Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Thor Expert Advisor

You are not connected. Please login or register

BreakEven ili Zatvori sa Nulom Kompletan EA

Go down  Message [Page 1 of 1]

gandra

gandra
Global Moderator

De ste BRE trejderi propala nacijo.

Ja sam spakovao gubitke na zlato ihihihi. Tako da ne trgujem do sledece nedelje a mozda i narednog meseca. Ali to nije tema. Tema je BreakEven interna funkcija/modul, koji sam resio da vam pokaze. Sad oni koji su programeri sa poodmaklim stazom za njih to i nije nesto znacajno, ali ako ste pocetnik bogami preuzmite ovaj primer. 

Ako pokusavate da b.e. nadjete bilo gde na internetu bilo bi dobro da i meni javite. Ja sam breakeven trazio i trazio, trazio reko da se ne mucim. Ma jok nema i nema. U svakom  slucaju da bih vam pokazao kako "zatvori sa nulom", radi. Iskuckao sam mali price action EA koji je potpuno operativan.

Ne pokusavajte da pravite lovu sa ovim robotom jer to sigurno nece da se desi. Osnovna svrha je da vidite kako breakeven radi poso i iskoristite ga u nekom vasem projektu. 

Primer kada je otvoren buy nalog i kada breakeven nije aktiviran:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Primer kada je breakeven aktiviran :
[You must be registered and logged in to see this image.]

Najprostije receno, kada je b.e. aktivan pocvreni linija od naloga koja je do tada bila zelene boje. Sto znaci da je  b.e. povukao stop loss.

Preuzmite kompletan EA:
break_even.mq5:

Takodje zaboravih da napomenem da je u pitanju MQL5 kod. Tako da je opreativan samo na mt5 platformi.

Platformu mozete preuzeti sa mql5 vebsajta preko sledeceg linka:




Pljusnite kod u editor,kompajlujte kod, pokrenite test, i to je to. Za sva pitanja stojim na raspolaganju. Sledece sto planiram da  objavim je Trailing Stop interni modul. 

I eto previse je veb sajtova o programiranuju robota, ali slabo ima nesto nase. Tako da eto, prikljucite se objavite nesto korisno za druge. 

Sto se tice mog programerskog staza u mql5 programskom jeziku on je veoma mali. Mozda ima mesec dana kako sam startovao. Inace PYTHON je moj top izbor, i ima sigurno godinu i vise dana kako se bavim python-om. Programiram robote za stock trading  ili bar to pokusavam hahaha.

U svakom slucaju ako znate ili bar mislite da znate jedan programski jezik vrlo lako savladavate drugi. 


To je to , odoh 
                         bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Trejling Stop kompletan EA

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum