiranje ovog signala. Ne zaboravite da BKC broker ima najniže spredove i nudi uslove koji ne zaostaju za drugim velikim kompanijama.

Da ne zaboravim. Broker ima pozitivan swap na EURUSD,GBPUSD i negativan swap na USDJPY valutnim parovima. Pozitivan svap na EURUSD ,najtrgovaniji valutni par, moram priznati mislim da ni jedna kompanija za koju ja znam do sada ili kod koje sam trgovao demo,live NEMA. Tako da je to extra novost!

Za sada toliko.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:34 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sat May 06, 2017 11:25 am

Pozdrav svima koji me prate. 

Nemam novih ulaza , subota je kao što znate malo će mo da sumiramo moj rad u proteklom periodu sa BKC brokerom koji nam kao što znate dolazi iz Rusije. U prošlom tekstu sam naveo da broker ima pozitivan swap na valutnim parovima EURUSD i GBPUSD kratko, ali samo za MT5 račune to sam zaboravio da napomenem. Pošto se očekuju izbori u Francuskoj a ja nisam zatvorio moje pozicije mislim da je dokapitalizacija mog live računa sa dodatnim novcem sasvim izvesna.

BKC broker ima širok opseg mogućnosti za uplate i povlačenje novca. Za mene je najbolja opcija transfer preko platne kartice kao što su Visa i Master. I jedna i druga opcija savršeno funkcionišu. Provizija je 1,5% na obe kartice.

Takođe želim da napomenem da MT5 platforma pruža neke mogućnosti koje nemate na MT4. Kao što je testiraje vašeg robota na primer. Svakako BKC kompanija vam nudi i gomilu drugih tipova računa na MT4 platformi kao i investicione račune, trgovanje binarnim opcijama, itd. MT5 račun je u velikoj prednosti jer imate neviđeni broj instrumenata za trgovanje. Pogledajte sliku ispod sa moje MT5 platforme:

Tipovi MT5 računa koje vam ova kompanija nudi su:

• Global - dostupno  333 instrumenta za trgovanje (forex - cfd). Spred na EURUSD iznosi 1 pip
  • NDD - dostupno 133 instrumenta ( forex). Spred na EURUSD iznosi 0,2 pipa
  • Direkt -  dostupno 133 instrumenta ( forex - cfd ). Spred na EURUSD iznosi 0,7 pipa

Kao što vidite uslovi koje BKC nudi svojim klijentima idu rame uz rame sa drugim velikim brokerskim kompanijama. Svakako gde će te trgovati i preko koje kompanije stvar je ličnog izbora. Ja vam samo iznosim moju najbolju preporuku.Toliko za sada.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:35 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 1:14 pm

Ja reko malo pre da neću praviti nove ulaze nigde jer mi nešto od jutros baš ne ide najbolje, ali brate ne vredi. Nema ništa gore od pohlepe, to će da me dokosuri. Ukazala je se jedna dobra prilika za kratko SELL na EURUSD

Šta se dešava sa ovim valutnim parom stvarno mi nije jasno? Spinuju ga nema dileme. Da li će cena iće više,jer se polako vraća u nedeljni (W) kanal ili će pratiti zig zag i ići na dole na D grafu . Stvarno nem pojma. bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:36 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 1:44 pm

Ovako imam par novih ulaza i to:

SELL
-  GBPUSD
-  USDSEK

BUY
-  EURNZD
-  EURCHF
bad boys
TP odredite sami

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:36 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon May 08, 2017 9:22 pm

Danas je zatvoreno preko 100 usd profita. Ima u opticaju jos 65 do 70 sigurnih i ponovo otvoreno par pozicja od kojih će se veći deo zatvoriti sutra.
Moje trenutno otvorene pozicije.

Ubi me USDJPY. Lepo se zna da u koliko niste spremni da izgubite 100 dolara izgubićete 1000 to je to. Moj minus je ogroman 2000 usd.

Šta će ovde biti samo Bog zna. Izgleda da se trend u zadnjih nekoliko nedelja nezaustavljivo kreće ka sve većim vrhovima i nema ama baš nikakavu nameru da malo brate padne na dole. Nalog ne zatvaram to je sigurno ko dan i noć pa videćemo. Zez je veliki jer sam treba da Hedžujem poziciju. Nikako da se rešim na ovaj korak. To je bila jedna od opcija ranije sada neznam?

Šta bre rade ovi Japanci nije mi jasno i njihova centralna banka?

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:37 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 10, 2017 4:19 pm

Danas nemam novih ulaza jer sam juče bio prepun sa otvorenim nalozima. U toku današnjeg dana dodato je 4000 USD kao podrška tako da je sada ukupna dostupna cifra preko 11 0000 USD. Ostalo mi je da rešim još uvek veliki minus na USDJPY i samo još jedan aktivni nalog EURJPY koji nameravam da zatvorim u toku večeri ,makar mora da ga peglam kao USDSEK od juče.
EURJPY

Na dopunu računa sa dodatnim novcem sam se odlučio jer stvarno nema smisla da trgujem sa mikro lotom. Ovako ulozi se povećavaju i to veoma značajno.Za sada toliko odoh.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:37 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu May 11, 2017 2:38 pm

Pozdrav svima koji me prate. Kao što sam i najavio pre neki dan minus na EURJPY valutnom paru  je ispeglan.

Prodajni nalog koji je bio u minusu nekoliko dana je ispeglan od jutros. Naravno ovo je sve opasna igra i ako nemate dovoljno jak balans ne radite ovo. Takođe potrebno je da se ukaže povoljna prilika za ovu akciju. Ostaje mi još ne rešen USDJPY valutni par za koji nikako da se ukaže prava prilika. Ali desiće se i to nadam se uskoro. Za sada nemam novih ulaza. A u koliko ih i bude a ja ne stignem da ih objavim na forumu , možete me pratiti na MQL5 signalu uvek. bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:38 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu May 11, 2017 2:49 pm

Jedna najava,

Sutra će bit dan velikih aktivnosti na mom MT5 računu i Dragon Smart signalu. Planiram da ubijem bar 1000 USD u toku dana. Moje otvaranje kreće od rane zore još dok je aktivna Azija pa nastavljam trgovanja ceo dan do uveče bez prekida ili kako neko voli da kaže dajem "gas do daske". Pa videćemo?
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:38 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 12, 2017 3:41 pm

Ceo dan se muvam po gradu tako da realno nisam imao vremena da ispoštujem jučerašnje obećanje. Otvorena su samo 4 mala naloga i to Gold koji je se u međuvremenu zatvorio sa malim plusom , zatim jedan prodajni nalog na valutnom paru GBPUSD.

Tu je i jedan buy nalog na valutnom paru USDCHF, evo pogledajte graf:

Takođe i jedan prodajni nalog na CHFJPY valutnom paru:

Svi ulazi su napravljeni sa mini lotom od samo 0,2, tako da rizik nije veliki i u krajnjem slučaju u koliko bude bilo potrebno imam širinu za peglanje svakog naloga po na osob u koliko bude bilo potrebno. Ozbiljniji ulaz može biti u toku današnjeg  dana. Kada se to desi ovde info o tome. bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:39 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri May 12, 2017 4:13 pm

Buy EURUSD kratko , trenutno mi se čini kao dobra prilika. Koliko vidim UP impuls je veoma jak za sada pa videćemo?

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:39 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue May 16, 2017 12:34 pm

Pozdrav drugari,

Nisam pisao u ovoj temi jedno vreme jer sam morao da rešavam goruće probleme na mom live računu.
Povećao sam nivo rizika sa kojim trgujem i to značajno, da bih izašao iz krize koja je prošla i dodatno uvećao račun za 7%. Ostalo je tu još da se ispeglaju tri naloga od kojih USDJPY neće biti skoro moguć ali zato druga dva manja ovih dana.

Tokom protekle noći sam otvorio jedan BUY na EURUSD koji mi je doneo popriličan profit.

Plava strelica pokazuje gde je ulaz a crvena gde sam izašao odnosno zatvorio nalog. Danas ladovina, posmatram i razmišljam.U koliko bude nekih povoljnih prilika real time javljam ovde.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:40 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue May 16, 2017 5:15 pm

Pre par minuta je uspešno ispeglan još jedan otvoreni nalog na valutnom paru AUDJPY

Ostaje mi još da rešim CHFJPY i USDJPY koji će malo da pričeka. Što se tiče chfjpy koliko sutra bi trebalo da i tu situaciju rešim pozitivno. U ovih par naloga sam se sasvim bez veze upetljao, i jbga to je što je. A da neki su zatvoreni i sa minusima kao što je audusd i usdchf. Bitan je ukupan rezultat koj je generalno  pozitivan sa malim plusom od 7% na postojeći balans.

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:40 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 17, 2017 9:22 am

Od jutros imam dva dobra ulaza za vas. Prvi je prodajni nalog na valutnom paru USDJPY i drugi je takodje prodajni nalog na CHFJPY. Iskorstite priliku jer je povoljna.
USDJPY

CHFJPY

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 1:40 pm; edited 2 times in total
View previous topicBack to topView next topic