Share
Go down
gandra
Global Moderator
Number of messages : 3575
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 49
Residence Country : Serbia
View user profile

ma1 Re: Platina CFD

on Thu May 02, 2019 1:37 pm
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mozda se varam i mozda gresim, ali cini mi se da cena platine polako pada , stoga sam i otvorio dva sell naloga koja ce biti aktivna dos sutra po podne. Tako da je moja preporuka SELL.
gandra
Global Moderator
Number of messages : 3575
Date of Entry : 2013-01-13
Year : 49
Residence Country : Serbia
View user profile

ma1 Platina CFD

on Thu Mar 28, 2019 11:31 am
Pozdrav svima,

Sto se tice prilika za neke ulaze na platinu. Mislim da bi bilo bolje da se malo popriceka. D graf od prosle nedelje:

D graf od danas:

Znaci ostvario se scenario koji oznacava  zelena strelica.  Odprilike nabolje bi bilo da se malo popriceka jer cena moze da ide bocno neko vreme ili jos malo da raste do crvene zone. Nemam jasan predlog sta raditi u ovom slucaju . Stoga najbolja opcija je monitoring.

Mozda ste primetili da je moja strategija trgovnja sa CFD instrumentima kao sto su paladijum,aluminijum,cink,platina iskljucivo zasnovana i uradjena i planirana dugorocno i  u /na D grafu. Mislim dabi bilo glupo trgovati ove instrumente na manjem vremenskom okviru, kao i postavljati neki strateski plan na manje od nedelju dana. Stoga svi vi koji zelite da trgujete metalima, moj savet je da pravite strategiju za nekoliko nedelja unapred . Toliko odoh.
Back to top