Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


Thor Expert Advisor

You are not connected. Please login or register

WebMoney transfera novca!!!!

Go down  Message [Page 1 of 1]

1WebMoney  transfera novca!!!! Empty Konacno i nadam se da je problem resen Tue Aug 09, 2022 8:11 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Zdravo svima.

I eto dođo i taj dan kada sam dobio pismo iz Rusije od WebMoney-ja. Da dobro ste čuli dobio pismo sa kodom, za verifikacije moje adrese stanovanja. To sam zahtevao kada se pojavio problem oko validacije moje adrese sa jednim od dokumenata. Problem koji sam tada imao je i rešen tada, u roku od možda 24 sata. A možda i manje. Najverovatnije ljudi koji rade tamo su se potrudili baš. I sve je bilo ok. Malo sam puko jer kada sam kliknuo na povuci novac, pojavilo se upozorenje, itd da vas ne smaram sada,jer sam problem koji sam imao vec opisao.

U principu ne mogu da budem na kraj srca i da ne priznam da je problem resen u najkracem mogucem roku i pored poruke u mom inboksu da ce bit resen od dva do pet radnih dana. Tu sam puko. Kao sto rekoh problem je resen vrlo brzo. Ova dodatna indentifikacija je samo plus, moj plus.

I SAD MALO I DA IH POHVALIM

Povlacenje novca sa ovog servisa traje odmah! Odnosno netraje nista, vec traje samo onoliko koliko traje klik na dugme povuci novac. To je nesto kao povlačenje novca brzinom svetlosti. Eto za to svaka čast, i za sav trud do sada.



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

2WebMoney  transfera novca!!!! Empty Re: WebMoney transfera novca!!!! Tue Jul 12, 2022 8:21 pm

gandra

gandra
Global Moderator




Problem je resen drugog dana. I sada mi nije jasno o cemu se zapravo radilo, jer 2015, pa onda i  2017 dokumenta su poslata. U principu nebih "puko" da mi nisu dva puta odbili potvrdu o adresi. Snimak to jest slika je bila napravljenja u visokoj rezoluciji preko mog mobilnog. Sve se videlo, ivice,ceo racun,sve. Ali eto odbijeno. Takodje me iznerviralo jer njihova podrska koja je u stvari AI ili tako nesto je totalno sr..e, itd... U glavnom problem je resen nakon sto sam skeniro racun i poslo po treci put. Neverujem da cu u opste koristiti ovaj servis, u opste, jer stalno neki problemi. PayPal je vrh ali iz nekog razloga mql5 forsira WebMoney. Mislim imaju i paypal kao opciju i koristio sam ga neko vreme,ali posle to nije bilo moguce. Sta se desava pojma nemam. U svakom slucaju problem je resen, a to je u stvari i najvaznije.



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

3WebMoney  transfera novca!!!! Empty WebMoney transfera novca!!!! Thu Jul 07, 2022 6:20 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Pozdrav svima,

Opet me jebu ovi iz WebMoney-ja. Znači poludeću i to oko sitnih para. Da je kojim slučajem neki veći transfer u pitanju mislim da bih dobio infrakt. Elem imam skoro 100% verifikovan račun. Sva dokumenta poslata još davne 2017 godine, sve verifikovano , potvrdjeno, odobreno. Šta sad koji moj opet potvrda potrebna. Ajd opet poslo dokumenta, sliko telefonom skeniro pa opet poslao reko da se vidi bolje, poslo i izvod iz poslovne banke. Lepo su mi se zahvalili na dokumentima i rekli od 5-10 radnih dana traje obrada. Moooolim! Jbte nemogu da verujem. Ajd reko da četujem sa podrškom da vidim u čemu je problem. Počeli mi dve tri reči, kad odjenom ovom se nešto diže k...c kaže nezna Engleski. Znao prvih pet minuta, posle nezna? Samo Ruski. Ajd ja štaću počo da se dopisujem na Ruskom, otlkaći me čova za pet minuta. Džaba moj Ruski, a baš sam se potrudio, mislim oko ruskog. I tako nem pojma, ko me jebo da opet radim preko njih kad sam i prvi put imao sličan problem. Podrška mi poslala link evo idi ovde i čitaj uslove. Koje BRE uslove kad sam sve uslove već ispunio, osim video verifikacije a i to je posebna priča. Ja reko ajd da odradim i taj korak. Kad ono u trećem koraku te video indetifikacije morate da pročitatete uslove i pravila itd... Ali početak se nevidi od padajuće liste za promenu jezika. Ajd reko da skinem njihovu mobilnu aplikaciju. Kad i tu problem, nemogu da se ulogujem već mogu samo da napravim novi nalog. Isti taj problem sam imao i prvi put, kad sam imao takodje problem oko transfera. Neznam popizdeo sam, a još im nismo uveli sankcije  WebMoney  transfera novca!!!! 3043495484.

Valjda će da se smiluju, i odobre mi povlačenje ove moje teško zaradjene crkavice. Eto toliko o ovom servisu!!!!



Last edited by gandra on Tue Aug 09, 2022 8:12 pm; edited 2 times in total



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum