Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 3639
Date of Entry : 2013-01-13
Godina : 47
View user profile

CUBE signal i InstaForex realni test

on Sat Jun 03, 2017 10:05 am

Pozdrav svima,

U ovoj temi ce biti pisani tekstovi o mom CUBE signalu i InstaForex brokeru gde sam i registrovao moj realni racun. Moja iskustva sa ovom kompanijom su 100% pozitivna, i ja licno nisam imao ni jedan jedini problem.Kod njih sve funkcionise besprekorno,narocito servis za uplate i povlacenje novca.Opet navodim to je moje licno iskustvo , za druge ne znam. Toliko za sada, pratite ovu temu , moze vam biti interesantno.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:00 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

Re: CUBE signal i InstaForex realni test

on Tue Jun 06, 2017 10:21 am

Aktivno trgovanje je pocelo na ovom racunu od juce. Svi koji prate moje MQL signale su to mogli da primete. Ulazi su bili kratki sa veoma malim profitom.
Trenutno moj najambiciozniji ulaz na ovom racunu je jedno SELL na EURUSD, obim 1 lot .

Moj zadati TP se jano vidi na ovoj slici.Mozda je malo preanbiciozan ali videcemo. U svakom slucaju nalog mogu zatvoriti kad ja mislim da je najbolje.Takodje tu je uvek prisutan i autocartisov EA koji obezbedjuje besplatno instaforex za sve svoje klijente. Ako koristite ovaj EA , kao sto ga ja koristim, moj savet vam je da mu ne verujete bas uvek. Za sada toliko kopirajte CUBE signal jer je cena prava bagatela od 20 usd na mesecnom nivou, a moj novac ja svakako nemam nameru da izgubim,toliko.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:00 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Tue Jun 06, 2017 10:30 am

Ne mogu da propustim ovakvu sansu,te sam otvorio jos jedan prodajni nalog sa obimom od  jednog lota na EURUSD,pogledajte M30 graf:

Chart EURUSD, M30, 2017.06.06 08:28 UTC, InstaForex Group, MetaTrader 4, Real
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:01 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Wed Jun 07, 2017 1:04 pm

Mala retrospektiva ulaza od juce. Svi koji su me poslusali i otvorili prodajne naloge na EURUSD valutnom paru sada sabiraju profit.
Chart EURUSD, M15, 2017.06.07 11:00 UTC, InstaForex Group, MetaTrader 4, Real

Detaljnu i real time analizu mog trejding racuna kod InstaForex brokera mozete videti na MQL5 i CUBE signalu .

U koliko bude jos perspektivnih ulaza javljam.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:01 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Wed Jun 07, 2017 11:04 pm

Posle uspesno zatvorena dva prodajna naloga na EURUSD valutno paru doslo je do male korekcije kursa. Sada se opet ukazala sansa za jos jedan prodajni nalog.
Chart EURUSD, H4, 2017.06.07 20:58 UTC, InstaForex Group, MetaTrader 4, Real

U koliko mislite da sam u pravu mozete da sledite ovaj savet.Detaljnu analizu za ovaj real racun koji je otvoren kod InstaForex brokera mozete pratiti na MQL5 i CUBE signalu.Sa novim informacijama uskoro.

bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:02 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Thu Jun 15, 2017 8:54 am

Pozdrav svima,

Posle krace pauze ja nastavljam dalje sa mojim CUBE signalom i najboljim brokerom Azije "InstaForexom". Odmor je svakome potreban pa i meni. Najvise mi prija kada radim korisne poslove koji nemaju ama bas nikakve veze sa trgovanjem. A sada nastavljamo dalje.

Pre par sekundi sam otvorio jedan dug prodajni nalog na GBPCAD jer moj EA je procenio da je verovatnoca preko 81%.

Plus i meni se cini da je ovo jedna dobra prilika za jedan prodajni nalog na malo duzi period od par dana. Ovaj valutni par pratim jedno izvesno vreme, jer to je moj sistem rada. Naloge nikad ne otvaram napamet. Nekada pratim odredjene parove i po par nedelja pre bilo kog ulaza. I tako to je to , videcemo rezultat za par dana. Sa novim prilikama uskoro .
bad boys
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Tue Jun 27, 2017 3:51 pm

Pozdrav svima koji me prate.

Odavno se nisam javljao jer bil je dosta posla oko samog foruma. Kao sto mozete videti na vrhu sada imamo i opciju za kreiranje dogadjaja/event kao i stranicu za objave/publication. Takodje u malom sam minusu na ovom signal racunu tako da ne otvaram nove ulaze do daljnjeg. U minusu su sam i na onom drugom signal racuna. JBG sve sami minusi za sada.

Ono sto sam hteo da vam pokazem je novi napredni interfejs  instaforex veb platforme, koji me je moracu priznati odusevio. U samu platformu je integrisana TradingView opcija za grafikon koja je sam vrh. Glavni mozak i krivac je Stan Bokov i njegov tim. Isti takav Graf kao i Demo Platformu imamo i na nasem forumu. Razlog je vrlo jednostavan , dopada mi se kako funkcionise Grafikon opcija kao i sama veb platforma a preko koje mozete otvoriti i demo nalog direktno sa foruma. E tu istu tehnologiju je integrisao i InstaForex. Pogledajte slike sa mog naloga odnosno instaforex veb platforme.

Jos jedna mala preporuka i savet. InstaForex je dobra kompanija koja ima nekoliko tipova racuna. U koliko je vas ulog do 1000 EUR-a u tom slucaju otvorite Eurika racun. Takodje treba da znate da je spred na EURUSD 3 pipsa. I ne zaboravite podesavanje SL-a vam generise samo gubitke. Toliko za sada, pratite ovu temu i moje iskustvo sa jednim od najvecih fx brokera.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:02 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Tue Jul 04, 2017 9:36 am

Posle duzeg vremena evo me opet na ovoj temi. CUBE signal je bio aktivan ali zbog malog minusa na valutnom paru GBPCAD nisam otvarao nove ulaze. Minus jos uvek postoji ali znatno manji jer  cena je krenula u povoljnom smeru te je sve manji i manji. Do kraja ove radne nedelje bice i plus. Od jutros sam otvorio jedan SELL nalog na valutnom paru CHFJPY.

Ako je verovati robotu , verovatnoca za ovaj scenario je preko 81%. Takodje mozemo uociti i proboj cene iz rastuceg kanala i potvrdu tog proboja i down trenda. Siva zona u gornjem desnom uglu predstavlja ocekivanu zonu do koje ce doci cena za ovaj valutni par. Ja to zovem Zona Dejstva. Kao sto vidite ja sam TP postavio malo iznad te zone.

Takodje zelim da vas obavestim o jednoj sjajnoj akciji koju je InstaForex broker pokrenuo ovih dana,  a rec je o startap bonusu bez depozita. Bonusi ovog tipa nisu nikakva novina ali kada broker daje $2500 dolara novim klijentima ili klijentima koji nisu koristili do sada ovu vrstu bonusa i to bez verifikacije racuna e to je vec vest . 

Zato iskoristite ovu veliku promociju jer iskreno nisam nasao info dokle ce biti aktuelna. Na forumu imate postavljene linkove na stranicama : Best Bonus  u delu foruma akcije i bonusi , Publikacije i Dogadjaji ili jednostavno se prijavite preko ovog LINKA.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:03 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Wed Jul 05, 2017 10:57 am

Pozdrav svima,

Na samom pocetku da vas jos jednom podsetim o sjajnoj akciji "Startap bonusu bez depozita", u iznosu od 2500 dolara namenjen svim novim i klijentima koji nisu koristili do sada ovu vrstu bonusa. Na LP bonusa broker navodi da je dobijanje bonusa instant brzo i bez potrebenih verifkacija indetiteta.

Predpostavljam da vi svakako treba da uradite sve verifikacije ali kasnije. Ja sam koristio pre skoro dve godine  BBD koji je bi svega 20 USD ,i koje sam izgubio naravno hehehe.Sada necu ni da pokusavam jer trgujem iskljucivo sa svojim novcem. Suma je prilicno primamljiva i savrseno podesena za pocetak. Za BBD od 2500 usd mozete se prijaviti na njihovoj promotivnoj stranici iskljucivo ili uradite klasicnu registraciju pa onda iz svog klijent kabineta zahtevajete ovaj bonus. Mada prva opcije za dobijanje bonusa je mnogo brza. 

Od jutros nemama nekih spektakularnih ideja te sam se odlucio za AUDUSD i tri otvorena prodajna naloga na ovom valutnom paru.Evo slike:

Ovaj ulaz je prilicno perspektivan po mojoj proceni pa sam ga malo nadanfovao sa 3 naloga. Do kraja dan ce biti jasno da li je greska ili sam u pravu?
Izgled  veb plaforme:

Na sledecoj slici se vidi malo uputsvo za ovaj ulaz u gornjem desnom uglu:

Iskreno ovu preporuku za otvaranje prodajnog naloga na AUDUSD sam video tek nakon otvaranja prodajnog naloga  na MT4 platformi. Prilicno mi se dopada izgled i funkcionalsnot Insta veb platforme , pa reko da šibnem koji snimak ekrana plus, da vidite kako to izgleda.

Takodje i iz vaseg klijent kabineta imate mogucnost otvaranja i zatvaranja naloga.
Primer:

A tu su dostupne i druge detaljne analize vaseg rada u predhodnom periodu.
Evo primera:

Sa novim informacijama uskoro.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:03 pm; edited 1 time in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Wed Jul 05, 2017 1:08 pm

Danas iskljucivo sabiram dobit. Moja odluka od jutros se pokazala kao sasvim ispravna.

Cena od ovog valutnog para ce i dalje da pada te stoga trazite povoljnu priliku za ulaz i prodajni nalog. Zona dejstva je jasno definisana na slici iznad.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Jul 05, 2017 4:00 pm; edited 2 times in total
Global Moderator
Global Moderator
View user profile

on Wed Jul 05, 2017 3:50 pm
Down baby down !

Iskoristite sjajnu sansu za otvaranje prodajnog naloga na valutnom paru AUDUSD. Pogledajte sliku sa moje platforme i sve ce vam biti jasno. Sivi kvadrat predstavlja ocekivano kretanje cene. Trazite sansu za ulaz sada, a veceras ili sutra sabirajte cist profit.

Sa novim informacijama uskoro. Jos samo da naglasim da je MQL5 veb sajt pao , iz kog razloga nem pojma.
bad boys
View previous topicBack to topView next topic