iq option
promotion

Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Number of messages : 3636
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 47

Money management by gandra

on Mon Apr 17, 2017 7:07 pm
7500 USD na upravljanje od kompanije iz Rusije  koja se zove FxFinance. To vam je moj novi MQL5 signal TOR (subscription $20). Trgovanja počinjemo narednih dana. Pratite ovu temu možda vam bude interesantna.

Last edited by gandra on Sun Oct 22, 2017 11:03 am; edited 6 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

Re: Money management by gandra

on Tue Apr 18, 2017 12:07 pm
Danas počinjemo sa otvaranjem naloga na TOR Signalu. U stvari nekoliko naloga je već zatvoreno od jutros, a sada jedno BUY na EURUSD M15 i obavezno podesite TS.

TOR je sasvim nov signal i uglavnom će se trgovati sa UERUSD,GBPUSD, AUDUSD,USDCAD,NZDUSD,i možda još neki valutni par videću. Primarni odnosno najzastupljeniji valutni par će biti EURUSD.Takođe na svim pomenutim valutnim parovima spred je 3 pipsa fiks. Za sada toliko.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:26 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 18, 2017 1:08 pm

Želim da naglasim da će TOR ići malo brže u odnosu na druge signale. jer sve zavisi od visne depozita koji je ovde 7500 USD. Te stoga potrebna širina je više nego dovoljna za generisanje 100 USD skoro svaki dan pa i više. Jedan pogled na EURUSD

Danas je zatvoreno nekoliko naloga na ovom valutnom paru a sve mi govori da će ih biti još.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:27 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 18, 2017 1:41 pm

TOR MT4 signal vam može generisati i do 3000 eura mesečno. Danas je srednja volatilnost na valutnom paru EURUSD i još uvek traje. Ali ja sam zatvorio sve naloge na svim signalima. Kao što rekoh zadnji zatvoreni nalog je na EURUSD

Za sada toliko. bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:28 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Apr 18, 2017 2:11 pm

Još jedan BUY nalog na EURUSD  i podešen mini lot od 0,10,  TP - 1,0708. Mislim da će ovo biti moj zadnji ulaz za danas. Moj projektovani rast na mesečnom nivou je maksimale  do 15% ,danas sam imao rast od 2% ,što je preterano. Narednih dana odmaram.

Iskreno SL nikad ne postavljam jer trgujem sa malim rizikom i valutnim parom koji može da odradi i do 100 pipsa u trenutku, zatvori vam vaš nalog u minusu a zatim se vrati u plus. Zato je TS podešen uvek na 15 pipsa minimale.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:28 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 19, 2017 1:12 pm

Šta reći EURUSD je baš danas našao da ide bočno, naravno to je i očekivano posle jučerašnjih 100 pipsa i UP trenda. Ja sam od jutros u kontra poziciji jer očekujem korekciju cene i blagi pad. Trenutno je mali minus ali ništa značajno. Realno mogao sam par puta da zatvorim nalog u plusu sa par dolara ali malo BRE. Alavost će da me ubije hahaha..

Šta treba da očekujemo?

U koliko pogledamo H4 graf jasno se vidi da cena ne uspeva da probije liniju otpora na 1.0735 i da je već četri puta testirala pomenutu liniju. To je glavni razlog zašto još uvek držim aktuleni SELL nalog otvoren.

Takođe jutros je bio i jedan kratak SELL nalog na XAUUSD  i mali profit, ništa spektakularno. Za sada toliko u koliko bude nekih novosti i dobrih prilika javljam.Detaljnu analizu za TOR signal možete videti na MQL5 zajednici. Jebiga cena za ovaj signal je 100 USD, ne mož manje. Druga dva signala su po 20 USD. Samo vodite računa za BabooUnge signal, jer tu ne žalim resurse. Najeftiniji i i isto tako dobar signal je Dragon Smart. Mali rast ali i mali rizik.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:28 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Apr 19, 2017 3:48 pm

Mogo muke ni oko čega, tako bih sumirao moj rad danas na EURUSD. Jedva sam se zatvorio sa nulom, da pogledamo.

Cena ide bočno i to ti je! Pre nego što sam otvorio ovaj nalog iskreno ja nisam računao na tu opciju te stoga jedva sam čekao prvu priliku da se zatvorim. U koliko bude novih prilka u toku popodneva javljam.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:28 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 21, 2017 5:35 pm

Danas sam imao ozbiljnih problema oko egzekucije jednog naloga. Jednostavno sistem mi nije dozvoljavao nikakve naknadne promene na USDJPY nalogu kao ni da skalpiram poziciju. Iz tog glupog razloga ja sam se zatvorio u malom minusu od 4 dolara. Dog broker ne resi ovaj ozbiljan propust TOR signal ide u private mod na MQL5 zajednici. A mi nastavljamo dalje sa moja druga dva signala koji funkcionisu za sada besprekorno.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:28 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Apr 21, 2017 5:54 pm
A evo i odgovora na dati problem.

Ja nastavljam dalje sa TOR u privatnom modu , ako ne bude nikakvih problema postace ponovo dostupan svima.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 15, 2017 11:04 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sat Apr 22, 2017 1:01 pm

Posle pozitivinih vesti od strane kompanije a u vezi moje zalbe na uslov koji mi nije dozvolio skalpiranje pozicije TOR ce biti ponovo javno dostupan svima.Iskreno ja za tako glub uslov zamrzavanja naloga na +/-10 pipsa nisam nikada u zivotu cuo. Ili je to kompanija izmislila zbog problema oko egzekucije naloga , problema sa platformom,nemam pojma. Od samog starta sa njima je sve lepo funkcionisalo , ma besprekorno,a sve do pojave ovog malog problema. Ja jednostano nisam moga da modifikujem svoj nalog, da ga zatvorim, ma nista .... Mogao sam samo da posmatram. Iz tog razloga sam u minusu oko 4 dolara sto realno nije nista, ali sam zato izgubio profit od najmanje 100 dolara na USDJPY.

Da ne duzim vise. Kao sto vidite odgovor je pozitivan , te ja nastavljam dalje javna trgovanja sa TOR signalom.
bad boys

Last edited by gandra on Tue Aug 22, 2017 7:29 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sun May 21, 2017 12:04 pm
TOR je ponovo javno dostupan na MQL5 za posmatranje mojih trejding aktivnosti i moj money management na master računu. Bilo je tu malih problema oko 10 pipa zamrzavanja pozicije. Te stoga sam obustavio sve moje aktivnosti. Mislim glupo je da trgujem ako ne mogu da zatvorim pozicju kada ja to želim. Takođe spred je 3 pipa fiks. Što se mene lično tiče nema problema ,ali visina spreda mi malo usporava aktivnosti. U svakom slučaju novac je dobijen na upravljanje pa tako nemam ni gde da žurim. U koliko se investitorima ne žuri ni meni  se ne žuri.

Klijent kabinet je jednostavna i pregledan i daje vam kompletnu sliku vaših celokupnih aktivnosti. Takođe mislim da su neke opcije kabineta još uvek u razvoju ali te opcije ne koristim tako da mi nije ni bitno.

I još jednom da napomenem, novac nije moj. Sto dolara je dobijeno od brokera za objavu nekih tema o njima na ovom forumu kao bonus. Ta akcija je istekla. I 7500 dolara je dobijeno na UMAM račun , to vam je nešto kao PAMM,na upravljanje. I to bi bilo sve. Ova tema je zatvorena!

bad boys
View previous topicBack to topView next topic