Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs

Cyborg Pro
advertisement

Hulk trading robot
advertisement

Yukimura trading robot
advertisement

You are not connected. Please login or register

Forex Stock Exchange Forum  » Forex i Berza Forum » Generalna Diskusija » Portfolio Trgovanje

Portfolio Trgovanje

Go down  Message [Page 1 of 1]

gandra

gandra
Global Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pozdrav svima koji prate ovu temu.

Za pocetak na sledecem LINKU mozete pratiiti sta se desava i ako zelite mozete kopirati moja trgovanja ili pak ako zelite mozete otvoriti racun kod ovog brokera. Hajde sada da vidimo sta se desava.

[You must be registered and logged in to see this link.] CFD Stock

U principu i iskreno za trgovanje sa CFD-iovima treba malo vise novca nego sto trenutno imam na raspolaganju, ali mislim da mi se rizik u ovom slucaju isplati. Ko je srusio Amazon pojma nemam? Mislim imam i od prilike znam sta se desava na trzisut. Jedni prodaju a drugi kupuju kao sto su BlackRock i Vangard. Sad koje su konbinacije u pitanju to nem pojma, ali licno mislim da ce cena akcija amazona rasti, stoga sam i otvorio moj drugi Long ulaz na ovom cfd-iju. 

Dalje sad prelazimo na XAUUSD

Jedan long ulaz sam zavorio mislim jutros tako nesto naravno u plusu i peglo minuse koje sam napravio na drugoj strani. Onda sam pre par sati otvorio jos jednu buy poziciju i mislim da ce biti otvorena do daljnjeg bar do utorka naredne nedelje. U principu sad i ne mogu da je zatvorim jer je market off, osim crypto marketa. Moje misljenje je da je Zlato tek krenulo na gore tako da cu drzati ovu long poziciju jos neko vreme.

Idemo na [You must be registered and logged in to see this link.] CFD

E ovde imamo veliku volatilnost, pa sam juce zatvorio jedan nalog u minusu pa sam se onda iskreno pokajo. Jebo mu ja mater, nem pojma? Onda sam ponovo krenu da sortujem i drzacu poziciju bar do 14K USD. Jer  mislim da ce bitcoin da padne minum na tu cenu, minimum. Mislim nema osnova da mislim drugacije jer kad se pogleda bitcoin market cap ima osnova zasto tako mislim.

GBPUSD forex pair

Ovde nema sta da mislim jer za mene misli moj robot "Santa Fe". Takodjer uskoro cu angazovati Predatora na EURUSD. Odnosno njegovu najnoviju verziju za MT4. U principu ovi roboti nisu javno dostupni nigde osim Predatora  koji je dostupan samo za Americko trziste i kojeg prodajem u Severnoj Americi ali pod drugim imenom. Trenutno radim na njegovom najnovijem apdejtu za MT4 platformu za mene, za Amerikance i Kanadjanje. Iz tog razloga cu malo kasniti sa velikim apdejtom a sto sam vec najavio u drugim temama na ovom forumu. Jos samo da napomenem da su Predator i Predato On Steroids za MT5 platformu dostupni na MQL5 marketu. Idemo dalje.

Plan za narednu nedelju.

Okej sad idemo na [You must be registered and logged in to see this link.] odnosno S&P500 

U principu ovde sam zabelezio gubitak i zatvorio sam jednu poziciju u minusu jer jebiga prerano sam usao u short poziciju. Posmatro sam W chart, sad jbg mogo sam i da drzim tu poziciju ali jok onda sam se predomislio i zatvorio je sa gubitkom. Nemoze sve da bude u plusu 100%. Mislim sortovacu ja ovde ali kad za to dodje vreme. Mozda naredne nedelje.

I to bi bilo ono sto bi bilo najzanimljivije za sada. Ne zaboravite da se registrujete i otvorite racun na sledecem LINKU!
Odoh

Short info about me! I am a forex, stock market trader, and software developer at the same time. I developed several Trading Robots (Expert Advisors) for trading on Meta Trader 5 trading platform.

* Forex Robots(Expert Advisor)for MT5 trading platform. [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

2attention #Bitcoin CFD Wed Nov 09, 2022 11:28 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Pozdrav svima. Da bi bio ekspeditivniji i brzi u ovoj temi neće biti ć,č,š, itd. Ne zamerite jednostavno reč je o brzini ništa drugo.

Okej otvorio sam gomilu long i sort naloga na cekanju . Nesto od toga je vec aktivno pa ajde da pogledamo sta bi mozda bilo trenutno najinteresantnije za sada.  U koliko zelite da otvorite racun i investirate to mozete uraditi preko sledeceg   linka

[You must be registered and logged in to see this link.] CFD
Okej izgleda da je usledio novi pad sto se tice ove kripto valute. I za sada  sortujem i to u profitu. Aktivna pozicija se zatvara ili bolje receno moj TP je na nesto iznad 14K USD.

Sto se tice drugih ulaza. Idem sort takodjer i  na S&P500 ima tamo gomila naloga na cekanju.

I idem Long na XAUUSD.

Dalje uskoro cu objaviti link od ovog racuna, gde ce te moci da pratite performanse realtime. Eto to bi bilo to za sada odoh.

Last edited by gandra on Tue Nov 15, 2022 7:18 pm; edited 1 time in total

Short info about me! I am a forex, stock market trader, and software developer at the same time. I developed several Trading Robots (Expert Advisors) for trading on Meta Trader 5 trading platform.

* Forex Robots(Expert Advisor)for MT5 trading platform. [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

3attention Portfolio Trgovanje Mon Nov 07, 2022 10:21 pm

gandra

gandra
Global Moderator

I pored toga što imam gomilu dostupnih robota ja i dalje volim da trgujem samostalno odnosno bez njih. Stoga robote koristim za trgovanje isključivo na MT5 platformi ali i trgujem ručno to jest bez njih na MT4 platformi. Iz tog razloga sam odlučio da pokrenem ovu temu gde ću pokušati da vam prenesem moje mišljenje o odredjenim instrumentima i pokažem moje odluke. Takodjer želim da znate da ovo nije moj novac jer je u pitanju start od 10K USD i da samo upravljam sa njim. Znači ja sam investirao NULA dolara na ovaj lajv račun. Što se tiče odabira brokerske kuće preko koje trgujem klikom na ovaj LINK možete videti preko kog brokera ja trgujem, odnosno gde imam lajv račun. Takodjer od ovog brokera sam i dobio pomenuti novac. Sa ovom brokerskom kompanijom ja radim poodavno, problema nikad nije bilo, i iskreno se nadam da ih neće ni biti. 

Što se tiče linkova takodjer želim da znate da će svi linkovi unutar ove teme biti moji afiliejt linkovi koji će vas voditi na sajt pomenute brokerske kompanije, i u koliko se registrujete i počnete da trgujete bićete u mojoj partnerskoj grupi. Kao što možete videti iz priloženog nema ničeg skrivenog. Jednostavno želim da reklamiram moj finansijski portfolio i ništa više. Takodjer ako želite da investirate vaš novac to možete uraditi veoma lako. Jednostavno otvorite račun kod OVE kompanije, i trgujte samostalno ili kopirajte druge trgovce. Ili pak možda i vi dobijete odredjeni novac na upravljanje, ko zna.

Ako mislite da performanske mog kopi računa mogu zadovoljiti vaša očekivanja onda možete kopirati i mene. Link ka njemu biće naknadno objavljen. Provizija u tu svrhu je minimalna, i o tome ću još pisati ovde, jer je tema tek počela. Ako se pitate ko sve može da investira i registruje svoj račun. Odgovor bi bio veoma jednostavan. Svako ko može da čita ovaj tekst. U koliko želite neke bonuse na vaš uloženi novac. To možemo da razmotrimo takodjer. 

Moja preporuka je da se ne ulaže manje od  1K USD, a plafon ne postoji. Mislim nema smisla da krenete sa manje, osim ako želite i imate nameru da samostalno trgujete. Pa i u tom slučaju sve ispod tog iznosa nema smisla. Ali svako zna svoje, tako da kao što rekoh ovo je moja preporuka i ništa više. Dalje, u ovoj temi biće objavljivane sve informacije vezano za moj Kopi račun i fond sa kojim ja upravljam. Što se početka tiče baš i nije nešto slavno počeo i nisam zakucao 10K profita u roku od mesec dana. Iskreno više bi mi odgovaralo da je u pitanju MT5 platforma ali problem je u tome što ovaj broker nema kopi sistem za račune koji trguju na ovoj platformi. 

Dobio sam ponudu takva kava jeste. I hvala im na ukazanom poverenju, šta drugo da kažem. Stoga sam prihvatio ponudu i trgovaću bez pomoći mojih robota. Kao što znate ja u principu ne programiram robote za MT4 platformu, iz mnogo razloga. Mislim kod je kod, ali tester e  to je posebna priča. Stvarno nemam živaca da se bakćem sa testerom unutar MT4 platforme. Stoga tako je kako je, ponudu sam prihvatio, novac sam dobio. I ipak sam angažovo jednog robota kojeg sam odradio pre izvesnog vremena za ovu platformu, ali kao što rekoh početak i nije tako slavan, gubitak je par dolara ništa strašno. Mislim robot je dobar ali nisam dobro odradio testove i optimizaciju, jer kao što rekoh ne mogu da predjem sa konja na magarca. Tester unutar MT4 je krš, i stvarno nemam živaca da se bakćem sa njim. 

I to bi bilo to. Eto to bi bio uvod u ovu temu. Pa ajde da predjemo na ono što sve nas zanima.

Za sada pratim više instrumenata i to : SP500, [You must be registered and logged in to see this link.], XAUUSD, i neke valutne parove pride. Što se tiče SP500 za sada sam otvorio jednu šort poziciju na ovom indeksu Evo snimka ekrana da vidite target: 

Videćemo šta će biti?

Koje srušio Amazon [You must be registered and logged in to see this link.]? Pogledajte

Počeo sam da pratim akcije od Amazona jer mislim da tu ima potencijala za dobru zaradu i to baš, baš. Stoga za sada samo pratim. Pa videćemo. Možda u doglednoj budućnosti otvorim long poziciju.

Idemo dalje šta bi još bilo zanimljivo. A da,pa naravno šta drugo nego Bitkoin. U pitanju je CFD instrument. Pratim, za sada nema nikakve akcije, ali biće i ovde zanimljivo. Pa da pogledamo.

Okej ja ovde neću raditi tehničku analizu šta, zbog čega, kako, žašto. Već ću samo pokazivati moje ulaze. Odnosno pokazivaću vam moje odluke. A sad račun. Neću vam pokazati brokera to otkrijte sami.

I kao što sam i napomenuo. Ako želite da investirate, otvorite račun. Ako želite bonus pošaljite PM. Preporuka je da se bonusi ne koriste ali kako ko voli. Ja nisam njihov zaposlenik ali eto imam kontakte, i ništa ne obećavam. Pitam pa ako može, može a ako nemože jbg šta da se radi. Eto to bi bilo to za sada odoh.

Last edited by gandra on Tue Nov 15, 2022 7:17 pm; edited 1 time in total

Sponsored content

Back to top  Message [Page 1 of 1]