Forex Stock Exchange Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forex Stock Exchange Forum

Forum About Trading on Forex,Stock,Binary Options, CryptoCurrency and NFTs


You are not connected. Please login or register

Skrill

+9
peki_
patuljak
dzonefx
smroly
bogdanskoric
Zaramao
matori
grave_digger1
gandra
13 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

1Skrill  Empty Re: Skrill Wed Nov 22, 2017 2:41 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Aleksandra!

Kreiraj novu temu, inace ovako ne ide. U koliko tvoji odgovori nemaju nikakve vezer sa vec postojecom temom, na zalost bice obrisani.

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

2Skrill  Empty Re: Skrill Wed Nov 22, 2017 2:26 pm

aleksandra30303



Jok more nece moci! Link ti je mrtav to kao prvo. Kao drugo ne mozes jedno te isto kopirati u nekoliko tema nema smisla. Obrati paznju ili ces biti banovana.

3Skrill  Empty Re: Skrill Tue Dec 27, 2016 11:24 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Dobro BRE peki_ druže stari sa bajloni pijace , oš da pošaljem meridijanu račun za reklamu ! 
Reci mi pošto krastavčići kornišoni na bajloniju  i jel ih još ima na pijace, reko da kupim pedes kila nek se nađe da mezetim sa suvo meso.
[You must be registered and logged in to see this image.]

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

4Skrill  Empty Re: Skrill Mon Dec 26, 2016 2:30 pm

peki_



Drugari, otkrio sam jedan nacin kako da povucete svoj novac sa skrilla. Ako imate nalog i racun u kladionici meridian, mozete uplatiti tj. prebaciti novac sa skrilla na racun u kladionici i podici ga bez ikakvih provizija. Idete na uplatu, ukucate koliki iznos zelite da ubacite na racun sa skrilla, posle toga idete isplata, rezervisete novac, zavisi iz kog ste grada u Srbiji u toj kladionici rezervisete odete i podignete svoj novac bez provizije, bez icega. Vrlo jednostavno i veoma povoljno i korisno. Smile

5Skrill  Empty Re: Skrill Mon Dec 19, 2016 9:41 am

gandra

gandra
Global Moderator

Vidi "patulja". stvar je iskljucivo individualne prirode , ako ne zelis ili ako nemas poverenja u redu nemoj koristiti Skrill. Sto se tice trustpilot veb sajta tu takodje paypal ima veoma negativne komentare cak gore od skrill-a , ali ja ni jedan jedini problem nisam imao sa paypalom kao ni sa skrillom kao ni sa nekim drugim elektronskim servisima koje koristim. Opet napominjem stvar je individualna , i ne znaci da pojedinih problema nema , ali ja ih jedonstavno nisam imao.

Licno preferiram bank transfer ali kada za to nema mogucnosti zbog ko zna kojih razloga onda koristim rezervne opcije. Svako ima pravo da bira po svojoj zelji ja nikom ne solim pamet .Moje objasnjenje u vezi Skrill- a je iz najbolje namere . Situacija  je kao i sa brokerima . nekom neki broker odgovara , nekom taj isti broker ne odgovara .

U koliko nemozete da zamislite zivot bez  Mastercard kartice jedonstavno otvorite nalog preko Payoneer elektronskog servisa , sve funkcionise i sve sljaka sa Masteratom. Mozete podizati novac sa vaseg Payoneer racuna preko bilog kog bankomata u Srbiji ako tako vise volite, mozete slati novac na email , mozete povlaciti novac direktno , itd... Plus od kompanije dobijate besplatno Master karticu i 25 bonus. Master, Master  , evo imate Master koji sljaka!

bad boysPayPal je moj top izbor!



Last edited by gandra on Tue Dec 27, 2016 11:22 pm; edited 2 times in total

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

6Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 18, 2016 6:43 pm

patuljak



Inače pročitaj malo:

[You must be registered and logged in to see this link.]

7Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 18, 2016 6:42 pm

patuljak



Sečaš se kad smo dobili email u 23. Novembar? Koliko vreme smo imali da podižemo novac? 2 dana. To nije profesionalnost uopšte.

Nisu nas obavestili u vreme, nisu ponudili ništa i kad smo pitali razlog, znaš što su rekli? NIŠTA KONKRETNO.

Hteo sam otkazati moj account. Kad sam pitao kako mogu to uraditi, znaš šta su odgovorili? Ono što sam očekivao. NIŠTA.

Na njegovom web stranicu možeš naći ovo:
"We hate to lose a valuable customer so if you think there’s something we can do to resolve any issue you may have experienced, please talk to us before closing your account."

Pffff, jeste. To neću da verujem, jer video sam dovoljno.
Jedan stvar sam davno naučio. Kad ne dobijam pravi odgovor, onda nema dalje diskusija. Ako sam "vredan mušterija", onda imam pravo da znam šta se dešava.
Jako si naivan, ako ti ne vidiš ono što ja. Srećno!

8Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 18, 2016 5:32 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Pogresno mislis . Ja ne branim Skrill. Sto se tice pouzdanosti tu nema greske, Skrill je pouzdan u to ne sumnjajte. Postavio sam ovaj info za ljude koji koriste ovaj servis na koji nacin da uplate novac i na koji nacin novac da povuku na svoj racun u Srbiju. 

U koliko si ti imao neki problem sa Skrillom molim te da nam to i objasnis . Mislim na tvoju tvrdnju da servis nije pouzdan. U opste mi nije jasno odakle si to izvukao? 
Svako ima pravo da bira .Skrill nije jedini servis koji mozete koristiti .Na primer ja koristim i PayPal koristim i Payoneer. U koliko ste pravno lice mozete koristiti i Moneynetint. Ja sve ovo pisem iz mog licnog iskustva ne iz rekla kazala naglabanja. 
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

9Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 18, 2016 3:06 pm

patuljak



Bla-bla-bla. Ne znam gandra zašto još braniš Skrill i daješ savete kada svi znamo da Skrill više nije pouzdan.

"U vezi Americkog dolara. Naime Skrill vise ne prihvata uplate u ovoj valuti. Ja 99% znam razlog zasto je to tako . Jer kada sam i ja radio neke transakcije u ovoj valuti preko pojedinih poslovnih banaka u Srbiji imao sam odredjene probleme  , razloge zasto dala mi je poslovna banka ( u pitanjuje jedan U.S. zakon koji se primenjuje skoro svuda u svetu , duga prica za drugu temu...), itd.. i to je glavni razlog koji je uticao na to  da ja vise skoro i ne koristim USD, pa zato predpostavljam da Skrill ima isti razlog ne prihvatanja ove valute ."

"Predpostavljam". Pfffffffff
Kad smo lepo pitali Skrill šta je tačno događa i koja je bilo razlog, oni nisu dali konkretan odgovor i kad ne dobijaš tačan odgovor prijatelju, onda nema više priča.

10Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 18, 2016 1:06 pm

gandra

gandra
Global Moderator

Vidim da je tema dosta interesantna. Realan odgovor na vasa pitanja je dao moj predhodnik. Ja cu pokusati jos jednom da vam pokazem da Skrill u Srbiji nije mrtav, vec da sasvim normalno funkcionise. A sada Idemo redom.

Skrill MasterCard

Kao sto svi znamo Skrill je ukinuo Master svojim klijentima iz Srbije. Zasto? Odgovor na to pitanje samo oni znaju. U nekim od mojih predhodih komentara , ja sam pojasnio da u stvari podizanje novca sa Bankomata u Srbiji sa master karticom  u opste nije povoljno. Jer vi podizete dinare, a po trenutnoj konverziji poslovne banke ciji bankomat koristite. Realno ja sam ovu opciju koristio samo nekoliko puta i to nerado. Da je kurs po kojem vam banka kupuje i prodaje devize povoljan svi bi prodavali devize u bankama ne bi ni isli u menjacnice. Tako da ja moju master karticu nisam skoro koristio. I da zakljucim Skrill Master kartica je mrtva u Srbiji, (vidi sliku).
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dodavanje Bankovnog racuna i Debitne kartice od vase poslovne banke

Mala napomena
U vezi Americkog dolara. Naime Skrill vise ne prihvata uplate u ovoj valuti. Ja 99% znam razlog zasto je to tako . Jer kada sam i ja radio neke transakcije u ovoj valuti preko pojedinih poslovnih banaka u Srbiji imao sam odredjene probleme  , razloge zasto dala mi je poslovna banka ( u pitanjuje jedan U.S. zakon koji se primenjuje skoro svuda u svetu , duga prica za drugu temu...), itd.. i to je glavni razlog koji je uticao na to  da ja vise skoro i ne koristim USD, pa zato predpostavljam da Skrill ima isti razlog ne prihvatanja ove valute .

