iq option
promotion

Banx broker
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Number of messages : 3636
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 47

TOR mql5 signal

on Wed Oct 25, 2017 11:24 am

Pozdrav svima TOR je živ, a tu je i moj novi znak za ovaj signal!

Glavni koncept ove teme biće baziran na trgovanju a ne na fx brokeru. U svakom slučaju ako posetite ovaj novi signal videćete da je u pitanju broker iz Australije. O brokeru ću dati vise detalja, u temama koje tek slede. Broker je ok , ima nešto niži spred nego predhodni, više dostupnih opcija za uplate i povlačenje novca. U ovom slučaju ja sam koristio paypal. U toku dan prebacicu i ono malo sirotinje sa skrill-a čisto da popravimo stanje već postojećeg balansa, pa nek se vrti.

E sad evo i jedna prilika za kupovni nalog na eursud. Verovatnoca ostvarivanja kretanja iznosi 80%, što je dobra osnova. Obim trgovanja 0,01 lot. Slika sa moje platfrme na kojoj se vidi autočartist EA i njegovo predvidjanje kretanja cene:

Takodje bih vas zamolio da ne kopirate ovaj signal  i ako je dostupan na MQL5. Pokušaću da ne oduvam ovaj signal i da vodim računa o relativnom padu, mesecnom prirastu, kao i da ne trgujem suvise rizicno jer mi je stalo da izgradim jedan kvalitetan signal koji ce u nekom periodu biti zaniljiv za kopiranje.

Jos da napomenem da je moj odabrani broker Pepperstone. Ja iskljucivo trgujem rucno bez robota tako da mislim da su oni takodje jedana od dobrih kompanija. Ljudi izbegavaju australijance jer imaju neki friz na kraju radnog dana kada EA pobrljavi. Ako koristite VPS za svoj EA onda nije ni vazno koji broker je u pitanju i da li ima to trenutno zamrzavanje koje traje par sekundi ili ne. Ali ako ne koristite vps e onda je bitno.Ja ne koristim EA za automatsko trgovaje. Kao sto ima dobrih trejdera koji trguju iskljucivo rucno ima i kvalitetnih EA to svakako stoji. Za sada toliko od mene. Odoh..
bad boys

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:51 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

Re: TOR mql5 signal

on Wed Oct 25, 2017 2:10 pm

Pre pet minuta sam deponovao dodatna sredstav preko skrill servisa. Sredstva su legla za 3 sekunde na moj racun. Tako da sada imam citavo bogatsvo od 44 eura. Sto se tice eurusd ja sam pre sat vremena zatvorio svoj nalog, ali cu opet otvoriti jedno buy kad se za to steknu uslovi. Kao sto sam i napomenuo u temi iznad , ovde mi je veoma stalo da nemam veliki Drawdown, i da se krece u granici maksimalno do 20%. Pokusacu pa ce mo videti?

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:51 pm; edited 4 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Oct 25, 2017 3:20 pm

Ovako u koliko posetite pepper kompanijski vebsajt videcete da je minimalni depozit 200 dolara ili eura. Ali kad znate ljude sve je moguce. U koliko zelite da probate ovog brokera i imate pare na bacanje ali nemate 200 evra mozete mi poslati licnu poruku ili mi posaljite email. Kontak imate na stranici za kontakte. Ja sam u medjuvremenu zatvorio jos jedan nalog u plusu.Zarada nije neka ali moj glavni cilj je TOR signal. Vidite tu moze da se zaradi i do 3000 evra mesecno ako pametno trgujete. Ljudi to vide i onda kompiraju vasa trgovanja. Minimalna cena za kopiranje je 30 dolara. Pa sad ako imate deset sledbenika to bi bilo celih 300 i tako dalje. Koliko vidim pojedinci imaju i po 300 sledbenika pa sad vi vidite koja je to lova.

I da naglasim jos jednom u koliko zelite da trgujete preko ovog brokera sa manje novca od potrebne minimalne investicje od 200 evra ja vam mogu pomoci, potrebno je samo da mi posaljete poruku, ostalo je moja briga. Ulaz od malo pre:

U opisu za signal jos uvek nisam objavio ništa. Ali biće i to tokom ove nedelje. Nema gde da zurim.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:52 pm; edited 5 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Oct 26, 2017 11:05 am

Dobro jutro svima,

Danas ne trgujem sa evrom dok se ne zavrsi ECB sastanak. Zato sam presao na istok i trgujem AUSJPY. Posto je broker iz Australije, spred na AUS je vise nego dobar. Takodje na TOR signalu sam objavio moju detaljnu strategiju trgovanja, pa ako vas interesuje kliknite na sliku iznad da procitate. Aktuelni ulaz od jutros:

bad boys

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:52 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Oct 26, 2017 11:23 am
Okej ipak sam ovorio jedan ulaz na eurusd jer je ecb sastank tek posle dvanes sati. Do tada ovaj ulaz ce biti skalpiran.

Sto se australijanca tice A robot je sve bio u pravu!

bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Oct 26, 2017 12:35 pm
Ne vredi zatvorio sam poziciju na eurusd jer izgleda ide gore. Takodje tu je i ovaj ecb sastanak koji moze da prouzrokuje veliku volatilnost a ja ne bih da rizkujem. U svakom slucaju otvorio sam jos jednu poziciju na audjpy sa obimom od 0.03 , jer izgleda da danas australijanac mnogo obecava. 

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Oct 27, 2017 11:12 am

Zdravo svima koji me prate.

Opet sam sjebo signal zbog prevelikog rizika. Danas idemo na sve ili nista. Evo i mojih ulaza na audjpy.

Ovde se bolje vidi:

Kao sto vidite iz grafikona. Imam tri prodajna naloga sa ukupnim obimom od 0.08 i jedan kontra nalog to jest kupovni  sa obimom  od 0.01 i jedan koji me odveo u minus a koji sam zatvoro pre pola sata sa obimom od 0.05. Tako  na muci se poznaju junaci, jebes pare zaradicemo opet, a i onako se prave od papira. Jedino mi zao signala al sad sta je tu je. Mozda ovo se i zavrsi sve kako treba u tom slucaju katapultiracu svoj racun za bar 50%. A onda videcemo?
bad boys

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:53 pm; edited 3 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Oct 27, 2017 11:21 am

Uuuuuuuuuuu ovo BRE krenulo dobro, samo da ne krene neki reverzal. Ne smem vise da pratim dobicu infrakt hahaha.

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:53 pm; edited 2 times in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Oct 27, 2017 4:13 pm

Pozdrav svima,

Ja osta u igri. Nece cena da probije na dole i gotovo. Ukupan obim mojih aktivnih naloga je bio 0.18 sto je za balans od cetrdeset i nesto evra uffff. Sve naloge sam skalpirao osim jednog reko ako ipak aud ode nize da ga sacekam i pokupim profit, ili ce biti opet peglanje naloga. Evo i grafa:

Koliko sam rizicno trgovao videcete po mom relativnom padu koji je sigurno preko 50% , nisam proveravao na signalu. Ako ste procitali moju strategiju znate da necu dozvoliti da izgubim svoj ulozeni novac to je sigurno kao dan. Sa profitom moz da bude i ovo i ono nije ni vazno. Ima dana za megdana vidimo se sledece nedelje.
bad boys

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:53 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Tue Oct 31, 2017 3:30 pm

Pozdrav svima,

Proteklih dana je bilo dosta zanimljivo. Nekako sam uspeo da podignem svoj racun za dodatnih par procenata,tako da je sada otpilike uvecan za 26% od pocetnog balansa. Prvo cu da vam pokazem sta sada trgujem. Otvorena su tri prodajna naloga na valutnom paru CADCHF sa ukupnim obimom od 3x0.01. Evo i slike sa platforme:

Takodje imam i jedan mali poklon koji mozete preuzeti u obliku PDF fajla a to je nedeljni pregled i preporuke za celu nedelju. 
Ovde mozete videti primer kako izgleda kalendar dogadjaja za ovu nedelju sa preporukama i rizicima :

Na osnovu ove analize sam i usao u prodajnu poziciju na CAD
Ovo nisam ja pravio ovo dobijam od Pepperston brokera. Na stranici Publikacija je objavljen kratak pregled o ovom sjajnom brokeru,pa izvolite procitajte. Pisao bih jos ali moram da idem. Kasnije u toku popodneva nastavak sledi o valutnom paru AUDJPY i prilikama za duge i kratke ulaze. Kaobejagi sam radio neku T.Aanalizu.

Odoh,

bad boys

Attachments
30 -05.pdf EVENT RISK TRADING CALENDAR 10/30/2017 - 11/03/2017You don't have permission to download attachments.(91 Kb) Downloaded 0 times

Last edited by gandra on Wed Nov 01, 2017 7:54 pm; edited 1 time in total
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Wed Nov 01, 2017 11:38 am

Pozdrav svima koji me prate.

I pored minusa koji trenutno imam jos uvek drzim otvorena dva prodajna naloga na CADCHF, plus sam otvorio jos jedan. Tako sada ih imam ukupno tri, da pogledamo:

Ako nisam u pravu onda opet peglanje.Ako pogledamo toplu mapu videcemo da je CAD trenutno u plusu u vecini slucajeva u odnosu na druge valute:

Juce je bio sasvim drugi slucaj:

Vesti koje pokrecu sve tek treba da budu realizovane sa srednjim i visokim uticajem na kretanje i za CHF i CAD:

Skor svi moji dosadasnji ulazi su bili malo pretenciozni.Ali bez rizika nema uspeha. Opet videcemo sta ce biti od svega ovoga? U koliko stvari krenu po zlu , onda opet peglanje do zore. Sa novim informacijama uskoro.

Odoh,
bad boys

gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Thu Nov 02, 2017 11:39 pm
Pozdrav svima koji prate ovu temu.

Protekla dva dana lose, zaista lose. Opet sam previse rizikovao i kao posledica toga je veoma nategnuta situacija. Danas minus 17 evra. Ukupan minus u zadnja tri dana 3.6 evra. Jos gore od toga je moj tenutni minus na aktuelnim nalozima koji preti da sprzi racun u svakom trenutku. Ako se nesto ne promeni do ujutru samo Gospod Bog moze da me spase. 

Najgore od svega je totalno upropasten signal. Jer kada ljudi vide relativni pad ima da beze glavom bez obzira. Sto se tice novca ja reko necu da gubim svoj novac ali eto i to se desava. Razmisljam da rekativiram svoj treci signal TOR2, koji trenutno cuti na MQL5 u private modu. Racun za trgovanje je otvoren kod Instaforex brokera vec neko vreme pa mi takodje i 130 dolara cuti na racunu, neaktivno. 

Jebiga ne moz da se trguje sa dva evra! Opet videcemo do ujutro sta ce da bidne. Nadam se najboljem a ako krene po zlu, drž gaće i ode mast u propast. A onda  prelazim na TOR2. Ja sve lepo znam ali moj problem je brz rast ali i brz pad. Ne mož previse da se rizikuje ja to znam ali opet eto. Reko mala je cifra pa i ako ode ko ga šiša. Na TOR2 ima da trgujem po svim propisima, stop loss, minimalni rizik, i te stvari, pa da vidimo?  2 - 3 % projektovan mesecni rast i tako dalje. Eto toliko za sada. Ako prezivm vidimo se i dalje u ovoj temi a ako ne! Onda krecemo drugu temu sa TOR2 signalom. Laku noć.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Nov 03, 2017 1:07 pm

Pozdrav svima,

Jos uvek sam u igri. Nije mi bas jasno kretanje Kandaskog dolara a ponajvise Svajcarca. U ovom neredu sam zato sto sam poslusao Autocartisov EA koji mi je davao signal sa 80% verovatnoce. Pa ja reko da rizikujem malo vise. Kad gle ono se iskundačilo po zlu. Ovaj A EA nije ni za golu k...c ! U vecini slucajeva kad ga poslusam n.....m . E zato sam uradi svoju tehnicku analizu koju cu vam pokazati ispod. Takodje kada pogledam ekonomski kalendar Svajcarac je trebalo da raste zbog nekih vec objavljenih vesti a ono imamo kontra situaciju. Moja greska priznajem, nisam morao ovoliko da rizikujem. A sada mala analiza pocev od W grafikona.

W grafikon

Moje oko ovde vidi jedan jos u toku firmiranja ( oko 50% ) obrazac zastava. U koliko se ovaj obrazac zavrsi/formira do kraja imacemo jedan dug dow trend. Posto ja nemam novca da trgujem na W grafikonu to jest dugorocno u tom slucaju gledam manji vremenski opseg. Analiza na W grafikonu mi znaci cisto da imam siru sliku kretanja za ovaj valutni par.

D graf

Kao sto se moze videti iz prilozenog kuda ide CADCHF pojma nemam. Ovde je moguce nekoliko scenarija. Za sada cena ide na dole , sto je dobro po mene u svakom slucaju. Imamo liniju otpora, pa zatim imamo dugorocnu liniju podrske  od koje se cena katapultirala ka gore, pa zatim imamo forimiranje UP kanala koje je tek u toku. I tako ja sam na dva sell pa sta bude.

240M graf

Ovde se jasno vidi proboj, ali sam malo pogresi na grafu, jer potvrda jos uvek nije zavrsena. Da li ce i biti videcemo? Takodje RSI mi pokazuje da imamo prekomernu kupovinu vec izvesno vreme.

30M

Bocno kretanje cene mi ne govori jasno da li ce i da nastavi kretanje ka nize. Moja slobodna procena je 60% da ce cena ici na dole. Evo i svezeg grafa:

Ekonomski kalendar:

Kao sto mozete videti neke vesti srednjeg i velikog uticaja na Kanadski dolar nam stizu za par desetina minuta,pa videcemo? Za sada toliko odoh.
bad boys
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Fri Nov 03, 2017 1:40 pm

Gotovo novac je izgubljen signal ugasen u roku od jedne sekunde CAD je reagovao na ekonomske vesti koje su bile nepovoljne po mene.Iskreno mogao sam da zatvorim sve otvorene naloge i da ostanem na dvaes evra al kad ide june nek ide i uže.

Odoh,
bad boys
View previous topicBack to topView next topic