Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Thor Expert Advisor

You are not connected. Please login or register

Крипто Мајмун

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Crypro Monkey, expert advisor, MT5 Empty Re: Крипто Мајмун Sat Dec 09, 2023 12:03 pm

gandra

gandra
Global Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.]


БИТАН ЈЕ ПРВИ КОРАК


Верзија 1,0 је завршена али не садржи комплет идеју коју сам изнео у предходној поруци, а то је интеграција 5 робота унутар овог једног. За сада овако, јер битан је први корак. Наиме за овај потез сам се одлучио јер сам чачкајући по бази података пронашао једно изврсно решење од ког сам одустао током развоја неких других система. Конкретно Крипто Рипера, и Крипто Дигера. У ова два пројекта сам уложио можда два три месеца у првој фази. Коначна решења су објављена пре пар дана. Мој принцип рада се огледа у томе да сваки пут сачувам темплејт који је оперативан, а затим га копирам у нови  у ком надограђујем постојећи и тако редом . Стога сам направио негде можда око двеста различитих решења током развоја ова два поменута робота. И тако! Реко ајде да видим шта има у бази. Кад има. Наравно опет сам надоградио постојеће решење и након тестова , много тестова одлучио се за ово решење. Сва срећа па тестирање траје прилично брзо. (види слику испод).


Крипто Мајмун :извињавам се због правописних грешака направљених на овој слици, не могу сад да их исправљам.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Као што можете видети и даље форсирам минималистички стил корисничког интерфејса. Првенствено због себе, јер стварно нема смисла да се ради са гомилом улаза приликом оптимизације. Јел смо ми програмери или нисмо програмери. Некада када сам почињао да учим, а то је било пре можда осам година. Да, да има осам година. Наиме почео сам у 47 а сад 53 па то је седам  bad boys . Добро седам, можда не баш пуних седам али ту је негде.  Наиме једноставно је дошао тренутак у мом животу кад сам одлучио да учим нешто ново. Искрено ја ћу увек бити сељак, мајстор, зидар, молер, бравар, електричар, и све оно што сам радио до тада, и што данас дани радим и тога се не стидим. Међутим осетио сам да ми нешто фали , кад падне мрак, кад се пораде послови, кад дође зима, јер дан је кратак и тако редом. Стога сам се одлучио на овај потез, и искрено не жалим због тога. Сад да ли ћу или нећу нешто да продам искрено ме не занима јер ја не живим од овога. Ако продам , продам , а ако не продам опет лепо.

И тако, као што рекох објавићу ову верзију робота на МКУЛ5 онлајн продавници, у овом облику. А затим како време буде пролазило надограђиваћу је у континуитету. И ето то би било то за сада. Искрено мало сам се зајебо кад сам почео са овом темом јер сам хтео да је објавим унутар друге теме о свему и свачему, али уместо да кликнем на пост рипли ја сам кликнуо на нову тему. Нема везе. Ето драги пријатељи то би било то за сада.



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

2Crypro Monkey, expert advisor, MT5 Empty Крипто Мајмун Fri Dec 08, 2023 5:23 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Крипто Мајмун


Нестижем ништа да напишем на форуму, уватио ме посо. Наиме у задњих неколико дана објављена је серија робота, који су сви од реда надограђени, то као прво, а нешто има и нових. А у плану су и нови пројекти као што је Крипто Мајмун. Сад неко ће рећи, па бре ти само радиш са мајмунима, хахахаха. Те Крипто Конг, те Сајбер Ејп, те сад овај нови мајмун, хахаха. Ма није имам их само три за сада. Три за срећу. Јер Срби све раде по три пута. Кад се здраве, кад се љубе, кад сипају супу, само три кутлаче, и тако даље да не набрајам. Сад они који нису Срби они могу како им је воља, али ми све морамо по три пута. Па ето то је разлог за ново име, хахахаха.
 Еве га лого:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Лого је ту, још само да га одрадим кад ме не буде мрзело. Цео пројекат сам спаково у глави , сад још само да се ради. А биће доста посла, јер планирам да спакујем пет робота унутар овог Мајмуна. Наравно кориснички интерфејс остаје у минималистичком стилу, и разумљив за сваког. Шта ће те бре да радите са триес четрес подешавања, па то ни луд не може да оптимизује. Овако биће доста тога смештено у падајући мени и тако редом, као што је одабир стратегија, итд. Такођер стоп лос и таке профит као и остале трице и кучине неће бити видљиви, највероватније, можда, нем појма. Па то ми је идеја.

И на крају, обратите пажњу на десну стграну од форума, јер у току је акција бонус без депозита, која ће да траје до краја Јануара 2024. Ето толико за сада одох.



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum