Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Thor Expert Advisor

You are not connected. Please login or register

EURGBP saveti i trikovi

Go down  Message [Page 1 of 1]

1EURGBP saveti i trikovi  Empty EURGBP saveti i trikovi Fri Oct 02, 2020 9:47 am

gandra

gandra
Global Moderator

Pozdrav svima,

I idemo odmah na EURGBP da prilika ne bi isparila. Prvo slicica:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Kao sto mozete primetiti ovu poziciju je otvorio jedan od mojih robota. Ima tu dosta odbijanja, ili ti pokusaja proboja na dole, a sto ce najverovatnije i da se desi. Pa bi moja preporuka u tom slucaju bila otprilike SELL. Nikako ne bi trebalo zaboraviti da je ovaj valutni par veoma volatilan , stoga kada budete otvarali instan nalog vodite racuna o tome.

Sto se tice robota dosta ih je povuceno sa trzista radi generalnog remonta. Za sada sam samo odradio popravke na Hulku i Kvarku. Ostali Milojica I Crvena Ljuta Paprika ce biti sredjeni do kraja nedelje. Sajber Ekspert i Bilbo mozda nece biti dostupni nego vreme, Aladin I Akihira , moj zadnje objavljeni EA trebalo bi da budu dostupni do kraja sledece nedelje. Forum nikako da sredim do kraja ali nemoze se na sve strane. Odoh.



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum