Banx broker
Advertisement

paxforex
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 3607
Date of Entry : 2013-01-13
Godina : 47

Virdžinija Svemirski brod se Srušio u Mohave pustinju !!!

on Sat Nov 01, 2014 6:44 pm

Kao što možete pročitati iz naslova Virdžinija svemirski brod se srušio u Mohava pustinji po drugi put na svom probnom letu.
Nadam se da će tim inženjera i tehničara rešiti problem do kraja aktuelnog takmičenja.
Tvorac i glavni finansijer svemirskog programa(koji je namenjen turistima) je gospodin Ričard Branson.
Trenutno Ričardov mobilni telefon nije u dometu za novinare koji traže određene odgovore u vezi ove nesreće. Na žalost u nesreći su stradala dva člana posade.
Predlažem Ričardu da pozove stručnjake iz Ruskog svemirskog programa i problem će biti rešen.

Što se tiče IronFX-a i njihovog takmičenja . Mislim da sam u jednom postu napomenuo da je bolje uzeti novac umesto mesta za let u svemir.
U koliko pobedite na takmičenju bili bi ste među prvim turistima u svemiru i na taj način bi ste ušli u istoriju.
Ali kao što sam napomenuo to može biti karta u jednom pravcu... 
Sigurnije je uzeti novac. Nagradni fon za ovo takmičenje nije mali iskoristite vašu šansu.

I tako dragi forumaši našeg malog foruma nadam se da će te se prijaviti na ovo sjajno takmičenje u organizaciji IronFX-a  i osvojiti jednu od glavnih nagrada.
Više infomacija o takmičenju možete dobiti klikom na baner .
A više informacija o nesreći koja je zadesila Virdžinija svemirski brod možete dobiti OVDE !!!!
View previous topicBack to topView next topic