Samo za one ciji su racuni na Skrill-u u USD
Ako je vas  Skrill  u USD , to nije problem je kada saljete EUR ili neku drugu valutu , Rusku rublju , itd...radi se konverzija po vazecem kursu na taj dan na svetskoj berzi i vi na vas racun primate USD.  Ili ako vam neka Kompanija za koju ste radili nesto kao Slobodnjak/Frilenser, placa uslugu i salje vam valutu u kojoj ste dogovorili posao,(to samo nemoze biti USD , zapamtite to), vi na vas racun opet dobijate dolare po vazecem  kursu , jednostavno zar ne.

A sada da se vratimo na Postupak dodavanja bankovnog racuna ili debitne kartice ( vidi sliku)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Na slici gore mozemo uociti veoma jednostavnu opciju za dodavanje neke od vasih kartica .Jednostavno kliknite na dodaj karticu i pojavice vam se sledeci prozor.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Upisite trazene podatke i to je to vasa kartica je sada povezana sa vasm Skrill racunom .

Isti postupak sledi i za dodavanjem vaseg deviznog racuna koji imate u nekoj od poslovnih banaka. Kao sto se moze uociti na slici ja sam ih dodao dva komada od dve razlicite banke.
Postupak je slican . Kliknite na dugme , dodaj racun od banke , i pojavice vam se sledeci prozor.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kao sto se vidi na slici imamo samo dva polja IBAN i Swift. Kada upisujete IBAN obavezno morate upisati RS ispred vaseg broja racuna . U koliko neznate vas iban obratite se vasoj poslovnoj banci da vam da instrukcije za transfer tu sve lepo pise. I naravno swift , i to je to, vas racun je povezan sa Skrillom ( vidi sliku gore). bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

11Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 11, 2016 12:50 pm

Pokromms



phourier wrote:Pozdrav, imam neka sredstva trenutno na skrillu i treba mi pomoc oko podizanja. Uvek sam koristio njihovu karticu a pre toga su imali i opciju withdraw na visa karticu sto je takodje onemoguceno. Mislio sam da ce se to vrlo lako zavrsiti wire transferom, medjutim u razgovoru sa prijateljem saznao sam da stvari mozda nece ici tako glatko. Naime, novac treba da bude poslat na moj licni racun (fizicko lice) sa racuna Skrill-a (pravno lice). Naime receno mi je da ja kao fizicko lice nemam validan osnov za priliv deviznih sredstava sa racuna strane firme i da zbog toga banka (Intesa) moze da blokira transakciju i da ne proknjizi novac na moj racun. Zamolio bih samo nekog ko ima vise iakustva sa wire transferima sa skrill-a ako moze da mi kaze kako to konkretno funkcionise. I takodje, da li je istina da sa vazecom Skrill karticom mogu da podignem kes u nekoj od zemalja SEPA? (Poprilicno sam siguran da ne, al cisto da proverim)

Skrill je ukinuo karitice za sve koji nisu iz EU 28 zemalja plus 6 koje nisu unutar EU ali su unutar SEPA sistema placanja poput Norveske,Svicarske,Islanda.Znaci izdaju mastercard samo gradjanima 34 zemlje a Skrill mastercard vrijedi kao i sve druge sirom svijeta gde god imas oznaku mastercard

Sto se tice povlacenja na bankovni racun sa Skrila to je najjeftinija opcija povlacenja.Ako ti neka banka odbija transakcije ti probaj zamjeniti banku.Ako postoji generalan problem sa bankama u Srbiji ti otici u neku susjednu zemlju naprimer u Republiku Srpsku,Hrvatsku,Crnu Goru i otvori dezvizni nerezidentski racun i tako povuci novac.
Ili ako imas nekog rodjaka ili prijatelja ko je EU nek otvori na svoje ime Skrill i zatrazi mastercard karticu.Ti samo sa svog skrill racuna novac prebacis na njegov i posle podizes Skrilovom Mastercard u Srbiji

12Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 11, 2016 12:44 pm

bogdanskoric



Skrill nije onemogućio prebacivanje novca na račune u Srbiji. Ja sam pre dve nedelje prebacio pare na devizni račun otvoren u Erste banci. Troškovi prebacivanja po transakciji su oko 10$: skrill naplaćuje 6$, a Erste banka 4$. Pretpostavljam da je slično i kod drugih banaka. Ukoliko je transakcija preko 1000e, tada banka naplaćuje 8$. Prilikom transakcije dolari se konvertuju u evre po kursu banke. Ukoliko ste freelencer ili imate povremene uplate na skrillu, najbolje je sačekati da se nakupi određena suma novca i onda izvršti withdraw. Pozdrav svima!



Last edited by bogdanskoric on Sun Dec 11, 2016 1:22 pm; edited 1 time in total

13Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 11, 2016 12:36 pm

Pokromms



Postoji jos jedan dobar servis za elektronski transfer novca a zove se Ecopayz
Ecopayz nudi besplatno mastercard koju salje besplatno u sve balkanske zemlje
Ecpayz radi i sa mnogim forex brokerima
provizije su dosta nize nego sto su na Skrilu



Last edited by Pokromms on Sun Dec 11, 2016 12:51 pm; edited 1 time in total

14Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 11, 2016 12:35 pm

Pokromms



patuljak wrote:
gandra wrote:Koristite PayPal koji funkcionise besprekorno. Komentare i pitanja mozete pisati u [You must be registered and logged in to see this link.].

  bad boys
PayPal ne nudi MasterCard, a nama će trebati u budućnost.
Paypal nudi mastercard ali naravno ne za Srbijui balkanske zemlje

15Skrill  Empty Re: Skrill Sun Dec 11, 2016 9:50 am

patuljak



phourier wrote:Pozdrav, imam neka sredstva trenutno na skrillu i treba mi pomoc oko podizanja. Uvek sam koristio njihovu karticu a pre toga su imali i opciju withdraw na visa karticu sto je takodje onemoguceno. Mislio sam da ce se to vrlo lako zavrsiti wire transferom, medjutim u razgovoru sa prijateljem saznao sam da stvari mozda nece ici tako glatko. Naime, novac treba da bude poslat na moj licni racun (fizicko lice) sa racuna Skrill-a (pravno lice). Naime receno mi je da ja kao fizicko lice nemam validan osnov za priliv deviznih sredstava sa racuna strane firme i da zbog toga banka (Intesa) moze da blokira transakciju i da ne proknjizi novac na moj racun. Zamolio bih samo nekog ko ima vise iakustva sa wire transferima sa skrill-a ako moze da mi kaze kako to konkretno funkcionise. I takodje, da li je istina da sa vazecom Skrill karticom mogu da podignem kes u nekoj od zemalja SEPA? (Poprilicno sam siguran da ne, al cisto da proverim)
Ne znam ništa sa wire transferima, ali Skrill je otkazao Master karticu u 2016.11.26. i trenutno ne možemo nigde da koristimo. Logiraj u Skrillu i prvo klikni na "Skrill Prepaid Card" i proveri da li je još aktivan ili piše "Cancelled".

16Skrill  Empty Wire transfer Sat Dec 10, 2016 9:06 pm

phourier



Pozdrav, imam neka sredstva trenutno na skrillu i treba mi pomoc oko podizanja. Uvek sam koristio njihovu karticu a pre toga su imali i opciju withdraw na visa karticu sto je takodje onemoguceno. Mislio sam da ce se to vrlo lako zavrsiti wire transferom, medjutim u razgovoru sa prijateljem saznao sam da stvari mozda nece ici tako glatko. Naime, novac treba da bude poslat na moj licni racun (fizicko lice) sa racuna Skrill-a (pravno lice). Naime receno mi je da ja kao fizicko lice nemam validan osnov za priliv deviznih sredstava sa racuna strane firme i da zbog toga banka (Intesa) moze da blokira transakciju i da ne proknjizi novac na moj racun. Zamolio bih samo nekog ko ima vise iakustva sa wire transferima sa skrill-a ako moze da mi kaze kako to konkretno funkcionise. I takodje, da li je istina da sa vazecom Skrill karticom mogu da podignem kes u nekoj od zemalja SEPA? (Poprilicno sam siguran da ne, al cisto da proverim)

17Skrill  Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 9:11 am

gandra

gandra
Global Moderator

[You must be registered and logged in to see this link.]
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

18Skrill  Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 9:04 am

patuljak



gandra wrote:Koristite PayPal koji funkcionise besprekorno. Komentare i pitanja mozete pisati u [You must be registered and logged in to see this link.].

  bad boys
PayPal ne nudi MasterCard, a nama će trebati u budućnost.

19Skrill  Empty Re: Skrill Sat Nov 26, 2016 8:10 am

gandra

gandra
Global Moderator

Koristite PayPal koji funkcionise besprekorno. Komentare i pitanja mozete pisati u [You must be registered and logged in to see this link.].

  bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

20Skrill  Empty Re: Skrill Fri Nov 25, 2016 8:53 am

patuljak



bogdanskoric wrote:Ljudi hvala svima na odgovorima. Sada sam makar rešio dilemu vezanu za MasterCard, a moje pretpostavke su se nažalost pokazale kao tačne. Verujem da su svi razočarani i da je teško bilo poverovati da će to da se desi. Iz mog ugla, makar ne moram više da brinem da sa mojim nalogom nije nešto uredu i kao što ste mnogi napisali, još uvek možemo da šaljemo novac i podižemo ga na alternativne načine. Nadam se da će u budućnosti Skrill naći rešenje za korisnike iz Srbije i učini ti nas ravnopravnim sa korisnicima iz EU. Ukoliko se to ne desi pronaći ćemo približno povoljne načine da vršimo elektronske transakcije u devizama. Pozdrav svima!
Iskreno, ja to ne verujem da Skrill hoće da to reši i više me ne zanima. Oni nisu mogli da nas obavesti u normalnom načinu i nisu radili u vreme. Pronaći ćemo drugi način i to je to. Sretno svima!

21Skrill  Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:08 pm

bogdanskoric



Ljudi hvala svima na odgovorima. Sada sam makar rešio dilemu vezanu za MasterCard, a moje pretpostavke su se nažalost pokazale kao tačne. Verujem da su svi razočarani i da je teško bilo poverovati da će to da se desi. Iz mog ugla, makar ne moram više da brinem da sa mojim nalogom nije nešto uredu i kao što ste mnogi napisali, još uvek možemo da šaljemo novac i podižemo ga na alternativne načine. Nadam se da će u budućnosti Skrill naći rešenje za korisnike iz Srbije i učini ti nas ravnopravnim sa korisnicima iz EU. Ukoliko se to ne desi pronaći ćemo približno povoljne načine da vršimo elektronske transakcije u devizama. Pozdrav svima!

22Skrill  Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:19 am

gandra

gandra
Global Moderator

Na koji se ne placa porez .Razmislite o tome?



Short info about me! I am a software developer at the same time. I developed several trading robots (expert advisors) for trading on the MetaTrader 5 and 4 trading platforms.
  • Expert Advisors on the MQL5 Market. My Current Offer
  • Official Telegram Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
  • Official Facebook Channel: [You must be registered and logged in to see this link.]
https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

23Skrill  Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:18 am

charli



Tacno tako,svi se nadamo pozitivnom ishodu ipak ogroman novac cirkulise kroz te servise.

24Skrill  Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:15 am

gandra

gandra
Global Moderator

Svi smo dobili istu poruku.  Na kraju pise da novac mozete povuci na vas racun u banci u bilo kom trenutku, i da mozete slati novac , to je vazno .E sad sta ce biti sutra to samo Bog zna! Master funkcionise u zemljama EU , ali ko zna mozda i to ukinu , za sada je tako.
bad boys

https://www.tradingview.com/u/DraganDrenjanin/ https://www.mql5.com/en/users/drgandra/seller#products

25Skrill  Empty Re: Skrill Thu Nov 24, 2016 10:04 am

charli



Hvala na odgovoru Gandro,nikakav problem ako je to istina,nece predstavljati da podizemo novac u nekoj od zemalja EU sto je ok...Malo me je zabrinula poruka da ce sve ubuduce transakcije biti afektirane?!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum