Banx broker
Advertisement

paxforex
Advertisement
Share
View previous topicGo downView next topic
vladrad
Broj poruka : 1
Date of Entry : 2013-10-29

Novi clan :)

on Tue Oct 29, 2013 2:53 pm
Pozdrav,

Steta sto nema mnogo ljudi a i steta sto se obradjuje samo 'forex' umesto i generalno trgovanje akcijama ili nekim metalima :(
Zaramao
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 140
Date of Entry : 2013-01-17
Godina : 23

Re: Novi clan :)

on Tue Oct 29, 2013 3:24 pm
Dobro došao na Forum.
Teme nisu zakucane,a i ideja ti je dobra ovih dana pravim novu stvaku na forumu.
Forum "Diskusija", je otvoren za sve teme vezano za berzu,ako imas nešto slobodno pucaj.
bounce

Last edited by Zaramao on Sat Mar 22, 2014 9:11 pm; edited 1 time in total
SmartestFinance
Broj poruka : 5
Date of Entry : 2014-03-22
Godina : 39
http://www.smartestfinance.com/

on Sat Mar 22, 2014 8:43 pm
Dobro dosao. Ja sam ovdje isto novi. Trgujem futures i forex preko 15 godina.

Srdacni pozdravi, Slavisa

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Realtime Charts I True FX kursna lista
gandra
Global Moderator
Global Moderator
Broj poruka : 3606
Date of Entry : 2013-01-13
Godina : 47

on Sat Mar 22, 2014 9:30 pm
22.03.2014
21:28:26

Slaviša želim da ti poželim dobodošlicu na naš forum . Drago nam je da si postao naš aktivni član.

:cheers:
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sat Mar 22, 2014 9:41 pm
22.03.2014

Pošto imaš veliko iskustvo u trgovanju na forexu , molim te reci našim članovima da li je dugoročno trgovanje na forexu isplativo i moguće.
Iz tvog primera vidimo da je moguće jer trguješ već 15 godina.

Posetio sam tvoj websajt odličan je ,koliko vidim odnosno kolko sam razumeo ti radiš money management ili se varam.
U svakom slučaju si dobrodošao a o tvojoj kompaniji možeš da postaviš temu u delu Foruma Akcije i Promocije ili u Generalnoj Diskusiji i malo bliže da nas upoznaš sa njenim radom.

Takođe te pozivam da se pridružiš našem Takmičenju Gold Rush u koliko si zainteresovan . Pošto imaš veliko iskustvo u trgovanju imaš i velike šanse da osvojiš jednu od glavnih nagrada. Ovo je samo prijateljski poziv nije obaveza.

Takođe me intresuje da li postavljaš analize na TradingView websajtu i pod kojim Username.
Moj nalog je pod username  DraganDrenjanin pa me možeš i tamo naći.
SmartestFinance
Broj poruka : 5
Date of Entry : 2014-03-22
Godina : 39
http://www.smartestfinance.com/

Hvala vam mnogo

on Sun Mar 23, 2014 2:14 pm
Dobar dan. Prvo moram da se izvinem sto mi tastatura nema slova naseg jezika ;) . Dobro, ja sam poceo prvo trgovati futures. Foreks je ovdje usla u modu oko 2005 godine i da sam iskren bila najvise prevara. Mali trejderi su samo bili ulje u bankarskom sistemu. 

Imao sam manje mandate, pisao sam analize za razlicite brokerske kuce i 2009 digao ruke o foreksa. Od 2009 do 2012 sam trgovao futures na CBOT. U to vreme je bila deviza foreks brokera: Samo si dobar musterija, ako ovdje gubis novac. Ako si poduplao konto, nama si odleteo napolje.

Analiza grafikona mi je isla na zivce, htjeo sam da shvatim fundamentalne stvari ekonomije, prije svega konvergenciju kamatnih stopa u evropskoj uniji, linearnu regresiju, makroekonomiju i tako dalje. Pre godina dana sam zavrsio ekonomski fakultet.

U zadnje vreme pisem za razlicite mandante i trgujem ponovo i foreks. Danas ima mnogo vise mogucnosti sa ECN/STP i DMA brokerskim kucama. Ja sam 2012 radio za najvecog italijanskog brokera Directa, pa sam ponovo upoznao foreks szenu. Politicka elita i dalje hoce da centralizara trziste na CCP (=central counter parties), da posle ekonomske krize ima vise kontrole.

Interesantno i lepo je vidjeti, da se i nasi ljudi bave trgovinom. Ako mogu da pomognem, ja cu pomoci.

Ja na TradingView jos nisam, moram da se prijavim. Puno posla, a malo vremena ;) . Ovdje pisem svoj blog:
Solomon Trader BLOG

Ako si ti BigBoss, moze da promenemo backlins. Ovje ces biti u dubrom drustvu:
Solomon Trader a na mojoj stranici moze da naleti i jedan koji je od nas.

Ako ima interesa, posalji me poruku na: raptor@solomon-trader.com

Srdacni pozdravi, sve najbolje,
Slavisa
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Sun Mar 23, 2014 11:14 pm
23.03.2014

Blog ti je odličan , mada moram priznati ja neznam Nemački !
Kada imaš neku akciju ili savet , ili kratku analizu možeš je postaviti na Forumu.

:lol:
gandra
Global Moderator
Global Moderator

on Mon Mar 24, 2014 1:42 pm
Ako si ti BigBoss, moze da promenemo backlins wrote:

Backlinks Promenjen !
Pozdrav !