Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Thor Expert Advisor

You are not connected. Please login or register

Exp2 - EA -MT5

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Exp2 - EA -MT5 Empty Exp2 - EA -MT5 Sat Sep 21, 2019 2:56 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Sto se tice ovog robota, on je pokazao mnogo bolje rezultate priliko testiranja, u odnosu na Exp1 robota. Zato sto sadrzi oscilator kao dva indikatora za signal, plus time opciju. Robot je takodje objavljen na mom githab profili ,i dostupan je za preuzimanje. Link na kraju teme. Ovaj robot je takodje aktivan na jednom racunu ali signal nije objavljen, to tek sledi naredne nedelje. Za sada EA nije otvorio ni jednu jedinu poziciju zato sto sam sjebo opciju time. Odnosno nisam podesio parametre nakon optimizacije, jer sam jednostavno zaboravio. Tako da sta ovaj robot misli, necete imati prilike da vidite sve do naredne nedelje. 

Kod je auto generisan i veoma malo promenje.Ozbiljnije izmene koda tek slede, kao i dodavanje nekih dodatnih opcija. Za sada robot otvara limit naloge, takodje je komplet optimizovan za trgovaje na EURUSD na H1 vremenskom opsegu. Rezultate od optimizacije nisam obrisao kao u predhodnom slucaju tako da  ce te imati priliku da vidite komplet grafikone. Robota sam testirao u dva najbolja rezima rada nakon zavrsene optimizacije u single modu i u oba slucaja sam dobio vise nego dobar rezultat, i mnogo bolje u odnosu na Exp1 EA.

Sam kod je vec optimizovan i podesen sa najprofitabilnijim inputima. Ostaje vam samo da ga preuzmete i kompajlujete u vasem meta editoru. Idemo na prve reultate testiranja. 


Grafikoni nakon zavrsene optimizacije 1D,2D,3D:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Profit graf nakon singl testa:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Slede grafikoni nakon podesavanja najbolje druge opcije nakon optimizacije:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Profit graf:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao sto mozete primetiti profit je nesto manji, u odnosu na predhodni slucaj, ali i dalje vise nego dobar. I to bi bilo to necu mnogo da davim. Robota mozete preuzeti preko sledeceg linka: [You must be registered and logged in to see this link.]

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum