iq option
promotion

Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Number of messages : 3636
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 47

FiNMAX broker test i trgovanje binarnim opcijama uzivo

on Wed May 24, 2017 2:19 pm
Hej hej hej, pozdrav svima koji me prate,na redu je novi test sa novom kompanijom.

U ovoj temi testiramo binarnog brokera FiNMAX , platforme i svih servisa. Nadam se da ce te biti zadovoljni sa ovim testom. Posle kracih pregovora sa kompanijom na moj zivi racun je uplaceno 250 usd u svrhu ovog testa.

Platforma je sasvim drugacija od one na koju sam navikao te sam i napravio mali minus u toku dana od 5 usd tako da sada imam samo 245 usd , pogledajte.

Trenutno je kupljena jedna HIGH opcija , vreme isteka 16h u toku danasnjeg dana i ulozeno je 5 usd, ocekivana dobit 76%. Ovde cu malo da promenim politiku i kupovacu b.opcije  na duzi vremenski opseg.
EURCHF

Sa novim informacijama uskoro.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:08 am; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

Re: FiNMAX broker test i trgovanje binarnim opcijama uzivo

on Wed May 31, 2017 11:12 am
Pozdrav svima koji me prate i malo izvinjenje jer se nisam javljao  ni u jednoj temi ovih dana. Danas nastavljam moje BO trgovanje sa Finmax brokerom. Naime kao sto znate ja nisam neki ekspert u trgovanju binarnim opcijama.Moj fax je FX,CFDs trgovanje na nekoj od platformi. U svakom slucaju mogu reci da postoje razlike na koje ja nikako da se naviknem. Opet nekom vise odgovara binarno trgovanje, jer moze da kontrolise rizik. Mada i to je diskutabilno, jer na primer ja mogu da ulozim i 200 dolara od dostupnih 200 samo na jednu kupovinu.Pa gde je tu onda kontrola rizika? Hocu da kazem da od nas samih zavisi a ne od toga da li trgujemo Bo ili Forex.

Finmax platforma vam pruza neke pogodnosti koje nemate kod drugih brokera.Na primer mozete duplirati aktuelnu poziciju , hedzovati il zatvoriti rucno pre isteka kupljene opcije bez obzira da li ste u plusu ili minusu.  Opcija zatvaranja pozicije pre isteka trajanja opcije je narocito dobra ako ste u minusu jer u tom slucaju ako vidite da nema sanse da budete u plusu jer jednostavno ste promasili ulaz u tom slucaju ova opcija je savrseno korisna jer ne rizikujete gubitak celokunog uloga. Na primer ulozili ste 10 dolara , imate minus , zatvarate pre vremena ali gubite samo 8 dolara, 2 dolara imate povracaj.

Prosle nedelje kada sam startovao sa ovim brokerom imao sam 250 USD sada 220 USD , jer sam dosta kupovao ,ali moje opcije se nisu zatvarale u novcu. Od jutros je malo drugacije tako da se stanje balansa popravlja. Kupljena je jedna HIGH opcija na valutnom paru USDJPY vreme isteka 60 sekundi sa ulozenih 20 USD, a koja se zatvorila in the money

Ja nikako da krenem sa kupovinama na veci vremenskim opseg. Toliko za sada.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:07 am; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 31, 2017 1:25 pm
Kao sto sam i napomenu ja bas i nisam neki BO ekspert te stoga sam se odlucio malo da pratim druge koju su mnogo bolji od mene.

Trenutno neko od ove dvojice rodjojkana su kupili binarne opcije pa samim tim i kod mene su kupljene dve opcije. To vam je kao copy trade. Cim drugar koga kopirate otvori poziciju i kod vas se otvara ta ista pozicija.Na FINMAX platformi imate opciju da zatvorite kupljenju opciju kad vi to zelite. Mozete je zatvoriti i kad ste u novcu i kad niste.

To su trenutna dva naloga koja su automatski otvorena. Jedino ne mogu da vidim ciji su nalozi kopirani, mislim na ova dva drugara koja sledim odnosno kopiram. Druga stvar koju ste mozda primetili je znacajno uvecan balans na preko 5000 USD. To nije moj novac vec novac od Finmax brokera koji sam dobio na realan racun u svrhe ovog testa.Jer nema sanse da kopiram trgovanja sa 200 dolara kada drugari imaju po par hiljada dolara balanse, hehehe....
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:07 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 31, 2017 6:33 pm
Mali pregled kopiranih naloga od jutros,

Mojaodluka da kopiram odredjene drugare se isplatila. Sva tri naloga su se zatvorila u novcu.

Sto se tice mojih daljih aktivnosti, ja cu nastaviti sa kopiranjem najboljih. Zaboravio sam da napomenem da podesavate minimalni i maksimalni nivo investicja za svako kopiranje. Minimum koji mozete da ulozite je 50 USD. Sto sam ja i uradio jer sam hteo da vidim krajnji ishod. Postoji jos jedna dobra opcija koju nisam koristio do sada a to su SIGNALi. Prvi put kada budem upotrebio neki od signala pisem temu ovde.Toliko za sada.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:07 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed May 31, 2017 7:41 pm

Dodao sam jos dva drugara koja kopiram a jednog sam izbacio jer mi je napravio gubitak od 50USD.Od ukupnog broja otvorenih/kopiranih kupovina samo ta jedna se zatvorila u minusu. Takodje sam iskoristio priliku i kupio  jednu HIGH opciju na EURUSD , sa investiranih 25 dolara a sto se zatvorilo u novcu i malim plusom od 20 USD.

Najverovatnije cu povuci bar 3 soma dolara jer nema potrebe da hvataju paucinu na racunu. Danas je lep profit napravljen sto od kopiranja sto od mojih kupovina.

Sa novim informacijama uskoro.

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:06 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jun 01, 2017 1:10 pm
Zdravo svima,

Kao sto sam vec napomenuo ranije ja sam poceo da kopiram odredjene trgovce i moram reci da od jutros nisam zadovoljan sa rezultatom. Ja sam u medjuvremenu dodao jos par trgovaca koje kopiram i to mi se obilo o glavu te sam morao sam da peglam minus. U svakom slucaju postoji statistika za svakog drugara kojeg kopirate. Koliko je napravio novca i koliko je u minusu. Na osnovu tih statistika ja sam ih sve listom obrisao osim jednog a to je EUGEN. Njega cu nastaviti i dalje da sledim. Takodje vi mozete podesiti minimum i maksimum koji ste spremni da ulozite u svaku kupovinu. Automatski minimum koji se pojavljuje je 50 a maksimum 250 mada to mozete rucno da smanjite ili povecate. Sve zavisi od velicine depozita koji posedujete na vasem racunu.

Sto se tice signala to ovako izgleda,

Nisam ih do sada koristio pa i ne mogu vam reci koliko su sigurni!

Moj nalog od jutros na EURUSD sa kojim sam se ispeglao. Kupljena je PUT opcija vremenski opseg 2 minuta sa ulozenih 750 usd a sto se zatvorilo in the money, evo slike,

Ono sto mi se narocito dopada kod ovog brokera je vremenski opseg kupovine binarnih opcija koji je stvarno inpozantan. Vreme isteka se  krece  od 60 sekundi,2 minuta,5 minuta,15,30minuta,jedan sat nekoliko sati,mesecno pa sve do nekoliko meseci.

30 Sekundi je blokirano na moju zalost. Sto se tice kupovine na veci vremenski opseg ta opcija je veoma povoljna za stratesko trgovanje. Takodje tu su i opcije hedzinga, dupliranja pozicije ,kao i zatvaranja kupljene opcije pre isteka vremena trajanja.Sve ovo ih znatno razlikuje od drugih kompanija sa kojima sam ja trgovao opcije do dana danasnjeg. Toliko za sada, sa novim iskustvima uskoro.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:05 am; edited 2 times in total
Treidingais
Number of messages : 1
Date of Entry : 2017-06-02
Year : 32

on Fri Jun 02, 2017 12:53 pm
Hi to all. Im from Ukraine and i hardly recommend finmax to all brokers independently of their experience.
The reason is not only because i made 20K$ from the stert of this year). Truly safe place for trading.
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jun 02, 2017 1:11 pm
Thank you for your opinion, but you must to respect the our RULES.  This is Serbian sub forum, here you must write on Serbo-Croatian language. English can write in English Forum, or in the International Forum

This mistake will be forgiven now! But in the future,  respect the rules, or

bad boys

Last edited by gandra on Fri Jul 21, 2017 8:35 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jun 02, 2017 9:54 pm
Doslo je vreme da sumiram rezultate od ove nedelje za moj live racun koji imam kod ovog binarnog brokera.Izbacio sam sve pratioce sa moje liste osim Eugena.

Sto se tice mojih kupovina nije ih bilo mnogo ali generalno su bila profitabilna.Sledece nedelje cu malo da pojacam aktivnosti na ovom racunu,ali sve opet zavisi od mog vremena,jer trenutno imam i 4 realna signala na MQL5 i jos jedan realni racun kod drugog BO brokera, sto mi oduzima prilicno vreme.Sve u svemu nije lose za sada. Bice bolje svakako,vidimo se sledece nedelje.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Jun 06, 2017 9:40 am
Pozdrav svima koji me prate kod ovog brokera, i odmah evo sta se desavalo od rane zore.Od jutros sam kupio jednu PUT opcija na EURUSD,vremenski opseg 15 minuta.

Opcija se zatvorila u novcu.

Naravno ovaj ulaz nisam uradi napamet,vec sam pogledao analize za EURUSD radi kupovina na mojim drugim racunima i platformama MT4,MT5. Sto se tice platforme vec sam se navikao na njen izgled, i interfejs u potpunosti.Po meni ovaj broker nudi odlicne uslove kao i platformu za kupovine na malo duzi vremenski period. Za kupovine na kraci vremenski opseg ja koristim drugu platformu i drugog brokera.

Finmax je svakako moja preporuka ali ako nemate iskustva sa ovom platformom vi otvorite demo racun radi privikavanja. Ja to nisam uradio vec sam odmah poceo sa realnim racunom. Sto se tice kopiranja drugih , kao sto sam i napomenuo sve sam ih izbrisao osim Eegena. jer cini mi se da ovde veoma malo njih zna sta rade. Na primer u stanju su da vam naprave profit i do 800 eura a onda sutra dan da to sve bude nula.

Da sam hteo da se kockam otisao bih u grand kazino na kej , ovako delite svi. Moj novac moja stvar. Opet navodim mislim da je Eugen razuman trgovac jer ne rizikuje previse i za sada pravi profit, praticu ga pa ce mo videti. Toliko odoh.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jun 07, 2017 9:59 pm
Kao sto vec znate sto se tice mojih kupovina na duzi vremenski opseg ja sam se opredelio za Finmax binarnog brokera. Pre par minuta sam kupio tri PUT opcije na valutnom paru EURUSD sa investiranih $125 u svaku kupovinu.Dve opcije isticu veceras u 23:30 a jedna opcija istice tek 16 ovog meseca. Videcemo da li sam bio u pravu o ova tri slucaja.

Sto se tice drustvenog trgovanja i kopiranja drugih trgovaca ja sam sve obrisao , pa i Eugena, i vise nikog ne sledim, jer cini mi se da nemaju pojma o trgovanju. Preveliki je rizik kopirati druge pogotovo jer nemaju neki kontinuitet u pravljenu profita. Ne kazem, ni moji svi nalozi se nisu zatvorili u novcu ali bitna je kakav takav rast.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:04 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 10, 2017 7:28 pm
Da niste mozda pomislili da sam odustao od ovog mog racuna kod Finmax brokera? Kao sto vidite plus i nije neki ali je plus. Pre pet minuta je kupljena jedna put binarna opcija na valutnom paru EURUSD sa ulozenih 25 usd a koja se zatvorila u novcu a sto je rezultiralo sa dodatnih 20 usd plusa na mom balansu. Da pogledamo:

Takodje imate jedan aktuelni signal sa otvaranjem u 20:15:02 za kojih sat vremena,period 5 minuta,PUT. Evo slike:

Da bi ste imali pristup zivim signalima potrebno je da imate najmanje 5 000 usd deponovanog novca na vasem racunu. Ali ne brinite ja cu vam povremeno u ovoj temi davati aktuelne preporuke koje ja dobijam. Na vama je da li cete koristiti te signale ili ne.
Za sada toliko odoh.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 11:03 am
Pozdrav svima,

Jutro nije bas za medalju. Posle nekoliko kupljenih naloga zabelezen je mali minus od $45. Kad ne ide ne ide. Morao sam da peglam sa jednim velikim ulazom uzastopne gubitke. Tako da odoh na drugu platformu. Sutra ce biti bolje i ispeglacu gubitak od danas.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 5:24 pm
Posto mi se ukazala povoljna prilika jer su se pojavila dva signala od kojih sam iskoristio preporuku samo za jedan a to je PUT na EURAUD  sa inverstiranih $125 u vremenskom opsegu od 10minuta i profitom od $90. Tako da je negativni rezultat od jutros a to jebilo -$45 popravio na +$45. Ova kupovina jedne PUt opcije je bila sasvim slucajna,rekoh ajd da proverm da li ima neki signal ostalo znate.

Signal koji sam koristio:

Primer trogvanja sa moje FINMAX platforme:

Opcija signala je moguca samo ako vas balans iznosi $5000 i vise.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:03 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 5:25 pm
Posto mi se ukazala povoljna prilika jer su se pojavila dva signala od kojih sam iskoristio preporuku samo za jedan a to je CALL na EURAUD  sa investiranih $125 u vremenskom opsegu od 10minuta i profitom od $90. Tako da je negativni rezultat od jutros, a to je bilo -$45, popravio na +$45. Ova kupovina jedne call opcije je bila sasvim slucajna,rekoh ajd da proverm da li ima neki signal ostalo znate.

Primer trgovanja sa moje FINMAX platforme:

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:03 am; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Jul 12, 2017 5:26 pm
Posto mi se ukazala povoljna prilika jer su se pojavila dva signala od kojih sam iskoristio preporuku samo za jedan a to je PUT na EURAUD  sa inverstiranih $125 u vremenskom opsegu od 10minuta i profitom od $90. Tako da je negativni rezultat od jutros a to jebilo -$45 popravio na +$45. Ova kupovina jedne PUt opcije je bila sasvim slucajna,rekoh ajd da proverm da li ima neki signal ostalo znate.

Primer trogvanja sa moje FINMAX platforme:

bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:03 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jul 13, 2017 2:39 pm
Pozdrav svima koji prate moja ziva trgovanja kod Finmax binarnog brokera,

Danas su kupljene dve binarne opcije, od kojih se prva kupljena opcija zatvorila u minusu a druga u plusu, tako da je danasnji skor +67 dolara. Naime prva kupljena opcija je bila CALL na EURUSD ali zbog velike trenutne volatilnosti opcija se zatvorila u minusu, zatim sam otisao u mirinije vode i kupio jednu PUT b.opciju na valutnom paru USDCAD vreme isteka 60 sekudni i ulozio citavih $200 da bih ispeglao malopredjasnji gubitak.
Slike sa platforme:

Takodje zelim da vam napomenem da aktuelne signale mozete da pratite direktno i iz vase veb platforme.Evo oni se nalaze ovde:

Takodje ja kada napisem PUT/ CALL  naravno da vam je to isto kao HIGH/LOW , meni je tako lakse. Mozda ste primetili da ja iskljucivo trgujem sa HIGH/LOW. Takodje postoji i ABOVE/BElOW, ali ja ga ne koristim zbog vremena trajanja opcija, to je razlog. Kako ko voli. U svakom slucaju biranje tipa trgovanja na platformi se nalazi ovde:

Toliko za sada odoh,
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:02 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jul 21, 2017 2:39 pm
Pozdrav svima koji prate ovu temu,

I kao sto sam napomenuo o mojoj temi pre ove. Trgovanje sa malim depozitima donosi i mali profit ali i gubita. Kod Finmax brokera moj realni racun je sada preko 6000 dolara i tu je vec ozbiljna prica. Pokazacu vam primer jedne kupovine binarne opcije od pre neki dan.

CALL na GBPJY se zatvorio in the money:

Istorija trgovanja:

Kao sto se moze uociti na slici iznad investirano je 25 dolara a profit je 17 dolara. U koliko danas budem kupovao opcija na ovom racunu ja cu postaviti sta se desilo kao odgovor na ovu temu. 
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:02 am; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jul 21, 2017 4:19 pm
Pozdrav svima,

Kao sto sam i obecao nastavljam dalje sa ovom temom jer bilo je dodatnih aktivnosti na mom racunu. Sve u svemu zaradjeno je oko 68 dolara za danas. Trenutno nije povoljna bilo kakva kupovina binarnih opcija zbog velike volatilnosti,i iz tog razloga je i moj danasnji skor veoma veoma mali. Odustacu i danas vise nigde necu trgovati. Takodje zelim da vam pokazem gde mozete videti vasu kompletnu istoriju trgovanja na Finmax veb platformi. Evo slike kako i na koji nacin doci do nje:

Istorija trgovanja za danas:

Rezultat nije neki , pa stoga sledece nedelje nastavljam dalje. Toliko za danas odoh.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:01 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Jul 24, 2017 11:28 am
Pozdrav svima,

Evo nas opet to jest mene na mom velikom BO racunu. I kao po obicaju prvo minus pa tek onda plus. Sa slike sa moje veb platforme kod ovog brokera videcete tri naloga out of the money i jedan in the money, tako da je ukupan skor za danas plus 70 dolara.

Prosle nedelje sam vam pokazao gde mozete naci kompletnu istoriju trgovanja. A danas cu vam pokazati da mozete videti i istoriju za svaki valutni par po na osob ili sta god da ste trgovali.Pogledajte sliku:

Na ovom racunu sam zavrsio za danas.

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Jul 27, 2017 8:28 am
Jutro svima koji prate ovu temu,

Finmax ima sasvim razlicitu veb platformu od drugih binarnih brokera i trebalo mi je malo vremena da se naviknem na nju. Na prvi pogled u opste mi se nije dopala pa sam i razmisljao da zatvorim racun,ali nisam kao sto vidite. Sada je sasvim druga prica,valjda se covek navikne. Platforma ima neke napredne funkcije koje druge platforme nemaju.Mislim da sam pisao o njima ranije. A to su dupliranje depozita,zatvaranje naloga pre isteka, veoma dugo vreme isteka,cak nekoliko meseci, signali , kopiranje drugih trgovaca ,razne statistike,itd. Danas cu vam pokazati gde da nadjete statistiku za sve vase transakcije. Prvo slika:

Dobijamo ovo:

Detaljno nema sta. A sada da se vratimo trgovanju. Kupljena je jedna CALL opcija koja se zatvorila u novcu. Nisam puno investirao u ovaj nalog samo 25 dolara, jer toliko sam i bio sreman da izgubim u tom trenutku.

Toliko za sad.Sa novim informacijama uskoro.
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Jul 28, 2017 8:59 am
Pozdrav svima,

Evo nas opet zajedno na ovoj temi.Sada cu vam pokazati gde mozete otvoriti DEMO account.Slika:

Probajte na demo racnu da bi ste videli da li vam ova platforma odgovara. Od jutros je bio jedan CALL na EURUSD sa investiranih $125. Opcija se zatvorila in the money.Slika:

U koliko neznate sta da radite nemojte ni ovo da radite jer mozete izgubiti vas novac,toliko.
bad boys

Last edited by gandra on Mon Aug 07, 2017 8:00 am; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Aug 04, 2017 10:46 am
Pozdrav svima,

Danas cu vam pokazati neke korisne stvarcice koje vam mogu olaksati zivot prilikom trgovanja na ovoj platformi. Prva opcija je dostupnost same platforme na vise jezika, evo primer gde naci:

Dostupni signal. Ovo sam vam spominjao ranije, ali nije na odmet da opet spomenem,evo gde naci dostupne signale:

Opcija dupliranja vec otvorenog naloga,a sto sam ja uradio na aktuelnom otvorenom nalogu ispod:

Takodje jos jedna veoma korisna opcija koju cu vam opet spomenuti je dodavanje Indikatora, na platformu. Vi mozete izabrati medju nekoliko vrsta indikatora:

U medjuvremenu bilo je par zatvorenih naloga i u glavnom minusi. Te sam sa jednim put na eurusd ispeglao sve:

Crvene kvačice/ minusi
Siva kvačica/ pozitivna nula
Zelena kvačica/ Profit
Žuta kvačica/ nalog koji je aktuelan a koji se zatvorio in the money

Ovo su sve info od pre neki dan. Jednostavno nisam stigao da ih objavim na forumu.Mislim da sam vam pokazao glavne karakteristike ove veb platforme. Nema potrebe vise da vas davim. 

Ova tema je ZATVORENA!
View previous topicBack to topView next topic